Juni mama's 2011 deel 4

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Meta, 29 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MendieC

    MendieC Bekend lid

    1 sep 2010
    695
    0
    0
    Ok, ik heb het gelezen...!

    Bizar!?

    Snapt ze niet dat jullie gesteld zijn op privacy!??

    Hoe is je vriend/man nu tegenover haar?
     
  2. MendieC

    MendieC Bekend lid

    1 sep 2010
    695
    0
    0
    Elony en Martine:

    Van harte!!!!

    Supermom
    Wat vervelend: hoe lang blijft je lief weg??
    Ik vond het erg vervelend toen mn man een week naar Amerika moest :(
     
  3. Meta

    Meta Bekend lid

    8 okt 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha MendieC, je zal zien, over een uurtje of zo krijg je een 'echte' dat je dat je denk JAAAAAAAAAAAAAA DIT IS T! Ik twijfelde ook een paar keer, maar toen het echt was denk je oja dit is t echt. ik ga zo pitten,dus zet m op vannacht!!!!

    Mijn eetlust (snoeplust:D) komt weer een beetje terug.. jammerrrrrrrrrrrrrr, tot nu toe redelijk kunnen bedwingen... ms toch maar terug naar de dietiste, al is het voor de stok achter de deur... Zolang ik blijf afvallen vind ik het ok, sta nu na die 11.4 kilo even stil...

    Ga vanaf nu maar weer wat meer bewegen, merk dat ik geen last meer heb van mn schaambot en hechtingen voel ik ook niet meer. Sinds ik op m'n nuchtere maag een kiwi eet heb ik ook weer fijne ontlasting en....vloei sinds een dag of 2 niet meer JIHOE!!!

    M. vandaag 2 weken... gaat zo snel, aan de andere kant is ze pas 2 weken, en ik doe al zoveel weer en voel me echt fit! Gisteren moest ik van het strand de duinen inlopen, best stijl, nergens last van!

    Ik ga lekker pitten. Goede (beval)nacht of lekkere rustige nacht gewenst
    SMAK!
     
  4. sandra

    sandra Fanatiek lid

    @Sweetbel: Belachelijk!!! Heeft je s.m. niets beters te doen? Heeft ze niet verteld waarom ze dat doet?
     
  5. MendieC

    MendieC Bekend lid

    1 sep 2010
    695
    0
    0
    Nou het zal mij benieuwen!
    Ik ben 'bang' dat ik mezelf gek maak maar de harde buiken tel ik niet meer en krijg ook zoetjes aan rugkrampjes bij de harde buiken... :(
    Dat beeld ik me iig niet in!
    Tis iig ah rommelen maarja zie hier vaak dames die toch een paar dagen rommelen..!

    Dus je bent nu 11,4 afgevallen, en hoeveel was je aangekomen?

    Welterusten!
     
  6. Meta

    Meta Bekend lid

    8 okt 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    5 kilo!
     
  7. MendieC

    MendieC Bekend lid

    1 sep 2010
    695
    0
    0
    5 kilo in de zw.sch.!?

    Harde buiken zijn nu weer wat rustiger.... :(
     
  8. dreumesmama

    dreumesmama Fanatiek lid

    11 jan 2010
    1.723
    1
    0
    Mendie en Judith, wat herkenbaar van die harde buiken en dat zoeken naar tekenen van aankomende bevalling. Hoop dat het snel doorzet!
     
  9. Meta

    Meta Bekend lid

    8 okt 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jep.
    Ben benieuwd of het vannacht nog begonnen is???
     
  10. Meta

    Meta Bekend lid

    8 okt 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    M. lijkt een nieuw soort ritme te hebben gevonden... 's avonds komt ze al na 2,5 uur, maar 's nachts blijft ze 6 uur slapen!!! Gisterenavond om 22.30 flesje gegeven en op bed gelegd. Om 04.30 kwam ze pas weer en nu ligt ze nog lekker te pitten! 's avonds laten we haar in de box slapen, misschien heeft dat er ook mee te maken, ze slaapt dan best licht. Na haar nachtflesje is ze helemaal voldaan en ze is met 2 minuutjes weer onder zeil... heerlijk!

    Vandaag komt een goede vriendin uit Nijmegen, we gaan lekker winkelen vandaag, zin in! En lekker blij kletsen! Morgen rustig dagje en donderdag ga ik naar school: dag van de examenuitslag voor de HAVO lln, ik ga er heen wandelen, ben benieuwd hoe dat gaat. 's avonds de cijferlijsten uitdelen en de geslaagden feliciteren....

    Nu even beetje huishoudelijk doen, dan M. flesje en dan ga ik nog even uurtje in bed liggen, lekker Grey's kijken zodat ik fit ben voor vanmiddag...

    Ben zo benieuwd of er babynieuws is vandaag!!!!
     
  11. Dinkie1982

    Dinkie1982 Bekend lid

    5 feb 2008
    529
    0
    0
    Sluiter zakelijke verzekeringen
    Barendrecht
    Hoi meiden,

    Even snel wat van me laten horen. We morgen vandaag naar huis!!
    Het gaat naar omstandigheden hartstikke goed gelukkig.

    In het kort:
    Woensdagochtend voor het inleiden naar het ziekenhuis gegaan, daar bleek ik 2 cm ontsluiting en nog steeds de bmm niet verstreken dus ze wilde een balonnetje inbrengen. Dit lukte niet doordat de bmm wel heel week was dus ze bleef maar etteren met een eendebek, niet fijn! Uiteindelijk hebben ze toch de vliezen gebroken bij 2 cm ontsluiting en ben ik aan de weëenopwekkers gegaan. Heel kort daarna had ik al weeën, toen hebben ze hem nog 1 standje hoger gezet maar al snel weer naar de laagste stand want het ging erg hard.
    Om 10 uur ging het infuus erin en om 14 uur had ik 10 cm ontsluiting en 3 persweëen later was Nikki geboren.
    Ik ben niet uitgescheurd of iets, alleen had ik wel mijn aambei terug en nog een stuk of 4 cadeau.... bah.
    Maar mocht absoluut niet klagen dus over mijn bevalling.

    Vervolgens moesten we wachten op de kinderarts voor de controle en dat liet een uur op zich wachten dus was wel vervelend. Qua buitenkant is het ons meteen heel erg meegevallen, niemand was geschrokken en we vonden haar meteen heel erg mooi. Was meteen vertrouwd en daar was ik wel erg blij om. Maar toen kwam de kinderarts dus en dat was helaas een grote tegenvaller.
    Het gehemelte is tocht helemaal open en de conclusie was dan ook dat we moesten blijven om te kijken of het drinken wel wilde lukken. De uitleg was hier sumier en ging niet helemaal super de communicatie.
    Vervolgens verslikte Nikki zich nog eens een paar uur later, waarschijnlijk was ze misselijk van de bevalling en had ze wat vruchtwater ingeslikt. Ze verslikte zich zo dat ze er bijna in bleef dus dat was wel heel eng en daardoor moest ze ook opgenomen worden op de kinderafdeling en ging ik naar een andere afdeling.

    Afgelopen vrijdag zijn we voor de eerste afspraak in het Sophia kinderziekenhuis geweest met de speciale artsen van het schisisteam en hebben ze daar alles bekeken en ons geleerd hoe de speciale fles moet. Hier hadden ze dat nl. niet helemaal goed uitgelegd en ieder geval is ook wel anders. Bij Nikki is haar lipje gespleten, haar kaak en haar gehemelte dus zij kan nergens vacuuum opbouwen.

    Nu hebben we haar telkens een beetje via de fles gegeven en de rest van de voeding krijgt ze via een sonde. We hebben zelf de sonde leren doen en mogen dus nu vandaag naar huis met de sonde. We krijgen soort wijkverpleging dat als er iets is met de sonde dat we mogen bellen. Verder doet ze het hartstikke goed gelukkig! Sinds gisteren krijgt ze ook volledige borstvoeding, die heb ik gelukkig op gang kunnen kolven en nu loopt het als een trein. Heerlijk gevoel om haar toch zelf te kunnen voeden!

    Ik krijg nog t/m vrijdag kraamhulp dus gaan vandaag nog eens lekker thuis meuten met een badje of tummytub. Heerlijk. Hier in het ziekenhuis zijn je eerste dagen toch heel anders. Ze waren allemaal lief hoor maar voelde me niet een kraamvrouw.

    Meiden, ik heb tot nu toe geen tijd gehad om mee te lezen en ben bang dat ik daar ook de komende tijd weinig tijd voor zal krijgen. Sorry maar ons gezinnetje gaat voor.

    Ik vond het erg gezellig om mee te schrijven en hoop dat ik nog af en toe de tijd krijg om even te buurten.

    Iedereen die inmiddels ook bevallen is gefeliciteerd!
    En de meiden die nog moeten, heel veel succes met wachten en met de bevalling. Ja het doet pijn en tijdens de bevalling dacht ik weer wat doe ik mezelf aan maar echt waar het is het dubbel en dwars waard en je vergeet (het meeste van) de pijn zo snel!

    Groetjes
     
  12. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Goedemorgen allemaal.
    Eindelijk goed geslapen.
    Net manlief en evy de deur uit gedaan ;). Eerst maar even douchen.
    Oja, geen babynieuws dus helaas.
    Wel zoals elke ochtend vage menstruatieachtige krampen in mijn benen. Maar dat is al een week, dus daar kijk in niet zo van op.
     
  13. MendieC

    MendieC Bekend lid

    1 sep 2010
    695
    0
    0
    Hier ook geen babynieuws!!
    Gewoon weer met dikke buik wakker geworden na een k*tnacht
    En dan nu 'al' wakker zijn pfffff
     
  14. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    goedemorgen meiden!!

    @ hester wat een lekker mannetje!!

    @ supermom jij kan goede deals sluiten met je man:D

    @ odess hele vieze baby's hebben wij haha:D

    @ sweetbel je schoonmoeder weet ook niet van ophouden he:$

    @ meta haha huishoudelijkehulp altijd makkelijk ga ik hier ook aanschaffen denk ik zo maar:D

    @ zomaar hoe gaat het nu met rowan en het drinken??

    @ momeera jij moet gewoon ook snel bevallen:D

    @ felicee o ik ook hoor voel me dan ook vies heb net apotheek voor kraamverband gebeld kan ik vanmiddag ophalen want het is op;)en wat een schattige foto echt lief!!

    @ kibbeling jou kleine wil nog niet maar hoop voor je dat die voor woensdag nog hallo kom zeggen:D

    @ elony gefeliciteerd met de geboorte van jullie meid!!

    @ martine gefeliciteerd met de geboorte van jullie meid!!

    @ mendie het is wel goed aan het rommelen bij jou!!

    @ lan balen joh dat je je zo veel zorgen maakt joh over maikel.

    @ judith haha ik hoop ook voor jou dat de kleine zich snel aankondigd.

    @ sandra wel heerlijk hoor zoveel uitjes dat wil ik ook wel:p

    @ marry ja maar hij vond het niet zo leuk haha:Den zo te zien heb je een leuke dag gehad!!

    @ meta zo te lezen gaat het lekker bij jou:Den gestopt met vloeien wil ik ook wel:D

    @ dinkie jeetje wat een verhaal joh geniet van je kleine meid en doe rustig aan en wel leuk dat je af en toe nog eens kom spieken!!

    @ meiden bevallen nu meteen!!haha grapje:)

    @ hier heerlijk geslapen en fles gegeven en hij vond het maar leuk haha.nu ga ik snel weer fles doen en dan ga ik wachten op het consultatiebureau.me vriend blijf ook nog thuis vandaag (dat is nou balen dacht eindelijk rust:D)
     
  15. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Balen!!:(
     
  16. Hester

    Hester Niet meer actief

    Marry: welke fles gebruik jij?
    Ik merk dat V ook te snel drinkt (130 binnen 10 minuten...) en daarna nog niet voldaan is. Ben op zoek naar een 'langzame' fles...

    Sorry dat ik ff snel reageer - heb maar 2.5 uur geslapen vannacht dus ga nu snel even bijslapen nu het kan!
     
  17. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Hoe zou het met senna gaan?

    Hester,..heftig, zo'n kort nachtje. Succes vandaag.

    Dinkie,...wat een heftige start. In zo'n ziekenhuis voel je je inderdaad niet echt een kraamvrouw. Ik hoop dat jullie thuis lekker kunnen genieten als gezinnetje. Je klinkt heel sterk en positief!

    Meta,..wow, dat klinkt als een goede nacht! Veel plezier vandaag!

    Dreumesmama,...ik hoop het ook voor jou dat je snel je kleintje vast mag houden.
     
  18. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    8 jul 2008
    2.561
    0
    0
    Friesland
    hier vanacht af en toe ook wat krampjes in mn buik.
    maar verder niks.

    donderdag weer naar de vk toe.
    xxx
     
  19. MendieC

    MendieC Bekend lid

    1 sep 2010
    695
    0
    0
    Ja en dan wor je snachts weer wakker en denk je: nou buik, ga ff een partij krampen dan!! :)
     
  20. Lan

    Lan Fanatiek lid

    28 nov 2008
    1.824
    8
    38
    Vrouw
    Postbode
    Venray (Limburg)
    had ik eindelijk bedacht zo ga ik het doen met de voeding... gaat hij steeds slechter drinken. heb nu gevraagd voor lactatiekundige ... kan het bijna niet meer opbrengen..
     

Deel Deze Pagina