Laatste trimester

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Sweetangel28, 13 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Hoi dames :D

    Het lijkt me wel leuk om met dames te kletsen die net als ik in het laatste trimester zitten en kunnen beginnen met aftellen :D
    Misschien is het leuk om hier van week tot week de buikjes te showen ;) en gewoon andere dingetjes te delen die je wilt delen met elkaar tot het einde van de zwangerschap en natuurlijk na de zwangerschap gezellig verder te kletsen !!

    Heb met 28 weken een 3D echo gehad echt zo geweldig je kindje te zien !! We krijgen een meisje en we zijn zo trots !!

    Ik ben nu zelf iets meer dan 30 weken zwanger en begin weer erg moe te worden.. Hoopte eigenlijk dat het niet meer terug zou komen maar helaas haha .. Aankomende woensdag heb ik weer een afspraak staan bij de verloskundige gewoon een check up :D En aanstaande donderdag krijg ik mijn eerste groeiecho dit ivm met een verhoogde bmi ... Ben erg benieuwd !!

    bij deze zal ik mijn buik showen van vorige week

    Bekijk bijlage 159298


    Nou dames hoop een gezellig kletsgroepje bij elkaar te krijgen :D

    liefsss
     
  2. nieuwsgierig

    11 jan 2010
    57
    0
    0
    NULL
    Hallo,

    Ook ik kan me aanmelden en zit in het laatste trimester. Ik merk de laatste dagen ook op dat ik weer heel erg moe ben. 14 dagen geleden heb ik nog een uitgebreidde suikertest gehad maar deze was gelukkig goed ( bij de eerste test was mijn suiker niet goed). Volgende week dinsdag mogen we ook weer op controle en ben weer heel benieuwd:)

    Het aftellen kan inderdaad beginnen nu. En zeker voor mijn dochtertje (4 jaar) duurt het allemaal zoooo lang vooraleer de baby komt :)

    Groetjes
     
  3. nieuwsgierig

    11 jan 2010
    57
    0
    0
    NULL
    Oh ik zie dat we ook nog gelijk lopen:)
     
  4. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Hoi nieuwschierig :D

    Gezellig dat je mee komt kletsen ! Fijn dat de suikertest goed was :) Heb hier ook suiker laten prikken eigenlijk niets meer gehoord dus denk dat het wel goed zit.. Aww wat lief al een dochtertje van 4!! Kan best begrijpen dat het voor haar al helemaal lang duurt .. Kleintjes zijn vaak toch wel ongeduldig haha

    En we lopen gelijk inderdaad !! Leuk :D:D
     
  5. mamapatricia

    mamapatricia Bekend lid

    5 feb 2007
    966
    0
    0
    friesland
    ook wij mogen nu aftellen:D..
    zijn nu 30 weekjes. ik vind het echt dat het voorbij gevlogen is..

    onze kindertjes 3(zoon) en 5(dochter) zijn ook erg benieuwd naar hun zusje. en wij zelf uiteraard ook. omdat de andere twee echt totaal verschillend zijn ben ik erg benieuwd op wie dit meisje lijkt op de echo lijkt het op haar broer.

    hebben jullie alles al klaar.. wij moeten alleen nog behangen en de klamboe ophangen. en morgen komt de kinderwagen:D en hebben we intake van de kraamzorg..
     
  6. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Hoii mamapatricia :D

    welkom !! de tijd vliegt zeker er hard voorbij vind ik ook !! Wat leuk een meisje :)

    Hier is alles zo goed als klaar :D We wachten alleen nog op de box die komt als het goed is in week 28 binnen en dan is alles klaar voor onze kleine meid .. Intake nog niet gehad met de kraamzorg heb ook nog niks gehoord zal misschien deze week nog komen denk ik :) Wel al kraampakket binnen en jeetje wat schrok ik van die verbanden hahahaha :p Het is voor mij de eerste keer dus schrok me een hoedje ...

    Wat voor een kinderwagen hebben jullie gekozen ?? En kom je ons foto's showen van je kamertje ?? ben erg nieuwschierig hoor hahaha :D

    liefss
     
  7. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Hier ons kamertje het is niet groot dat komt omdat ze bij ons op de kamer ligt heb helaas maar 1 slaapkamer nog dus moeten we ons zo behelpen tot we een ander huis hebben :D

    Bekijk bijlage 159303
     
  8. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.028
    1.851
    113
    Provincie Groningen
    Hoi Dames,
    Ik zit ook in het laatste trimester.
    Ben nu 32 weken zwanger.
    Nog 6 dagen werken en ik heb verlof!
    Ik kijk er zoooooo naar uit!!! Vind het echt moeilijk om nog vol te houden.
    Heb namelijk ook nog een dochter van 2 en half.
    En nu krijgen we opnieuw een meisje! Heeeerlijk...al die leuke meisjes spullen :D
    Moet vanochtend weer naar de verloskundige!
     
  9. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    26 jun 2006
    5.288
    1
    0
    Putte
    Hoi meiden ik sluit me bij jullie aan :D
    Vandaag 32 weken zwanger en het aftellen gaat echt beginnen.

    Ik zit vanaf 25 weken thuis van werken ivm veel en lange harde buiken. Doe nog steeds rustig aan want zodra ik 1 stap te ver ga ben ik de rest vd dag de klos met harde buiken.

    Wij zijn helemaal klaar voor de komst van ons kleintje, manlief heeft van het weekend de box al in elkaar gezet en nu even de katten eruit houden. Tot nu toe gaat het goed, ze kijken er eigenlijk niet naar om :)

    Leuk gedaan zo Sweetangel met het kamertje, ziet er super uit. :)

    Ik zal vanavond eventjes een buikfoto van deze week maken en posten;)
     
  10. m1980

    m1980 Bekend lid

    6 apr 2008
    549
    0
    0
    In Een Huis......
    Hoi

    Ik zit ook in het laatste trimester ben nu 31wk en 1dg zw.
    Ik heb een zoon van 8 en een dochter van 2,en dit word weer een meid.
     
  11. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    @ Consider gezellie dat je mee komt kletsen !! :D Wat leuk straks 2 meiden !! en bijna verlof !! Lekkerrr .. Ben benieuwd of het goed gegaan is bij de verloskundige :) En wat heb jij trouwens een super leuk kamertje voor je meisje !!! Heb eventjes bij je gespiekt hihi :p

    @ Vlinder jij natuurlijk ook welkom !! Zie in je onderschrift dat het niet echt makkelijk voor je geweest is :( Maar wat super dat het toch uiteindelijk gelukt is meid !! Vervelend van die harde buiken ... Eigenlijk wel fijn dat de katten er niet naar omkijken zal wat zijn zeg als ze het als een heerlijk bedje gaan zien :p
    Ben benieuwd naar je buikje !!

    Hier vannacht vreemde pijnlijke krampjes gehad waarbij ook een harde buik :$ Zouden dit oefen weeen kunnen zijn ? Ik heb echt geen idee nog niet eerder gevoeld :)

    liefss
     
  12. mamapatricia

    mamapatricia Bekend lid

    5 feb 2007
    966
    0
    0
    friesland
    dat kunnen indd oefenweeen zijn .. als het te lang duurt gewoon even de vk om advies vragen..

    ik zit ook sinds 3 weken thuis ivm hardebuiken, en ja met twee kleintjes kan je ook niet echt rusten maar ja nemen we maar voor lief haha..

    mooi kamertje hoor:D:D je ziet niet dat het bij jullie op de kamer slaapt hoor je heb een mooi hoekje gemaakt.. van de eerste hadden wij ook limegroen. nu hebben we gekozen voor paars:D . als het behang er in zit zal ik foto,s maken en showen..
    wij hebben trouwen een paarse mutsy transporter. ben er super blij mee:D:D

    ooo en welkom dames hahah..
     
  13. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Hoi patricia :D

    Dank je ! Ben erg blij met hoe het geworden is :) Paars is ook een hele mooie kleur !! Ben erg benieuwd naar het eindresultaat :D Ik begrijp dat het niet makkelijk is nee met harde buiken en 2 kleintjes..

    Die wilde wij eerst ook een mutsy mooie wagens !! We hebben gekozen voor een quinny speedi :D

    Zal het inderdaad even in de gaten gaan houden heb er nu geen last meer van het was echt vannacht heel erg ... Nu alleen wat last van lichte ongikrampjes verder voelt de buik niet hard meer aan en is de kleine meid weer lekker aan het bewegen :)


    liefsss
     
  14. K1986

    K1986 Actief lid

    18 jan 2011
    214
    0
    0
    NULL
    NULL
    ohw wat gezellig!!! ik moet nog 6 weekjes! dus zal 1 van de 1e zijn die gaat bevallen zo te lezen :) dit is mijn 1e! en vind het super spannend!
     
  15. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Welkom K1986 :D

    Spannend !! Weet je ook wat het word of wacht je tot je bevallen bent :)

    liefsss
     
  16. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Oeps sorry had je berichtje niet gezien :) Welkom !! En gezellig dat je mee komt kletsen :D Leuk nog een meisje !!
     
  17. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    6 nov 2006
    2.657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Haha, een illegale afsplitsing van de Augustus-topics???:D

    Heb vannacht ook eigenlijk voor de eerste keer krampjes gehad, en ze getimed zelfs; kon er de klok op gelijk zetten. Maar ze waren goed te hebben, en heeft ook niet de hele nacht geduurd. Maak me er nog niet zo druk om. Voel wel dat ik vandaag niet veel ga doen; geen zin en mijn buik heeft ook een baaldag, haha.... Beeb denkt dat de maag een voetbal is ofzoooo....

    Pffff.... nog maar 10 weekjes..... Wat gaat het hard. Als het goed is deze week beginnen met kamertje inrichten.
     
  18. Sweetangel28

    Sweetangel28 Fanatiek lid

    3 nov 2009
    2.007
    0
    0
    Fulltime mama
    nijmegen
    Hoi kabouter :D

    Fijn dat je beebje denkt dat je maag een voetbal is haha .. Erg vervelend natuurlijk !! Is dit je eerste kindje ?

    Leuk het kamertje inrichten !! Vond dat het leukste om te doen haha :p het is maar goed dat het niet lang meer gaat duren want mijn manneke word gek van mij en het kopen hahaha :p Kan het niet laten :)
     
  19. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    6 nov 2006
    2.657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Dat kopen, jaaaaaaaaaaaaaaa... daar zeg je zoiets... Verslavend....

    Mijn lief mag zich nog gelukkig prijzen dat ik geen dure smaak heb en totaal niks met merken; ik word gelukkig al heel blij van Hema-babykleertjes enzo. Maar vind zelf toch ook wel dat we nu genoeg hebben; kraambezoek weet straks niks meer om te geven, haha, dus ik ben al aan het lobbyen voor cadeaubonnen, Baby Gift Cards etc.

    Kreeg bij mijn abo op Mama Magazine een H&M card t.w.v. 50 euro cadeau; de verleiding is groot om weer voor beeb in te slaan, maar ik heb wijselijk besloten om de kaart te laten liggen tot het najaar;
    ik ga er vanuit dat er na de bevalling toch wel wat kilootjes blijven plakken hier, dus ga ik dan mezelf eens verwennen bij H&M, haha...

    Eerste kindje ja, erg spannend!!! Hebben 'm nu 2 weken geleden voor het laatst op echo gezien; mis 'm zooooooooooooo. De 3D-echo foto ingelijst, iedere dag 20 keer naar kijken, en af en toe de dvd opzetten waar hij zo lief moet gapen bij 13 minuten en 25 seconden:D

    Mijn buik trok zo vanmorgen, heb mijn Anita-band maar omgedaan, dat scheelt wel ietsjes...
     
  20. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    26 jun 2006
    5.288
    1
    0
    Putte
    @sweetangel, dank je. :)
    Ik denk dat je harde buiken hebt gehad. Zolang ze niet met regelmaat komen is het goed volgens mijn vk, althans goed je moet ze natuurlijk ook niet constant hebben....
    Het zouden misschien ook indalings pijntjes kunnen zijn.
    Maar als je je zorgen maakt moet je gewoon de vk bellen hoor, daar zijn ze voor. ;)

    @Mamapatricia, he bah ook al gepakt door de harde buiken :(
    Zoals je al schrijft met 2 kleintjes rondhuppelen is het moeilijk om rustig aan te doen....

    Hier mijn buikje van vandaag met de box erachter en de box-mobiel:D
    Ik ga zometeen de box aankleden en hopelijk blijven de katten er dan ook uit, maar de plantenspuit zet ik iig klaar:)
     

Deel Deze Pagina