@Suus35

Discussie in 'Miskraam' gestart door Miek74, 12 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FEE88

    FEE88 Niet meer actief

    Beste Suus, ik lees al een tijdje mee en dacht ik stuur nu toch maar ff een berichtje. Ik vind echt dat je het goed volhoudt! Knap van je ik weet niet of ik het zou kunnen (hoewel je natuurlijk weinig keus hebt.) Maar ik hoop voor jullie dat jullie kleintje nog even blijft zitten en dat jullie daarna heerlijk kunnen genieten!

    Ik ben zelf 23 jaar geleden geboren met 32 weken maar ik was 28 weken groot en ik heb het ook gered en heb er helemaal niks aan over gehouden! Hoop zo dat dit ook voor jullie kleintje geld!

    Liefs FEE
     
  2. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Juist dat dacht ik al. Vandaar ook mijn vraag of het utro was. ja dus alleen op de andere manier ;)

    Erg he Juul, net of Suus hier 24/7 moet zitten.
    Maar toch maak je je zorgen als ze zich niet meldt. Sorry Suus:) Het is alleen maar medeleven.
     
  3. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Ik kwam ook weer even langs om te checken hoe het gaat. En iedere keer weer opluchting om te lezen dat er nog niets begonnen is. Fijn!

    En het blijft natuurlijk ontzettend spannend.
    Ik las even vluchtig dat je nu toch een eigen kamer krijgt. Dat is fijn. En utro via de Sutter. Wat is het hier in NL inderdaad toch dubbel en onduidelijk wat betreft sommige medische protocollen en verschil van meningen ..
    Krijg je de Utro op tijd? Anders heb ik hier nog wel wat extra liggen. Ik Heb het pas over een paar weken nodig.

    Sterkte maar weer en hopelijk veel lichte momentjes vandaag en wat lieve schopjes van je meisje :).
     
  4. Miek74

    Miek74 Fanatiek lid

    3 nov 2007
    1.968
    1
    0
    NH
    weer een dagje erbij!
    en, lekker geslapen op je eigen kamertje??
     
  5. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Heerlijk geslapen Miek, dank je.

    Bedankt voor het aanbod, Duimelot, maar ik had nog een stash. Ik ben nooit gestopt met de Utro en nam het al ivm die herhaalde miskramen. Ik hoefde het maar tot 12 weken te gebruiken, maar durfde gewoon niet helemaal te stoppen.

    Ja, het blijft spannend. Dat wil ik ook aan de arts gaan vragen, hoe het nou zit met kansen en risico's en zo. Maakt ze nu gewoon met elke week die ze langer in m'n buik zit meer kans, of kan ze ook nog gewoon doodziek worden van een of andere infectie?

    Hopelijk vandaag een groeiecho, en anders morgen. Ik heb een hele lijst met vragen...

    Suus
     
  6. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Groot gelijk hoor!
    Ik zou ook alles vragen als ik jou was.
     
  7. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Kom weer even bij je kijken.Hoop dat je vandaag die echo krijgt.
    En weer een dag erbij.Hoera!
    Gelijk heb je dat je ze zoveel vraagt.
     
  8. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    De echo wordt morgen. Of overmorgen.

    Suus
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik heb weer een hele stapel kaarten gekregen meiden, dank jullie wel! (De verpleegkundigen staan er geloof ik wel een beetje van te kijken dat ik zo veel fans heb :))

    Suus
     
  10. saabenjelle

    saabenjelle Bekend lid

    27 dec 2010
    551
    0
    0
    zuid holland
    Hoi Suus,

    Kwam ook weer even kijken hoe t is bij jullie.
    Gelukkig zit ze nog lekker in jouw buikie!
    Nogmaals heel veel succes voor jullie allemaal daar!

    Sabrina
     
  11. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Leuk toch!

    Jammer dat je pas morgen of overmorgen zelfs een echo krijgt.
    Waarom niet gewoon elke dag?
     
  12. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Hahaha, ja dat zou mooi zijn :).
     
  13. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Hoort ook bij je vragenlijstje ;) Dokter ik wil elke dag een echo!

    Nu scheelt het natuurlijk wel dat je je meisje elke dag voelt.

    Hadden jullie trouwens al een naam?
     
  14. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Jaaa al twee jaar!
     
  15. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Oooooooooo.
    Had het er gisteren nog met een vriendin over. Die zei: "ja maar je naamkeuze veranderd in de loop der tijd."

    Dat was bij ons ook niet.
    En mochten we nu het andere geslacht krijgen, dan is het nog steeds die naam als die we voor kk hadden.

    Alleen hetzelfde geslacht zou moeilijk worden.
    Maar goed daar hoeven we niet meer over na te denken.
     
  16. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    Hoi hoi,

    Ik kom ook weer even kijken hoe het met je gaat Suus. Er gaat geen dag voorbij dat ik niet aan je denk. Ik hoop dat je morgen de groeiecho krijgt en dat je meteen al je vragen kunt stellen.
    Is je meisje vandaag weer lekker actief?

    Een paar pagina's terug had je het over protocollen vwb progesteron en vroeggeboorte. Wat absurd dat je eerst een vroeggeboorte mee moet maken voordat ze je bij een 2e zwangerschap (als je die al aandurft met zo'n geschiedenis..) progesteron voorschrijven. Belachelijk! Dan voel je je echt niet serieus genomen. Het kan toch geen kwaad om progesteron te gebruiken?!
     
  17. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Wat leuk zoveel kaartjes :D. Je prive kamer wordt helemaal behangen :D

    Ja die verdomde protecollen hier, blerg.. Gelukkig had je nog voldoende en werkte de sutter weer meteen mee.

    Wat is eigenlijk de rede dat het normaal opgestoken moet worden ipv geslikt? In de bijsluiter staat ook slikken toch?
     
  18. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Vwb elke dag echo's, ik kan me herinneren dat ze dat niet deden omdat je dan eigenlijk geen goede vooruitgang ziet. Een baby groeit niet mooi geleidelijk, maar met horten en stoten, en daarom doen ze eiegnlijk pas om de week een groei echo, dan kunnen ze pas iets zinnigs zeggen over hoe het gaat. Anders lig je je nodeloos zorgen te maken.

    Dat gezegd, je moet zelf ook wel goed opletten hoor, want in die hele riedel van groeiecho's had ik een keertje een gyn die veel haats had en die ging meten, ik zag wat waardes voorbij flitsen en zei toen:"Ik weet dat ze niet goed groeit, maar volgens mij heb ik geen krimpende baby!" Was hij te snel geweest met het meten van de hoofdomtrek en was ze dus kleiner dan de vorige keer :D
     
  19. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Oeps en aanvulling op voorgaande, extra echo's tussendoor kunnen wel, had ik ook, maar zijn geen echte groeiecho's. Meer opmeten van vruchtwater en doppleren van je navelstreng, of je placenta het nog goed doet en zo.
     
  20. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Maar het is wel leuk om elke keer naar je kindje te kijken toch? ;)
     

Deel Deze Pagina