Vagans, gecondoleerd met het overlijden van je schoonmoeder. Sterkte met dit verlies, ook voor je vriend.
Och Vagans, heel veel sterkte voor jou, je vriend en de familie. Gelukkig is het toch nog redelijk snel gegaan en heeft je schoonmoeder hopenlijk niet heel veel geleden. Dikke knuffel vanaf hier.
SQ: mooi snel gefietst dan door je vriend. Half zes starten en net na 3-en weer binnen! Kan me voorstellen dat ie nu spierpijn heeft.
Vagans: Gecondoleerd meis! Heel veel sterkte toegewenst voor jullie allen, in deze dagen en de dagen die komen gaan! Wish: Wat fijn dat hij toch nog geslapen heeft, maar snap inderdaad ook niet dat cb pas over 2 dagen belt! SQ: Die regen en harde wind zal wel balen gweest zijn ja. Fijn dat je een kolf krijgt! Hopelijk gaat het dan weer beter! Sammie: Ah oke, dan klopt dat wel dus. Merk inderdaad wel dat hij niet meer zo spuugt als met de Nestle voeding. Dus misschien blijven we dan wel op deze hangen!!
@MArjan, nou dat was voor zijn doen nog laat hoor. Hij had gehoopt om 14.30/14.45 binnen te zijn, maar had wat oponthoud gehad onderweg! Normaal red hij het namelijk wel in dik 9 uur! Liefs
@Vagans: Gecondoleerd!! Gelukkig hoeft ze niet verder te lijden.Veel sterkte met zn allen. @Gravid:Ja binnen 2 werkdagen bellen ze terug dus dat kan vandaag zijn maar ook donderdag Heel raar. Zo hier ff lekker wat in huis gedaan en eten voor vanavond alvast voorbereid(spinazie aard en gehaktballen jammie) Mijn kleine schat ligt al heerlijk vanaf 11.45 te slapen en dan is ie zooooooooooo lief hahaha
@vangas. Gecondeleerd met het verlies van je schoonmoeder Heel veel sterkte de komende dagen @gravid frisso os inderdaad dikker en mischien dat dan beter vult of dat dat zo voelt @wish hebben ze geen inloop spreek uur bij jullie cb kan je het daar vragen Hier ook naar het inloopspreek uur geweest met Silver nooit heen geweest nu dus met Sky voor haar navel en vragen qua reflux maar daar voor moet ik naar de ha. Ze is ook gewogen. Ze weegt nu 6190 klein buletje
CB heeft gebeld...wel kwartier met dat mens aan de foon gezeten hahaha.Zij denkt niet dat Vince honger heeft als ze mijn verhaal aanhoort.Zij denkt toch eerder aan krampjes...vooral omdat hij alleen savonds zo onrustig is.Als het honger geweest zou zijn zou hij het de hele dag hebben en al zn flessen snel leegdrinken. Dusssssssss stoppen met Forte(dag 12 euro hahaha) en evt Infacol tegen de krampjes gaan gebruiken al mocht zij dat niet adviseren omdat de werking ervan nooit bewezen is. Wat is jullie ervaring met Cinababy en Infacol? Welke kan ik het beste halen?
@Vagans: gecondoleerd en sterkte met het verlies. Fijn dat het snel gegaan is ondanks dat je een moeder natuurlijk liever nooit zo vroeg wilt verliezen... @lilo; hoe was de ostheopaat? @krampjes; hier cinababy en dat gaat prima al gebruik ik wel iets meer druppels en sneller na de voeding dan de verpakking zegt @wish: ik zou die pak wel bewaren hoor! Wie weet heeft het cb geen gelijk... Maar wel fijn dat ze je willen helpen en hopelijk word het snel beter!! @sprongetje; de eerste komt idd met 6 weken ongeveer.. Huilen huilen huilen... En niks is goed dan e hele dag vast gehouden worden (dit was met Chris, net toen papa aan zijn papa dagen begon haha, TOEN begreep hij pas wat een kind hebben betekende en dat niet jij maar de kleine het ritme bepaald haha.!!! Oja tuurlik moet mevrouw weer eten nu. Ben wel blij dat ik overgestapt ben van bv naar bv in de fles. Dit gaat stukken beter. Gewoon 3 uur geen kind aan haha! Durf weer ergens heen Tot snel!
Vagans meid hele dikke knuffel en gecondoleerd. Wish hier gebruik ik indien nodig infacol werkt hier erg goed. Hello Lady`s Ik lees hier het een en ander over hongerge babys en regeldagen. Hier ook vaak van die dagen Meer in de zin van die regeldagen als hongerige baby. Ik vind het wel een nadeel van bv dat je geen reglmaat hebt. Je kan niet tegen visite zeggen van kom maar dan en dan om 3 uur dan ben ik niet aan het voeden. En Luna drinkt zo danig goed en niet altijd om de 3 uur dat ik niet echt de gelegenheid heb om te kolfen. Ik had vd week dan gekolft 40cc en met een Aventfles gegeven. Geen succes... Vanmorgen had ik 50cc uit een volle borst na 20 min kolfen en met een Tommie Tippie fles gegeven. Dat ging al iets beter. Maar toen zoog madame de speen vacuum. Dus de volgende keer een Difrax fles met s speen proberen. Kijken hoe dat gaat. Scheelt dat ik alle 3 de flesjes al in huis had. Vandaag naar cb geweest. Eeens kijken hoe dat bij zon weeg uurtje gaat. Saaie boel Gelijk eens gevraagt wat ik doen kan als Luna sàvonds onrustig is tussen 5 en half 11 (in de meeste gevallen tussen die tijd) Ik zit dan 9 vd 10x met de tiet bloot grootste deel vd avond omdat Luna dan weer 5 minuten dan 10 minuten dan weer langer grrrrr aan de borst wil. En dan stop ik dr een speen in en die tuft ze dan uit. Ze wil dan niet slapen en alleen maar op de arm. Dus had op het cb eens gevraagt of het dan een idee is om dr savonds een fles met kunstvoeding te geven. Dat dat meer vult en voldoening geeft??? Maar ja dat moest ik een beetje naar mn eigen gevoel doen zeiden ze.... Dus ja we zullen eens zien. Nu ligt ze lekker in dr eigen bedje. Valt me alweer mee. Kunnen wij voor de verandering een keer rustig eten zonder kind op schoot of een jengelend kind in de kinderwagen bak
@Esmee:Neee gooi die forte zeker niet weg...je weet nooit!!Ik snap niet zo goed wat die sprongetjes betekenen rond de 6 weken??Net zo goed als die regeldagen die snap ik ook niet. Vince zit nu rond de 6 weken...kan dat huilen savonds daar ook mee te maken hebben? @Meimamma: Hier ook een baby die savonds huilt hoor mits je hem op schoot hebt en ik geef fv dus of dat verschil zal maken?? Mn man is nu Infacol halen...hoop dat het werkt!
Ik weet ook niet of het verschil zal maken. Maar op een gegeven moment ga je vanalles bedenken en verzinnen. pppff. Wordt soms beetje radeloos als ik niets anders meer weet te verzinnen als weer de borst tevoorschijn toveren om dr rustig te houden
Hier ook infacol na twee weken bijna niet slapen nachts had ik het wel gehad nu met infacol hebben we 1x in de week ongeveer kramp avondje van 2uur ofzo! Krampen gaan niet weg maar worden naar mijn idee minder heftig!
Nou de kolf is in huis en heb hem vanmiddag ook al geprobeerd en wat een uitkomst is dit zeg. Het kolven doet me namelijk geen pijn aan die tepel waar de kloof zit en zo kan ik toch BV blijven geven en mijn tepel wat rust geven. Ik ben er zo blij mee. Ik zag de laatste dagen echt ontzettend tegen het voeden op, wat ik ontzettend jammer vind omdat dat de bedoeling niet is, maar nu zie ik er niet meer tegen op! Voel me meteen een ander mens! Hoe is het met iedereen en met de kindjes??? Misschien een rare vraag, maar hoe kom je er achter of hoe zie je dat je kindje krampjes heeft?? Liefs
Hier werden de krampen na het gebruik van infacol erger.... Hebben nu iets gehaald in duitsland en dat werkt echt super! Helaas kan ik dat niet aanraden voor mensen die niet aan de grens wonen, want hier in nl is het echt niet te krijgen.
Ja zal ook per baby verschillen maar idd je probeert vanalles. We zullen het meemaken tot nu toe slaapt ie nog steeds heerlijk
Wish hier slaapt Luna ook al 1,5 uur. Weet niet wat ik mee maak SQ Als Luna krampjes heeft trappeld ze met dr beentjes en krimpt ze in elkaar en is ze aan het huilen.