de eerste paar weken had ik een opgezet gevoel in mijn buik... nu niks meer, mijn broek zakt af en ik moet een riem om! ik eet veel minder als ik normaal eet, dus denk dat het daar mee te maken heeft, want ik ben al een aantal kilo afgenomen...
idd vind het ook heel raar dat het in belgie wel standaard getest word en hier in nl niet. als je nazoek erover doet op google, dan zie je ook duidelijk dat het puur en alleen om geld draait.
@jannie ben benieuwd hoor jannie, kom maar op met die foto. @delila moooi buikje hoor meis!! @all ik heb het ook hoor avonds is me buik echt groot en ochtends bijna niets te zien. wel grappig he om te zien hoe je lichaam zich l vorbereid op de zwanerschap!!
komt tie.. net voor een paar andere meiden ook de buiken van de vorige zwangerschappen in mijn album gezet.. leuk om te vergelijken... Bekijk bijlage 159417 8w3d!
Blondy, je mag dat toch lekekr zelf weten? Groot gelijk! Ik heb ze ook aan, zit veel lekkerder! Leuk om alle buiken weer te zien!
MiniM, vandaag voor het eerste de nieuwe broek aan en het zit inderdaad echt heel lekker! Mijn moeheid en misselijkheid wordt erger, hebben jullie dat ook? Vind het niet echt erg hoor, geeft alleen maar meer bevestiging toch?
mama van d wat super dat je het hartje hebt zien kloppen! Echt fijn dat de echo goed verlopen is! Gelukkig waren de zorgen die je had niet terecht!
Idd alles was goed en we zijn heel blij. En de zorgen die ik had dat kwam ook door de maand ervoor dat ik die vmk heb gehad want bij ons zoontje maakte ik mij nooit zorgen of het wel of niet goed was. Terwijl mijn moeder 5 mk heeft gehad en 2 boven de 20 weken dus doodgeboren kindjes, dus ik weet dondersgoed dat het ook anders kan, en toch as ik bij ons mannetje nooit bang. En na mijn mk was ik heel onzker dus vandaar.
@ mamavd: Fijn dat alles goed was! Ik mag morgen weer voor een echo.. Het blijft spannend! Hier mijn buikfoto. Ik begin het al echt te merken. Mijn kleren zitten niet echt lekker meer... Om me heen hoor ik dat dat erg vroeg is met 11 weken maar als ik jullie buikjes zie denk ik dat (de meeste van) jullie het ook merken aan je kleding, of niet? xPP
hi hi, lees nu pas alles berichtjes goed door. ..(had alleen plaatjes gekeken ) Ik denk dat ik binnenkort ook maar eens voor zwangerschaps kleding ga shoppen!
Ik ben zit pas in de achtste week en draag alleen nog maar leggings. Als die allemaal in de was zitten dan draag ik een veiligheidspeld om mijn broek dicht te doen, omdat hij veel te strak zit als ik hem gewoon met knoop en rits dicht doe. Het is te vroeg om een dikke buik te hebben van de baby, maar je lichaam bereid zich vast voor en is aan het uitzetten. Mijn darmen zetten ook behoorlijk uit en mijn venusheuvel is met name aan het einde van de dag echt een stuk dikker hoor ... Strak zit ook gewoon niet fijn meer. Voelt akelig! Ik probeer zwangerschapskleding nog 3 weekjes uit te stellen anders is het wel erg vroeg hahaha! Ik heb ook zo'n honger en ben 2 kilo bij gekomen hahaha!
Het is ook niet gek dat je je zorgen maakt en al helemaal als je eerder een miskraam hebt gehad. Dan heb je toch een groot verlies mee gemaakt en dat neem je met je mee ... Ik hoop dat je in het verlop van je zwangerschap minder bezorgd zult zijn!
We gaan zeker ons best doen ikmoet zeggen dat ik nu al veel relaxeder ben als vorige maand. Wie weet waar ik het toppic januari 2012 mama kan vinden? kan hem niet vindend namelijk!? liefs mamavand
er zijn er 2 meis... staan volgens mij idd bij clubs.. zal zo ff de link neerzetten.. gebruik zelf abbo, dus hoef nooit te zoeken.. hier alleen nog maar zwangerschapskleding.. andere broeken krijg ik zelfs met een veiligheidsspelt niet meer dicht... maar moet ff op pad voor leggings(zwangerschaps)...