kan me heel goed voorstellen dat je het zwaar vind mir. Vind het met 1 kind al zwaar, laat staan met 3 kids! Gewoon lekker languit op de bank en lekker even niets doen!
je weet dus nog niet wat het is. lekker he, als ze zich gaan strekken in de buik mwa, heel wisselend hier. Maandag had ik goeie dag, dinsdag en gister was echt flut, moe, pijn, sagrijnig afijn, zo'n heerlijke hormonendagje vandaag nog wel last van bekken maar voel me voor de rest wel aardig. Ben wel heeeeeeel blij dat daniel zoveel zelf loopt! Tillen ontkom je niet aan, in/uit bed, op/van de commode, maar trappen kan hij zelf op en af. Begin alleen last van nesteldrang te krijgen in de vorm van dat alles klaar moet. Schoon hoeft niet perse, maar wel KLAAR! schoonmaken kan de kraamverzorgster desnoods ook nog wel doen Dus net weer geverfd op de babykamer. Muren zijn denk ik goed nu. Maar de bedplank (van het vaste bed) wou ik in dezelfde kleur hebben maar die moet nog een keer. Verf was bijna op dus heel erg verdund, maar nu is het niet goed gedekt dus moet er alsnog een potje bij halen zo maar even doen dan kan ik het vanavond af maken hopelijk want dan is wim toch weg, als daniel dan lekker wil gaan slapen....
bij kruidvat hebben ze nu best wel weer wat babydingen! rompertjes, slaapzakjes, pyamaatjes, omslagdoek. Heb voor daniel 2 race-rompers gekocht Lagen ook hele leuke dingen met nijntje!
aargh! kregen net zo'n hoosbui op de ramen dat er op onze slaapkamer, op de babykamer en in de kamer veel regen naar binnen kwam!:x als ik pech heb kan ik morgen dus nog een keer gaan verven omdat het verregend is:x hopelijk was het al droog genoeg en zie je er straks niks meer van, anders moet ik 3/4 overnieuwd doen
gup ik hoop dat het goed is gegaan, wel heel erg balen anders. hier net ook een hoosbui gehad met onweer enz. hier een foto die ik net heb gemaakt 33 weken zwanger
Goedeavond: @ Mir: Gave foto...Schiet op meid!!! @ Belliebel: Whaaa, spannend hoor. Ben benieuwd wanneer de kleine zich aandient! @ Guppekop: Hoe is de schade door de hoosbui? @ Mammamia: Gaaf filmpje...Lekker ding is die Etienne toch ook! @ Ninja + Nelta: Balen zeg dat jullie zo misselijk zijn steeds...Hopelijk is het snel over!!! @ Ego: Hier loop ik op mijn tandvlees.... Het is echt zwaar die laatste loodjes op het werk. Ook nog veel buitenschoolse activiteiten....Ik slaap erg slecht, droom heel naar/veel en ben zo MOE!!! Verder vandaag lekker pokkeweer dus heb de hele tijd binnen gezeten met Aidan. Dat vond meneer niet zo'n goed idee, dus op een gegeven moment werd hij echt strontvervelend. Hij ligt nu op bed, en ik zit met een dekentje op de bank. Manlief komt vanaaf pas heel laat thuis...dus ff tijd voor mijzelf!!! Heb 5 juli intake vk en 1e echo!!! Ben zo benieuwd!!! @ Feb2012: Echt grappig dat ik nu weer een feb moeder ga worden.... Bij de feb2012 zwangeren zit er 1 tussen die voor de 8e keer moeder gaat worden!!!...Haar oudste is 12....Ze is dus al 12 jaar zwanger...!!! Dat wil zeggen: 9 maanden zwanger, 9 maanden niet, 9 maanden zwanger, 9 maanden niet...enz enz enz....Tussen alle kinderen zit steeds 1,5 jaar!!! Respect voor haar...maar moet er zelf niet aan denken...8 kinderen = wow!!! Verder nog niet echt aansluiting daar gevonden..>Vind het hier ook veel te gezellie. En heb al zo weinig tijd om achter de laptop te zitten dus dan kom je er ook niet echt tussen!!! Zo, heel verhaal.... Fijne avond!!!
@ Vaderdag: Jullie al wat gemaakt/gekocht??? Ik ben vandaag bezig geweest. Heb Aidan laten "tekenen" met dikke stiften en heb de tekening ingelijst. Verder een kaartje geschreven namens mij met daarbij 2 kaartjes voor het toneelstuk: help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt! Toen vond ik het wel weer prima!...Zit nog steeds te wachten op mijn moederdagcadeau...mmmm....!
Hoihoi, Mir, mooie buik hoor. Zo extreem groot is hij toch niet? Mammamia, wow wat kan Etienne lekker gillen Knor, wow 8 kids en zo dicht op elkaar. Manlief roept hier net mijn moeder had er 4 in 3 jaar. (1 tweeling) . Zelf vind ik het voorlopig wel ff goed met deze twee en wie weet tzt een keer een derde, maar voorlopig niet iig. Hier ook weinig aansluiting bij de december mamas. Kost genoeg tijd om hier te reageren en daar gaat het nog sneller. Houd het allemaal niet echt bij. Slecht slapen en dromen is helaas herkenbaar. Ik kan ook nu al niet meer op mn buik slapen. Erg vervelend. Hoeveel weken moet je nog tot de vakantie? Bellie, alles nog rustig daar? Moest je morgen nu weer naar de gyn? Die vent van je is trouwens wel een beetje een watje . Deze zwangere vrouw heeft gewoon door bui heen gefietst . @misselijk, vandaag weer een goede dag. . Hoor van meer kanten dat het nu een meisje gaat worden. Ach we zien het wel over een kleine 30 weken. Al heb ik nog geen idee hoe meisjes werken. (was vroeger nooit een meisjes-meisje en zit nu echt in de stoere jongensspullen). Helaas helpt het overgeven hier niet voor de kilos. Als ik niet misselijk ben, eet ik echt veel. Vandaag paste ik me eigen broek ook niet meer, dus voor het eerst een positiebroek aan. Morgen maar ff shoppen bij de Prenatal. Gup, bij jou misschien wel andersom. Minder misselijk, dus meisje (of nog een makkelijker ventje als Daniel ) @vaderdag, Stijn heeft wat gemaakt op het kdv en ik heb een boek voor manlief gekocht. Misschien dat ik morgen nog in een creatieve bui ben met Stijn en anders vind ik het prima zo. Het gaat toch ook niet om de grote cadeaus en als ik niet te misselijk ben zondag ontbijtje op bed. Hier zit mn eerste werkweek er weer op. Het wordt echt weer vakantietijd. Hoop mensen die niet op komen dagen. Vandaag ook ruim een uur op een patiënt zitten wachten, terwijl ik normaal 3 patiënten per uur zie. Ach ik vind het niet zo erg nu, alleen een beetje jammer voor de co die meekeek. Morgen weer zwemmen met Stijn en verder nog weinig gepland. Beetje ruimen. Zaterdagochtend komt mn moeder ook helpen met ruimen, want maandag komt de makelaar. Spannend
Oh ja ik probeerde de foto's van het uitje op mn laptop te zetten, maar sinds ik windows 7 erop leest hij mn sd kaartje niet meer. Eens ff googlen hoe ik dat kan fixen.
knor we hebben op dezelfde dag een echo!!! spannend he. Hoe voel je jezelf? 8 kinderen poehhh zeg nee 2 is wel de max hier hoor haha. 12 jaar zwanger zijn daar is mijn lijf niet voor gemaakt denk ik haha. Ik zit ook bij januari mama,s maar vind er ook nog niet zoveel aan haha komt wel op het einde denk ik. Ik heb ook zo weinig puff om alles te volgens daar en er is veel slecht nieuws waardoor ik ook weer onzeker word dat is niet leuk ondanks dat het hartje klopt ben ik bang dat het zo ineens over kan zijn. @ mirr mooie buik hoor! @ bellie ojeee aan de race!!! Ik had het ook net voor de bevalling spannend!! Heb je hier ook een buddy? die het nieuws komt vertellen.. @ guppekop balen zeg meis hopelijk hoef je het niet overnieuw te gaan schilderen
@ Nelta: Nog 2 weken en dan is het vakantie!!! Jippie!!! Wat fijn dat je vandaag een goede dag had!!!...Hopelijk kan je dit volhouden!... En meisje? Ik ben ook absoluut geen meisje-meisje en ik "haat" roze....Maar ik zou het toch wel heel leuk vinden om van allebei geslachten er 1 te hebben hoor....Maar nog een jongen is ook prima!
@ Ninja: Aha, Leuk!!! Op dezelfde dag een echo, alleen ben jij dan wel wat verder!!! Kunnen we verschillen bekijken...hahaha! Ik voel me goed...op extreme vermoeidheid na en af en toe flinke steken in lies/banden gebied.... Maar verder alles super! En jij? Wordt de misselijkheid al minder?
Nog een ventje zou ik voor Stijn echt super vinden, maar een meisje is ook leuk. Kan je later lekker mee shoppen . Maar al die roze jurkjes met frutsels en zo. Verschrikkelijk.
Ik weet van een vriendin van mijn moeder dat die altijd zo jaloers op mijn moeder is omdat die met mij kan gaan winkelen. Zij heeft 3 jongens van rond de 20, die gaan echt niet meer met haar mee...Dus moet ze alleen of met vriendinnen,.....maar dat vind ze echt erg dat ze geen dochter heeft waarmee ze kan shoppen! Nou, ik hou zelf niet van shoppen....dus wat dat betreft!...En idd, jurkjes met frutsels enzo...Ik hou er ook echt niet van!!!
o die vermoeidheid haha erg he in het begin kon de hele dag wel slapennu is het wel wat minder gelukkig maarja daarvoor zijn weer andere klachten gekomen haha. Ik had vandaag een redelijke dag niet hoeven te spugen alleen onwijs last van me onderrug en me buik dus ik dacht gelijk weer het ergste haha zal vast verkeerd gelegen hebben in bed want een paar uur later was het over. Ik ben dan rond de 12 weken! zal wel een heel verschil zijn met die vorige echo haha. Jij krijgt ook lekker vroeg een echo. Krijge je dan met 12 weken weer een echo?