@lilo mooi gewicht hoor ! Blijft sneu die prikjes, zie er nu al tegen op. @guusje heb ze vanmiddag online besteld, maar super bedankt voorhet aanbod wordt het kolven echt zat en normaal voeden doet een stuk minder zeer dus dacht ga eens kijken of het online kan. @Gravid dat is ook erg moeilijk,ik kon mijn dochter en nu Kai ook nietlaten huilen ik pak hem altijd, weet het is ook niet altijd goed maar is zo tegen mijn gevoel om te laten huilen.Heel veel sterkte morgen bij de HA en hoop dat de klachten minder worden en hij minder huilt. @meimamma smelt smelt heerlijk zulke momenten met je kleine meid Kai heeft vandaag echt een slaapdag,hij is echt weinig wakker geweest, ik denk dat dat als gevolg heeft dat hij de nacht wakker zal zijn maar mag niet klagen want hij slaapt al dagen van 01.00 tot 06.00 door weet dat het tijdelijk kan zijn maar is wel lekker om even bij te tanken qua slaap.
Breek even in: Troetelbeer: welke zalf die heel goed helpt tegen aambeien in combinatie met de pillen is curanol. Werkt echt super en ik adviseer dat heel vaak bij mijn kraamgezinnen. Op www.curanol.nl kan je ze bestellen. De zalf + pillen (pillen werken van binnenuit) en ze worden netjes thuis bezorgd met de post. Met een beetje geluk de volgende dag al als je op tijd besteld. Gaat ook super veilig met betalen enzo. Breek weer uit
@Denise, wat fijn dat jullie mannetje al zo lekker door slaapt. Daar knap je echt van op hoor. Dan gaat het herstel ook zoveel sneller! @Meimmamma, ik zit hier nog steeds te wachten op de eerste echte lach van Jelke. Hij lacht/glimlacht echt ontzettend vaak, maar dat is in zijn slaap.... @Hier: Nou Jelke had gisteren zijn allereerste regeldag, maar heeft vannacht weer heerlijk door geslapen van 1.00 tot 8.00! En daarna van 8.30 tot 11.30 dus wij zijn nog maar net uit bed hahahah. Heerlijk hoor. Even een vraagje. Over 2 weken hebben wij een feestje waar we graag heen willen en dan gaat Jelke dus voor het eerst te logeren bij zijn pake en beppe. Dus ik wil gaan beginnen met een voorraad melk op te sparen. Nou is mijn vraag waar kan ik van die bewaarbakjes krijgen (avent o.i.d.) En wanneer moet ik dan gaan kolven.... Jelke krijgt vaak overdag 1 borst en dan 3 a 4 uur later de andere.... maar wanneer moet je dan kolven om melk te gaan bewaren?? Liefs
SQ van Avent weet ik dat je speciale bewaarpotjes hebt. Andere merken hebben ze ook, maar Avent is gewoon bij de drogist te krijgen. Er wordt ook wel een geadviseerd om de melk in ijsblokzakjes te bewaren, maar dat lijkt mij een gedoe met ontdooien enzo. Maar zal wel ruimtebesparend zijn. Ik geef net als jij 1 borst per 3/4 uur. Na of voor het voeden kolf ik dan de andere borst. Soms kolf ik de gedronken borst na het voeden helemaal leeg. Heb je al geoefend met een flesje? Wij gaan straks weer even oefenen. Ik kolf dan voor het voeden en laat mijn man hem de fles geven. Tips van anderen zijn voor mij ook welkom! Hier we hebben net de babydoos van de Etos opgehaald. Niet echt leuk..., maar ik zal niet klagen. Gelijk een flesje gekocht voor de borstvoeding. Gewoon Etos merk. En luiers gehaald, want bij de ophaalbon voor de babydoos zat een kortingsbon van 4,50 voor een pak luiers! Geen idee of het een fijn merk is, maar dat moeten we dan maar ervaren.
Guusje: Ja vind die dozen altijd wel tegenvallen aan de ene kant, maar an de andere kant is het wel geinig Denise: Als hij zo huilt, pak ik hem ook vaak op hoor, dan slaapt hij maar lekker in mn armen. Wat ik ook nog wel doe is 'smiddags lekker naast hem gaan liggen, mn arm om hem heen, mn hoofd tegen zijn hoofdje, en zo slapen we dan lekker. Troetel: Hoop dat je gauw een middeltje heb wat werkt!! Ego: Vandaag weer een niet lekker in zijn vel zittend mannetje!! Hij kwam vanacht om 02.30u, toen zijn speen in gedaan,..waarna hij sliep tot 04.00u. Toen kwam hij voor een voeding. Lag net in bed, (04.30u) en toen kwam hij om 05.00u weer. Pff, best slopend, steeds je bed uit en zelf weinig slapen. Dus toen vriendlief om 05.30u weg ging, was ik al gebroken. En de dag moest toen nog beginnen Ik heb Luca om 07.00u de fles gegeven, en toen hoorde ik ondertussen vriendlief thuis komen. Heb met Luca om 14.30u afspraak bij de huisarts, maar vriendlief had gehoopt dat het vanmorgen gelijk nog kon. Maar helaas. Hij hoefde om 11.00u pas weer te beginnen, dus om 09.00u heeft hij Luca mee naar buiten genomen en mij naar bed gestuurd, en om 10.15u kwam ie me weer wakker maken. Heb dus nog even heerlijk geslapen, en voel me nu weer lekkerder in me vel! Luca heeft ook weer geslapen gelukkig, en word nu wakker voor zn voeding! Ben benieuwd straks bij de huisarts! Sterk het idee dat het Reflux is! Maar we zullen zien! Vriendlief vandaag solli gesprek, waarschijnlijk andere baan. Een waarbij hij niet meer 's avonds hoef te werken, iets waar ik super blij mee ben! Dus hoop dat het doorgaat!
Thnx ik hoor inderdaad dat die bakjes van avent wel heel handig zijn. Zijn die bij elke drogist te krijgen? Ijsblokzakjes lijkt mij een heel gepruts inderdaad. Ik kolf mijn rechterborst als die aan de beurt is voor een voeding al, want daar zit een diepe kloof in. Dus dat krijgt Jelke al in de fles. Hij heeft totaal geen moeite met de fles en 3 a 4 uur later krijgt hij de linkerborst weer. Dus hij krijgt beide en het gaat beide goed. Liefs
Grrr wat zijn die krampjes toch zielig!! Vince is zo moe maar kan niet slapen door de krampjes...heb het idee dat die Infacol ook niet echt werkt
SQ: je kunt die bakjes van Avent ook online bestellen. Ik heb er ook al naar zitten kijken omdat ik straks ivm werken zal moeten kolven (eerst voorraadje maken ) Ik kolf nu momenteel gewoon beide borsten in 1 keer, en dan gewoon iedere 3 uur. Heb de productie trouwens ook even opgevoerd door een paar keer om de 2 uur te gaan kolven. En daarvan kun je dan wat voorraad maken. Ik zou dan nu wel vast steeds een beetje voorraad maken en dat invriezen. Dus de hele dag kolven en daarvan een flesje samenstellen. Dus dat je bijvoorbeeld steeds 20cc overhoudt van een maaltijd en dat opspaart. Hier een vrij goede nacht gehad... Dootje sliep tot half 6 vanmorgen door Dus ben weer een redelijk blije mama. Of ze nu gewoon moe was of dat het komt omdat ik voor het slapen gaan nog wat tegen de krampjes heb gegeven... ik weet t niet... maar ze sliep wel
Hier ook de etos doos vandaag opgehaald. Het enige echt leuke wat er hier in zit is een voorlees boekje van winnie de pooh.
Hier vandaag de c1000 doos opgehaald.. Nou ja doos, het zat in een tas. Zaten wat leuke dingetjes in maar veel verrassends was het niet! aambeien Gister tot twee keer toe ingesmeerd met uierzalf en schoongemaakt met een hydrofiele washand dat verzachtte een hoop. Vandaag had ik toch mijn moeder aan de lijn en die adviseerde sperti ofzo, een zalfje om te verzachten. Er zijn zoveel merken en zoveel middeltjes je zou er haast gek van worden. Morgen aan de slag met het vaderdagkadootje. Ga voor mijn moeder ook nog iets knutselen met de kleine. Ook wel leuk om dat haar te geven ookal is ze geen papa, ben immers wel door haar alleen opgevoed Zometeen lekker frietjes eten en filmpje kijken
@Troetel: Sperti helpt alleen op korte termijn tegen de jeuk/pijn.Als je echt aambeien hebt en er vanaf wil luister dan naar de ervaringsdeskundige en bestel Curanol zalf en pillen dan ben je er zo vanaf Ik vind het een wonder middel. Hier weer een onrustige kleine man...net lekker ff met hem op bed gelegen...niet dat ik dan kan slapen maar dat geeft niet,als mn kleine ventje maar rustig is.Nu ligt hij nog in het grote bed heerlijk te slapen...zo schattig om te zien. We krijgen vandaag de babyfoon binnen die we als welkomscadeau krijgen bij abonnement op Kinderen
wish Tja of ik echt aambeien heb weet ik niet, ben immers geen arts Maar heb een 'donkerbruin' vermoeden van wel. Wil er idd echt van af.. Ben alleen erg pissed dat ik tot 2 keer toe het verkeerde mee heb genomen.. hoop dat ik dit nog teruggebracht krijg want heb dus geen bon gekregen volgens mij!!
Breek weer even in: Troetel: kan je je mannetje dan niet even vragen of hij even naar je anus wil kijken, kleine moeite lijkt mij als je het zelf ook wil uiteraard. Wat je bij aambeien ziet is een soort van trosje bij je anus. Een "normale" anus is zeg maar vlak/glad. En idd sperti werkt minder goed dan curanol. Succes. Breek weer uit.
@troetel;belangrijk als je bv geeft, mag je geen 'gewone' (drogist) merken gebruiken. Ik had het vorige week ook en heb toen via de ha een crème gekregen die mag met bv.
Hmm tegenvaller hier...had tshirt besteld bij simply colors voor vaderdag...kon kiezen uit maat 50/56 of 62/68.Heb ik 62-68 genomen omdat ik bang was dat die kleinere te klein zou zijn.Nou hij verzuipt erin...kan ie echt nog niet aan Dacht leuke verrassing te hebben voor vaderdag
Oh Wish dat is ook jammer... kun je de naadjes niet even vast zetten met een veiligheidsspeld of zo? Wel veilig doen hoor Lekker dat de babyfoon binnen is. Leuk hoor met zo'n camera. SQ super dat het uit het flesje drinken zo goed gaat! Ik vind het lastig om de juiste hoeveelheid te geven. Net weer één borst leeg gekolfd en dan wil hij dus toch nog een toetje live van de borst Zo'n Etos flesje werkt trouwens super! Ik vond de prijs behoorlijk schelen met een Difrax of Avent. Vaderdagcadeau is binnen! Manlief nam helaas zelf de doos aan zag er een sticker van Babypark op zitten. Tja, toen kon ik het niet meer verbergen... Hij vond het cadeau super en we gaan het dit weekend even in orde maken, zodat hij maandag op zijn werk kan showen! Zijn opmerking; 'Mama denkt altijd aan leuke cadeautjes' vond ik erg bevredigend Laten we hopen dat papa nu ook aan leuke cadeautjes voor mama gaat denken!