Oh, en goedemorgen gewenst! Hard op weg naar de 27 weken! Ik ga straks lekker een weekendje weg zonder internet, dus wens je een goed weekend en ik verwacht je volgende week gewoon nog hier aan te treffen, 27 weken en al
Hoi Suus, Wil je veel succes en sterkte in het ziekenhuis wensen!! Ik wens dat je dochterje nog heeeeeeeel lang lekker in je buik blijft zitten!
Ach 40 weken dat hoeft niet eens. Kk is ook met 38 weken geboren ( dus totaal niet extreem), maar wel heel zwaar. Ik heb ook 9 mnd plat gelegen, dus jij verbruikt niets en je meisje pakt alles aan energie wat ze pakken kan. dat wil ik er eigenlijk mee zeggen. Ook al komt ze bij 37 of 36 weken. Het kan best zijn dat ze dan iets van 2800 gr weegt, juist omdat jij nu niets doet.
rust werkt inderdaad altijd erg goed. Vaak zie je ook dat als je verlof begint je ook flink begint te groeien. Dus je doet het echt ergens voor Suus! mag Suusman savonds al langer blijven???
Lieve Suus, gelukkig ben je "hier" nog. Na een weekje weggeweest voor vakantie zie ik dat het nog steeds goed gaat met de kleine meid. Zelfs goed gegroeid en jij een heel mooi buikje! Je achterwand in je kamer kleurt inmiddels ook mooi begrijp ik. Als het goed is heb ik daar ook een klein aandeel in gehad. Jammergenoeg lees ik ook over regeln**kende verpleegkundigen. Wat een gezeik, dat heb je nu net niet nodig. Ik hoop dat je gyn ze duidelijk gemaakt heeft dat juist de bezoekjes van je man je goed doen en dat je die ook nodig hebt. Al bijna 26 weken, op naar de 27. (en verder natuurlijk)
Jazeker, ik heb je kaart ontvangen! Echt leuk hoor, al die kaarten. Heb je het leuk gehad op vakantie? Suus
Lijkt me een "lekker" gevoel dat er zoveel meiden zijn (die je helemaal niet persoonlijk kent) die met je meeleven. Blijf het toch het unieke vinden van dit forum. Vakantie was heerlijk, hadden we alletwee echt even nodig na het hele mmm verhaal. We zijn tot rust gekomen, emo momentjes gehad samen maar dat is alleen maar goed, en gaan nu toeleven naar de tp van onze laatste cryo's. (juli/augustus)
Ja, dat is heel fijn en bijzonder, dat vind ik zeker! Goed dat jullie konden ontspannen. Ik ga nu vast voor jullie duimen voor komende maanden. Suus