Babylove: Thanx! Bij vlagen ben ik positief en negatief. Ik probeer er niet te veel aan te denken maar toch zie ik het als een moment van de waarheid.. (wat natuurlijk ook zo is..) En niet te vergeten.. (ik draaf door ik weet t) maar als de echo niet goed is betekend het ook dat ik afscheid moet nemen van jullie en dat zou ik heel jammer vinden .. Oke nu hou ik op! w.b. moeders voor moeders. Ik breng het ook naar een verzamelpunt, ik vind het een kleine moeite.
Ik heb gisteren gebeld, 27 juni kan ik voor een echo en 4 juli naar de vk voor een intake. Ik vind het zooo spannend! Ik ben aan het duimen dat alles goed is en blijft gaan. Dan wordt het toch wat echter. Enne ik las net in een topic dat sommigen met 6wk al een buikje hebben nou ik niet maar goed ook want ik moet nog solliciteren haha! Dus het bovenstaande verhaal over het werk (weet even de naam niet meer) is hier heel herkenbaar.
hoi nou ga zo eens kijken of ik die lijst kan vinden. dus jij ook met 8 weken jij nog maar 2 weken wachten ikke 3 weken. zolang er maar goed nieuws uitkomt he. missme he je eigen nou geen dingen gaan verwijten dit kon jij ook niet weten. als ze het mij alsnog zouden voorstellen zou ik het denk ik ook niet afwijzen. wij gaan gewoon heel hard duimen voor je dat het echt gewoon te vroeg was. dus je eigen niks verwijten he. babylove gefeliciteerd met je mooie echo . jodeli en foxybanner hier ook in het zelfde schuitje heb ook geen werk. en 1 oktober loopt mijn ww af. nou heb ik gelukkig het geluk dat ik niet hoef te werken. mijn man heeft een leuke verdiende baan (al zeg ik het zelf geen duizenden euros ofzo) haha. maar ik had hiervoor ook een leuke baan en daarvan goed kunnen sparen. dus we hebben wel een buffel. en ik weet niet of jullie ook koophuis hebben. maar wij wel en hadden de hypotheek rente aftrek jaarlijks en gaan we straks maandelijks doen. dus dat scheelt ook. en dames weer niet of jullie weten als jullie in 2012 geen werk hebben je van de belasting dienst 155 per maand krijgen is geen vetpot maar alle beetjes helpen toch. alleen weet ik ook eigenlijk niet of we dan nog recht hebben op zwangerschaps verlof jullie ????? en betreft mvm met de flessen bij mij bellen ze aan. maar ja ik ben gewoon thuis natuurlijk. en anders kon ik zelf kiezen of ik het achter in de tuin zette of voor idd. ik heb gekozen om als ik er niet ben voor te doen maar dan tussen de twee planten bakken en dan echt tegen de buxus heg. als mensen dan langslopen zien ze hem dan ook niet staan. misschien ideetje voor jullie
@Babylove: Gefeliciteerd! Hier verder weinig nieuws. Vandaag had ik een wat te strak shirtje aan naar mijn werk. Ik kan het mij verbeelden, maar had het idee dat er meerdere mensen zaten te staren naar mijn buik. Hmmm volgende keer toch beter mijn best doen m te verbergen (en zo dik is ie nog niet eens). Hebben jullie nog plannen voor dit weekend? Ik moet werken, woensdag pas vrij helaas. Jullie een fijn weekend!
heey meiden ff snel hoor: echo was goed, ben wel iets terug gezet maar denk dat dat bij de volgende echo weer goedkomt .
Egobericht Hier helder rood bloed te zien :x. Geen buikkrampen maar wel al 2 dagen pijn in mijn onderrug.. Aankomende zondag is de dag dat ik mijn miskramen heb gehad. Ben dan 7 weken en 3 dagen. Het zal toch niet weer zo zijn dat ik precies op dat aantal weken en dagen mijn 3de miskraam krijg . Ik hoop dat het niks is maar het is nu wel even moeilijk om positief te blijven Einde egobericht
Babylove en Trishka gefeliciteerd met jullie goede echo's Iemand vroeg naar Kwiepark. Helaas is het een mk geworden Heel heftig voor haar allemaal. Misschien komt ze haar verhaal nog doen maar kan er ook inkomen dat ze zich nu even voor alles afsluit........ Dikke knuff nog van mij lieve kwie....... Nu effe ego Ging vanmorgen op het toilet op mijn werk. Ontlasting wil niet zo goed. Op het toilet de schrik van mijn leven en het bloed stroomde over mijn handen toen ik ging afvegen...... 1e gedachte ojee mk...... ik vegen en vegen om te zien waar het vandaan kwam. Uiteindelijk toch van mijn darmen. Het stroomde zo heftig dat er een arts bij is geweest. In het ziekenhuis bleek het een inwendige aambei te zijn die geknapt was en niet wilde stoppen met bloeden..... Na bloedonderzoek en zetpillen is het overgegaan. Goede nieuws is dat ik een maximale score aan hcg heb!!! Arts vroeg zich al af of het niet 2 waren..... Tja komt me niet bekend voor dus we wachten a.s. woensdag af..... Schrik zit er behoorlijk in zeg.......hopelijk niet weer
Esmeralda: Pff.. ik ga voor je duimen meis! Snap je onzekerheid!! Dikke knuf! Inkerbell: Wat een verhaal! Kan me voorstellen dat je schrikt! Geluk bij een ongeluk dat je overwachts je hcg te horen krijgt Hier een rustig dagje gehad maar m'n hartslag is toch wel verhoogt moet ik zeggen.. Normaal gesproken zou ik een wijntje drinken om te ontspannen of een peukie opsteken maar daar ben ik een half jaar geleden mee gestopt. Toch merk je dan dat dit soort momenten je een peukie of wijntje wel mis.
@ esmeralda: zal voor je duimen en hopen dat alles goed is. @inkerbell: mijn hemel, wat moet dat schrikken zijn geweest! Ben dr sinds vandaag achter dar patat mijn misselijkheid weghaalt! Crackers en fruit werkte niet en na een bordje patat voelde me sinds dagen weer helemaal top!
Soepkip heb jij nu morgen je echo??? Ja moest zeggen dat ik zwanger was en dat hebben ze nagekeken. Ook hebben ze gekeken of er iets van ontstekingswaarden waren o.i.d. Ja schrok me wild van al het bloed. ook de arts die op ons werk was.... Het wilde ook niet stoppen. In het ziekenhuis nog de optie mocht het niet stoppen om te branden? Of ene bandje aan te brengen......ieuw in ieder geval......
Zal inderdaad hier ook even mijn verhaal verder vertellen. Woensdagmiddag ben ik opnieuw naar het ziekenhuis geweest. Veel pijn, wist niet meer waar ik het zoeken moest en met in mijn achterhoofd de optie dat het een buitenbaarmoederlijke zwangerschap kan zijn, toch maar contact gezocht met het ziekenhuis. Daar is weer bloed afgenomen en met een echo mijn baarmoeder onderzocht. Op de echo werd vocht in mijn buikholte gevonden wat de pijn verklaarde, maar verder was er niks te zien. Eierstokken waren alleen dit keer niet te zien, maar alles was enorm geprikkeld (darmen en baarmoeder). Na een uur kwam de uitslag van het bloed terug en het HcG was flink gedaald ten opzicht van maandagnacht; van 1030 naar iets meer dan 300. Oftwel, echt een miskraam. 's Avonds nog wel veel pijn gehad, maar sinds gisterochtend is de ergste pijn achter de rug. Vandaag ben ik voor de normale controle naar het ziekenhuis geweest. Dat was wel even zeer emotioneel. Heb vreselijk zitten huilen bij de bloedpoli. Normaal gesproken zou ik vandaag natuurlijk mijn eerste echo krijgen en zou ik in de zevende hemel moeten zijn. HcG was wederom weer gezakt, naar 121, en op de echo zag alles er weer rustiger uit. De arts zei zelfs dat mijn lichaam zich alweer aan het opmaken is voor een nieuwe cyclus. Ik zal jullie nog wel blijven volgen, ik heb toch een aantal dagen met jullie mee mogen praten en hoe kort dat ook is, het schept een band. Wel zal ik mezelf van de lijst halen, want ik ben nu echt niet zwanger meer.
@ Esmeralda1984: Jeetje wat naar! Ik hoop echt voor je dat het niet weer gaat gebeuren, wat een spannende dagen. Ik duim voor je! @KwiePark: Soms zijn er geen woorden te vinden die kunnen vertellen wat je voelt! Heel veel sterkte!!! @ inkerbel: Wat zal jij geschrokken zijn zeg! En helemaal als het op je werk gebeurd! Heel herkenbaar trouwens dat de ontlasting niet zo goed gaat! Gaat normaal heel makkelijk en regelmatig, maar nu niet. @Foxybammer: Patat??? Nou ja, eet smakelijk dan he! Ik weet nog niet echt wat werkt. De ene keer voel ik me voor het eten naar, de andere keer erna, dan voel ik me weer gewoon lekker en zo weer naar... Vanmiddag even lekker met mijn moeder wezen shoppen. Ik heb een heel mooi boek gekregen over de zwangerschap. Er staan hele mooie foto's in. We waren echt verbaasd over hoe ons kindje er nu al uit ziet en wat er in een paar dagen allemaal veranderd.