@Nonnie lekker chinees, de prik zetten vond ik het zieligst ik moest laetitia dr been helemaal vastklemmen super zielig tot nu toe nog niet echt last van allen de eerste 2 dagen hangerig en jengelig maar daarna niet meer. succes!! @topic hebben jullie dat topic gezien van dat meisje van 15 geloof niet dat het waar is.. allemachtig komt nogal ongeloof waardig over..
@ Chloe: Dank! @ BMR: Ik moet 27 juni weer naar het cb en ga dan een afspraak maken voor de BMR. @ topic: Nee, niet gelezen.
Goedeavond dames Ook een leuke papa dag gehad? Hier vanmiddag naar mijn ouders geweest en daar lekker mee gegeten. Daarna nog even naar ons huisje om een beetje te doen....behang aftrekken...minder werk! Bmr: wij mogen hem dinsdag gaan halen! Justin heeft van vorige prikken ook nooit last gehad...dus ik hoop deze keer weer!
Hahahaha nou heb ik het iig goed kunnen maken Qusch, ik haat behang aftrekken haha, daar heb ik namelijk echt een rotklus aan gehad toen ik ging verhuizen Hoe ging het tegels uitzoeken? Of heb ik daar overheen gelezen?
10 voor 10 maar als ik om half 11 nog zit te wachten sta ik op en loop ik weg, vorige keer heb iker 2,5 uur gezeten :x dat gebeurt me niet nog een keer en dat had ik gelijk gezegd, zegt dat vrouwtje ja maar de volgende keer moet ze haar bmr prik, ja dat snap ik maar daar ga ik niet 2,5 uur op zitten wachten dame :x alyss heeft tot nu toe nooit last gehad van haar prikjes behalve 2x slapen inplaats van 1x slapen, hoop dat dat nu weer zo is
Ik hebnog altijd geen keuze gemaakt...weet wel ongeveer wat ik wil....maar we hebben ook geen groot budget....Dus snuffel nog altijd rond!
Lau: Ben dat topic aan het lezen! Echtniet normaal! Volgens mij is dat zo'n verwend nest..die maa rmet haar vingers hoeft te knipperen en ze krijgt alles van papa en mama! Ze zegt dat ze prive les krijgt...blijkbaar geen goede want als je 15 bent maak je niet van die spel fouten!!!
@mermaid, ik kan je geen kadootje meer doen want dat had ik vanmorgen al gedaan maar heb je nog iets nodig om taken af te ronden bedoelde ik?? halve appels las ik en melkkan?? dan zal ik eens kijken wat ik heb! @quschke, oh leuk behang trekken
Bmr, hier afgelopen dinsdag gehad. Ze is nu 2 dagen wat hangeriger, maar verder niet. Ze heeft van de rest ook nooit last gehad. Vond het zetten van de prikken inderdaad zieliger.
@ Nonnie: Uhm, ja, in de taak noemen ze het een melkkan, maar het is zeg maar het laatste plaatje van de koe-collectie . Die halve appel heb ik inmiddels gescoord, dus is niet meer nodig.
@Quschke ja tis niet normaal echt een verwend kreng waarschijnlijk @ Mermaid das kaas, echt klote om te krijge..