Juli 2010 mama's Deel 3

Discussion in 'De mama's' started by pippo, Dec 28, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marj

    Marj Fanatiek lid

    Oct 26, 2009
    1,096
    0
    0
    Noord-oost Groningen
    Even een berichtje vanaf mijn mobiel! We zijn vanaf zaterdag op vakantie met de caravan en het is erg gezellig! Madelief was de eerste 2 dagen niet te genieten, en ja hoor, maandag loopoor. Ze zit ook alweer een week erg vol ( ondanks de puf), dus dinsdag onze ha gebeld. Verwezen naar lokale medicijnman, weer ab kuur. Ze piepte en kraakte weer enorm en oor weer reuzenat. Verder is puf verhoogd naar 4x 2.
    Verder gaat het hier super! Nog 2 nachtjes en dan naar huis, snif.
    Kregen vandaag bericht dat er 2 vrouwen van Roes zijn kegel aatjes zijn overleden. Vrijdag en zaterdag uitvaart. Beiden kanker. Die van zaterdag grijpt wel aan, hele lieve en leuke vrouw. Was al poos ziek, maar zei zelf dat ze niet ziek was. Begon met borst, later uitzaaiingen oa in hoofd.
     
  2. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    Oct 6, 2009
    4,795
    1
    0
    vijfhuizen
    Hee meiden

    Hoe gaat het met iedereen? Ben druk met spullen kopen voor ons huis, en werk, over 2 weekjes de sleutel

    Dithje wow al een kies, dat gaat echt hard zeg. Hoe gaat het nu met je moeder eigenlijk?

    Sam, las iets over een korte ongi, heb je al getest? Lekker op vakantie

    Goldy hoe gaat het met jou, en je sv?

    Marj heerlijk op vakantie, geniet er nog even van. Balen madelief weer een kuur

    De box, hier zit ze er nog wel een uur tot 1,5 uur in per dag, gaat er in spelen, ze vind het niet erg.
    Vind het ook wel makkelijk, zit ze tenminste veilig in:D

    Kim is vooral bezig met wijzen overal naartoe, en proberen woorden te zeggen.
    Als ik zeg waar is dit of dat, wijst ze ernaar, en zegt ze daar.
    Zo schattig

    xxx
     
  3. Es09

    Es09 VIP lid

    Aug 10, 2009
    5,336
    0
    0
    Honselersdijk
    Jaaaaaaaaaa Naomi heeft een stukje los gelopen!!! :D:D *trots*
    Misschien loopt ze wel met haar verjaardag als het zo door gaat!! :)

    Wel zijn we weer erg met haar aan het tobben de laatste dagen. Ze is weer vreselijk aan het hoesten tot kokhalzen aan toe.
    Weer erg benauwd dus weer flink aan het tobben en de snottebellen zijn niet aan te slepen ;)

    Vannacht was ook weer drama!! elk kwartier hoestte ze zichzelf wakker en zette het dan op een krijsen want doet natuurlijk pijn aan haar keel..
    Echt zo sneu!! :(
     
  4. MoederK

    MoederK Fanatiek lid

    Jan 19, 2009
    1,833
    46
    48
    Góóóóóó Naomi!!! Superrrr zeg!!! Snelle dame! :D
    Wat sneu dat ze weer zo verkouden is zeg.. :(

    Marj, nog veel plezier daar. Hopelijk is Madelief er ook snel beter aan
    Goh, 2 vrouwen overleden....sterkte ermee!

    Spannend Eline, bijna jullie nieuwe huisje! Lief hè dat wijzen. Anissa wijst nu ook de hele dag overal naar. :)

    Luca al een kies! :$ Gaat inderdaad hard bij hem! Hier nog steeds helemaal niets, haha

    Inderdaad, hoe is het met de zwangere dames??

    Angel, hoe is het nu met jou? Al wat meer info etc gekregen en is Jelle nu bij jou thuis?
     
  5. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    Dec 1, 2008
    2,542
    0
    0
    @ es, jeetje die naomi gaat als een trein!! knap hoor!!

    @ marj, jeetje wat een nieuws sterkte!

    @ dithje. wat? alweer een kies..... gaat ook snel bij hem zeg.

    @ hier. Djesslyn is van de week weer naar de kinderarts geweest het gaat gelukkig beter. vandaag laatste antibiotica gehad. wel nog flink aant hoesten en net als naomi flinke snottebellen.
    voor het slapen heb ik dr matras iets hoger gelegd dmv 2 handdoeken eronder zodat dr hoofd niet meteen helemaal plat ligt dan begint ze toe hoesten. zo als ik het nudoe gaat het al paar nachten goed.

    met mij gaat het ook wel goed. ben alleen ontzettend moe. maar dat hoort erbij he. hihi
     
  6. angel74

    angel74 Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    3,335
    0
    0
    amersfoort
    es knap hoor van naomi

    en luca al weer een kies gaat hard zeg! hier nog niks ontdenkt alleen erg dik allemaal..

    moederk het gaat wel ben erg moe maar ja dat is niet zo gek maar dinsdag heb ik een gesprek met maatschap want moet dit echt met hulp want wordt knetter zo komt zoveel omhoog bahh en niemand heeft iets aan me als ik instort dus hou me groot en sterk je leeft eingelijk een beetje op de automatiche piloot ...jelle is hier nog niet krijg ook moeilijk contact met hem.. wel heeft de advocaat al een dagvaarding klaar die de deur uit gaat dus afwachten ..onderzoek is al van start dus hopen dat daar iets meer uitkomt ..verder gister veel moed verzameld en zelf aangifte gedaan pfff viel niet mee maar voormelf en de kinderen moet je wel ..

    hoe is het met jou??

    iedereen een knuf
     
  7. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    Dec 1, 2008
    2,542
    0
    0
    @ angel: sterkte!!

    @ hier, Djesslyn moet nog 4 weken aankijken hoe het met der oog gaat. ze zal eerst van dr verkoudheid af moeten zijn en de antibiotica. vandaag laatste dag.
    over 4 wkn belt de oogarts hoe het is. en als het dan nog steeds traant en/of vies is zal een afspraak worden gemaakt om de traanbuis doorte spuiten.
    en eerst een afspraak met de anesthesist of dr longen enz na te laten kijken zodat ze onder narcose kan.....
    dus is nog afwachten.. zal als het nodig is ergen in aug gepland worden.
     
  8. Dithje

    Dithje VIP lid

    Sep 19, 2009
    5,506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Wat goed van Naomi Es!

    Hoe is het bij jullie MoederK?

    JeetjeBubsie, jullie blijven ook wel tobben met Djesslyn. Hoop van harte dat haar oogje vanzelf beter wordt en een operatie bespaard kan blijven.

    Pffff Angel wat een stress volle situatie. Sterkte!
     
  9. goldy

    goldy Fanatiek lid

    Sep 1, 2009
    2,253
    0
    36
    NULL
    NULL
    @ cd, Eindelijk bijna de sleutel van je huis! Fijn zeg.. En gaan jullie dan weer voor een tweede kindje? Kan me daar iets van herinneren ;).
    Schoonvader vandaag nieuws gehad.. Zkh in Nieuwegein hebben nog niets toegezegd maar ook niets afgewezen.. Nieuwe onderzoeken zullen duidelijkheid geven of ze daar nog wel iets voor hem kunnen doen. Dinsdag krijgen ze meer te horen.

    @ es, Wat goed!! Wat zul je trots zijn ja! Beterschap voor Naomi!

    @ MoederK, Hoe gaat het nu met je hand?

    @ bubsie, gelukkig gaat het weer iets beter met Djesslyn. Hopelijk is ze snel helemaal opgeknapt! Hoop idd ook dat een operatie alsnog niet nodig is!

    @ angel, heel veel sterkte!

    Hier; Volgens mij komt er een verkoudheid aan bij Jayden. Hoop het niet maar ben er bang voor. Verder alles goed met hem!

    Ik krijg toch nog een gesprek over mn uren. Er is weer het een en ander veranderd in onze salon regiomanager wou nog een gesprek met mij wat ik precies wil en dan gaan ze kijken of het in het rooster past :D.

    Verder hebben wij besloten om nog niet voor een tweede kindje te gaan. (we zouden er eigenlijk in juli weer voor gaan). We willen eerst nog verbouwen (bovenverdieping erop met grotere slaapkamers). Dus dan bekijken we het over een paar maanden wel weer.
     
  10. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    Oct 6, 2009
    4,795
    1
    0
    vijfhuizen
    Goldy, idd heb al ff doorgeteld, en 10 juli neem ik mijn laatste pil:D
    O spannend voor je schoonvader, hoop dat ze nog iets kunnen betekenen

    Bubsie jeetje arme djesslyn, hopenlijk is er geen operatie nodig.
    Hoe gaat het met je zw schap? Hoe ver ben je nu?

    Sam hoe was je vakantie? Je bent alweer thuis toch?

    xxx
     
  11. Sam8

    Sam8 VIP lid

    Aug 15, 2007
    29,371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Ben ik even weer... Heb even niet zoveel puf om te reageren, sorry daarvoor,heb wel bijgelezen, .
    We hebben een ontzettend leuke vakantie gehad en heerlijk genoten. We zijn gister thuis gekomen en nu heeft Rinze zoals het nu lijkt de waterpokken. Nou ja, beter nu dan een week eerder ;) !! Verder vandaag hele dag op school bezig geweest met m'n lokaal opnieuw in te richten. Een heeel karwei! En dan nog de was etc thuis. Maar nog 5 weken en dan is het zomervakantie! Dat gaan we redden ;) !!
     
  12. Dithje

    Dithje VIP lid

    Sep 19, 2009
    5,506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Wat Goldy dat je toch weer een gesprek krijgt over je uren! Zou echt top zijn als je nog wat kunt regelen :)
    Leuk verbouwen. Logisch dat jullie de wens voor een tweede nog even uitstellen dan.

    Whaaa CD 10 juli de laatste pil, dat is al snel! Het is nu echt aftellen he tot jullie de sleutel krijgen?! Ben je er helemaal klaar voor?

    Super Sam dat jullie zo'n leuke vakantie hebben gehad! Daar doe je het voor ;)
    Joh, Rinze waterpokken :( Heeft ie er veel last van?

    Ik heb nu wel genoeg regen gezien hoor :(:x Blegh!
    Verder gaat hier alles z'n gangetje...
     
  13. Sam8

    Sam8 VIP lid

    Aug 15, 2007
    29,371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Fijne vaderdag allemaal!!

    Dithje nee tot nu toe niet volgens mij. Maar het zijn vooral nog vlekjes, we zullen het zien wat het wordt ;) !!

    Hihi hier hebben de kinderen een zakdoek gegeven, die ze gekleurd hebben met textielstiften :p Met de tekst; Van heit's snotneus :p !!
     
  14. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    Oct 6, 2009
    4,795
    1
    0
    vijfhuizen
    hee meiden

    Ik had vanmorgen een lekker ontbijtje gemaakt voor mijn mannetje.
    Had hem een foto van kim in een lijst gegeven, voor op zijn werk.
    En nog een mooie portmonnee.
    Daarna zijn we gaan zwemmen, kim heeft genoten, was ook een lesje bij, met liedjes zingen.
    Vanmiddag gaan we even kijken bij mijn broer zijn paarden, vind ze ook altijd erg mooi.
    Wat een vies weer he, weinig aan.


    Dithje hoe gaat het met jullie? Ja 1 juli de sleutel, en dan aan de klus. De vloeren moeten gedaan, en de muren.
    Alle meubels hebben we nu al gekocht, die staan bij rob zijn opa en oma opgeslagen, hoeven we dat straks niet meer te doen

    Sam he bah miss waterpokken, gelukkig niet in je vakantie.
    Jij hebt straks lekker een lange zomervakantie natuurlijk, heerlijk

    xxx
     
  15. Dithje

    Dithje VIP lid

    Sep 19, 2009
    5,506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Wat leuk CD dat jullie alle meubels al gekocht hebben! Wat voor stijl hebben jullie uitgezocht (ben niet nieuwsgierig ofzo hoor :p)?
    Met ons gaat alles goed! Luca doet het heel erg goed. Hij kruipt als een idioot door huis en stapt parmantig rond langs de tafel/bank/etc. Super om te zien :D
    Hoe is het met Kim?
     
  16. MoederK

    MoederK Fanatiek lid

    Jan 19, 2009
    1,833
    46
    48
    Leuk Dithje dat hij ook al zo goed rondloopt!

    Leuk CD dat jullie al de meubels hebben gekocht. Ben inderdaad ook wel benieuwd naar wat voor soort meubels jullie hebben gekozen.
    Hihi, moest wel lachen om jouw zin: "Ja 1 juli de sleutel, en dan aan de klus ;) :p :D
    Wat lief dat je je man zo verwend hebt!

    Sam, fijn dat jullie van de vakantie genoten hebben. Waterpokken, o jee.. Aan de andere kant, ze moeten het maar een keer gehad hebben he.

    Angel, pfff wat zwaar zo allemaal zeg. Goed dat je wel hulp hebt ingeschakeld want is ook niet niks allemaal... Veel sterkte en succes met alles

    Goldy, ik hoop toch dat ze wat kunnen regelen met je uren...
    Zo, dat is een hele verbouwing. Wanneer beginnen jullie daarmee?
    Met mijn hand gaat het redelijk. Het is nog steeds gevoelig maar kan wel weer alles doen met mijn hand gelukkig.

    Bubsie, hoop dat het niet nodig is en ze snel van al die rotkwaaltjes af is!

    Hier: alles zn gangetje. Dametje is ook de hele dag bezig met het aanraken van dingen waar ze niet aan mag komen! Ze doet nog geen pogingen om los te lopen. Wel staat ze en dan laat ze af en toe los als ze iets vast heeft tot ze het weer doorheeft, haha.
    Straks zat ze nog op de grond en had speelgoed vast met 2 handen en toen probeerde ze te gaan staan. Haha, dat ging natuurlijk niet.

    Verder nog even vrolijk als altijd, echt een schatje! Geeft ook heel veel kusjes (ook als je om een "kusje" vraagt), zo lief!!
    Avondeten gaat gelukkig ook steeds beter. Ze eet dus alleen avond eten als ik het in stukjes aanbied (a la rapley). Dus niet gepureerd ofzo.. Ze moet het zelf kunnen pakken.

    Slapen gaat meestal ook goed. Soms nog nachten dat ik een fiepje moet geven of nog een enkele nacht dat ik haar in ons bed neem om te voeden maar dat komt nog maar weinig voor.
    Alles zn gangetje dus! :)
    Tandjes nog steeds geen!!
     
  17. Es09

    Es09 VIP lid

    Aug 10, 2009
    5,336
    0
    0
    Honselersdijk
    Goedemorgen!!

    Okee eens kijken of ik alles onthouden heb ;)

    Sam; Gelukkig leuke vakantie gehad!! En ik las op hyves dat het toch geen waterpokken zijn? Gelukkig maar!! :D

    Dithje; Hopelijk vandaag geen regen!!! heb ook wel weer genoeg gehad.

    CD: spannend 10 juli stoppen met de pil! en ook spannend 1 juli de sleutel!! :)

    MoederK; Fijn dat ze nu beter eet. En Naomi eet ook beter als we het haar zelf laten doen hoor.. Vind ze veel leuker ;)
    En aanraken en pakken van dingen die niet mogen? Ja heel herkenbaar!! haha. Kan je wel 10x nee zeggen.. :p

    Hier; Met Naomi gaat het beter gelukkig. Alles komt nu los met hoesten enz.. De nachten gaan dus ook gelukkig weer beter!!
    Alleen was ze vanmorgen om 6u al wakker :$ nou ja, ik maar uit bed gegaan met haar want ze wilde echt niet meer slapen. En nu zit ze in de box te spelen ;) en ik probeer mezelf wakker te houden.
     
  18. Es09

    Es09 VIP lid

    Aug 10, 2009
    5,336
    0
    0
    Honselersdijk
  19. Tamaraliza

    Tamaraliza Niet meer actief

    Hoi allemaal!
    Tijdje geleden :) Maar ik ben er weer. Laatste weken van het schooljaar zijn altijd zo hectisch. Nog 2 weken, dan lekker vakantie!

    Sam lekker op vakantie geweest! En Rinze toch geen waterpokken? Weet je wat het wel is dan?

    Angel sterkte met deze rotsituatie! Echt een nachtmerrie.

    Wat fijn MoederK dat het zo goed gaat met Anissa. Lekker bekkie hoor :)

    CD, je hebt een drukke tijd tegemoed, wel leuk hoor en spannend!

    Es, Naomi iets beter gelukkig. Vervelend dat ze zo vaak vekouden is!

    Hoe is het net alle zwangere meiden?

    @ hier alles prima!
    Gisteren vaderdag: ik had een ontijtje voor manlief en een paar kadootjes. Een sleutelhanger met ee. Pasfoto van Liza en van mij. Een Ajax pet (wilde hij graag). Een deurhanger met 'hier slaap superpapa' en sticker voor op de auto met 'Liza aan boord'.
    Vandaag de uitnodigingen voor Liza dr verjaardag op de bus gedaan. Komt nu we dichtbij hoor! :p

    Ff een vraagje nog.... Van het cb mag ik langzaamaan beginnen met gewone melk. Nu heb ik da gisteren geprobeerd om bij haar cracker (ze eet nog steeds geen brood ;)) een beetje (opgewarmde) melk te geven, maar ze wil het niet. Vandaag opvolgmelk gemengd met gewone melk, maar dat wil ze ook niet. Wie herkent dit en/of heeft tips?
     
  20. Sam8

    Sam8 VIP lid

    Aug 15, 2007
    29,371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Lief Es..

    Nee geen waterpokken hier, maar wat wel? Geen idee. De plekjes zijn weer weggetrokken, verder is hij wat moe, jengelig.. bleagh!

    Tamara, heerlijk nog 2 weekjes.. Wij moeten nog 5.. Vandaar ook dat we deze vakantie ingelast hadden vorige week ;) !!
     

Share This Page