Graag Zwanger worden in 2011 van een 3de kindje

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door kinderwens2011, 3 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    25 feb 2011
    1.803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant
    ik voelde me die dag helemaal niet lekker, beetje koortsig, en gezien de dip daarna weer denk ik het niet.. maaar!!!! vanmorgen is hij gestegen en ik had gisteren zo'n giga buikpijn, dussssss.. ik denk mijn ei. als hij morgen weer hoog is zal ff het wel aangeven en dan ben ik er ook van overtuigd. snap alleen niet waarom mijn cyclus dan ineens zooo lang is.
     
  2. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    25 feb 2011
    1.803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant
    ik dacht dat hij daalde als je in beweging kwam. heb ik ooit ergens gelezen, want ik vond het helemaal niet logisch klinken.
     
  3. ennasil

    ennasil Niet meer actief

    dan zou die morgen dus weer hoger moeten zijn? wacht het gewoon af:)
     
  4. jannie1980

    jannie1980 Fanatiek lid

    15 dec 2010
    3.773
    1
    38
    NULL
    NULL
    als je je bed uitkomt koel je af... je staat op een koudere vloer, in een koudere omgeving...
     
  5. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    sorry hoor voor al mijn ego-berichtjes, maar hier komt er weer eentje...

    Gisteravond nog een keertje een matcare midstream gedaan, ervoor de dipsticks, maar m'n vriend vertrouwde die niet omdat ze simpel zijn haha. Bij m'n vorige zwangerschappen deed ik steeds de midstream...
    Binnen de tijd een heeeeeeeeel licht lijntje! Snap er niets van...
    M'n temp was weer 36.4 vanochtend, maar nog geen ongie.
    FF heeft m'n coverline nu ook naar beneden aangepast. Van 36.46 naar 36.36... Dus nu zit ik met die lage temps nog niet onder de coverline...
    Nu dus spannend, gaat het lijntje duidelijker worden of verdwijnen en was het mssn een vmk?
    Feit is dat ik vandaag al 4 dagen over tijd ben... Of 5 bij een lf van 13 zoals de vorige ronde...

    echt heel vaag dit... ik hoop natuurlijk dat ik een late innesteling had of zoiets, waardoor ik nu pas posi ga testen... vaag vaag vaag!

    einde egobericht...

    hoe is het met jullie?
    hier komt zo een vriendinnetje op de stoep met haar twee kindjes (komen elke maandag, of wij gaan daar heen), dus heb niet zoveel tijd om bij te lezen...
     
  6. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    als je opstaat, stijgt je temp volgens mij omdat je in beweging gaat...
     
  7. nattasja77

    nattasja77 Bekend lid

    25 apr 2011
    610
    0
    0
    Noord-Holland
    @surf spannend zeg, misschien toch. zie je wel het kan allemaal nog. wanneer weer testen? voel je ook al iets of nog niet? ik duim voor je.

    hier gaat alles lekker. ben wel meer misselijk nu en ben sinds 2 dagen ook moeier, maar heb een druk weekend gehad en slecht geslapen, dus dat kan nog veranderen.
     
  8. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    25 feb 2011
    1.803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant
    ik hoop het zo voor je!! ik had bij mijn dochter ook pas laat positief. wel wl ik zeggen dat ik op dipsticks altijd/heel vaak een licht lijntje heb. ik heb altijd indrogers op een of andere manier;) maar ik hoop natuurlijk dat dit bij jouw niet het geval is.
    veel plezier vandaag met je dinnie!
     
  9. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    25 feb 2011
    1.803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant
    oh k lees nu pas dat het een midstream ws..haha.. sorry
     
  10. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Hoe is het met surf???

    En ik kan die favorieten niet vinden ;-(
     
  11. saskia81

    saskia81 Bekend lid

    23 mei 2011
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Poeh he, heb me rot gezocht naar ons topic.
    Ga straks even alles bijlezen en dan reageren.

    Hier gaat het goed, hoewel voor mijn gevoel nu de echt spannende dagen zijn aangebroken. Ik hoop zo dat ik zwanger ben, maar heb eerlijk gezegd het gevoel van niet. Nou ja er zit niets anders op dan 'geduldig' afwachten.

    Sas
     
  12. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    25 feb 2011
    1.803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant
    als het goed is staat er ergens bovenin je balk een sterretje. bij mij staat hij rechtsboven naast het huisje. als je daarop klikt, op het sterretje, dan kan je pagina opslaan in favorieten.
     
  13. bijoux

    bijoux Fanatiek lid

    14 jun 2011
    1.237
    0
    0
    momenteel thuis , mijn man heeft een stucadoorsbed
    regio breda
    oooh surf ik hoop met je mee!
    ze zeggen een streepje is een streepje he ....


    ik duim voor je!!!


    eneuh ego berichtjes horen erbij.. iedereen leeft met iedereen mee , en het is nu zo spannend bij je!!!
     
  14. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Hoi meiden zijn vannacht 4 uur thuis gekomen! En vanmorgen een k 2v5 gedaan spierwit!!!!
     
  15. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    25 feb 2011
    1.803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant

    dat was een kort nachtje dan;)
    hopelijk heb je lekker genoten op de vakantie!
    jammer dat de test omowit was, maar dat wil nog niks zeggen!! hopelijk over een paar dagen wel een streep.
     
  16. saskia81

    saskia81 Bekend lid

    23 mei 2011
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo meiden,

    @ bijoux leuk een pup. Wat voor ras is het? Balen dat het deze ronde niet gelukt is. Ik zal extra voor je duimen voor de volgende ronde hoor.

    @ Saabenjelle: gelukkig is het bloeden gestopt en is het niet schadelijk als je toch zwanger bent. hihi zijn de kids weer rustig.

    @ dannie: gelukkig gaat het beter met je dochtertje. Wat is oorpijn toch een ellende he? Handig dat je vast kon oefenen met je nichtje erbij. Zal wel weer even een nieuw ritme vinden zijn ja als de derde er is. Enne wat schattig pikwikken.

    @ natasja77: hoe reageerde de familie op het nieuws?

    @ ELselz: wat balen joh dat je pfeiffer hebt. Hebben ze een ebstein barr geprikt? Ik heb het ook gehad. Neem goed je rust meid.

    @ surf: jeetje meid het blijjft spannend bij jou zeg. Ik duim voor je hoor.

    @ trotsemamavan2: gefeliciteerd nog met je hubbie.

    @ jannie1980: was schateiland leuk? spannend hoor straks weer een echo. Ben heel benieuwd. Veel plezier elk geval.

    @ Vash: jij ook bijna echo. Spannend!

    @fl3xgirl: balen joh test negatief. op naar de volgende ronde. Mijn duimen draaien voor je hoor.

    Damyar: getsie die misselijkheid is vervelend he? Bij de eerste heb ik maanden overgeven. Toen ook emesafene gehad. Heb je inmiddels al wat gekregen van je huisarts.

    @hier: gaat het goed hoor. Lekker aan het werk. Ben wel een beetje zenuwachtig voor van de week, de NOD! Ik heb geen kwaaltjes enkel beetje pijn in onderrug en af en toe ongi pijntjes. We wachten maar af.

    Liefs Sas
     
  17. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    @Surf, OOOOOOOHHHHHWWWWW SPANNNNNNNNEEEEEENNNNDD, hoop echt voor je dat het geen indrooglijntje was, en dat het toch raak is. Na hoeveel tijd las je af??

    @Flex, tis nog vroeg he, dus kan bij jou ook altijd nog. Nog niet ongie toch?? Je zult wel balen he, dat je vakantie weer voorbij is? Wij zijn hier echt aan het aftellen tot de vakantie. Nog 6 wkn en dan gaan wij ook.

    @tempkaartjes. Daar snap ik nou eens echt helemaal geen holletje van :)

    @Hier, gisteren bij mn ouders geweest voor vaderdag. Was gezellie. Mn moeder had lekker chocoladekoek gemaakt. Vind ik zó heerlijk, maar daar zit rauw ei in dus mocht ik niet :x Beetje jammer:(
    Vanmorgen naar de tandarts geweest. Kleine meid had ook haar mond open gedaan bij de tandarts. Wat was ze trots toen ze daarna een cadeautje mocht uitzoeken:) Vanmiddag controle bij de h.a. voor haar oortje. Ik heb trouwens geen stem meer, en last van mn keel. Hoop dat t snel over is, want dat wordt lastig op het werk donderdag en vrijdag. Kan ik geen verklaringen opnemen en telefoontjes plegen.:(
     
  18. saskia81

    saskia81 Bekend lid

    23 mei 2011
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    @dannie1981: wat goed van je dochtertje zeg. Enne hadden jullie allemaal geen gaatjes?
    Hoop dat je keel snel opknapt.

    Liefs

    Oh ja @temp kaartjes: daar snap ik ook helemaal niets van dus daarover kan ik ook geen mening geven. Sorry!
     
  19. ennasil

    ennasil Niet meer actief

    boven aan je taakbalk op je eigen pc staan 2 sterretjes eentje met een + erbij daar druk je op en dan aan favorieten toevoegen;) haha het is heel makkelijk.
     
  20. ennasil

    ennasil Niet meer actief

    surf wat spannend voor je zeg!! toch nog een beetje hoop:)
    het lijkt mij zenuwslopend voor je! ik zal voor je meeduimen:)
     

Deel Deze Pagina