Bellie, yoehoe vliezen gebroken, helemaal super, dan zet het meestal wel door. En je voelt het dus ook. Fijn dat je af en toe nog online kan komen. Heeeeeeel veel succes en een dikke knuffel!!!
Juud, jammer dat we nog niks hebben gehoord. Maar ik duim heeeeeeeeeel hard dat jij je kindje al in je armen hebt en lekker aan het genieten bent.
Goedemorgen, Jeetje wat een klotenacht zeg. Dat ik iedere nacht niet kan slapen oke, maar dan ook nog ziek, bah dat is wel heel zwaar. Voel me nu ook enorm slapjes, en vingers en voeten doen zoveel pijn dat ik ze niet kan bewegen. Ik heb net nog een klein uurtje geslapen. Neia is naar mijn sm, dat hadden we al zo gepland, maar nu ben ik er helemaal blij mee.
Sherry en Kikker, we zijn vandaag precies 37 weken!!! Jeuj, wat klinkt dat goed zeg. Toen ik 3 wkn geleden met weeen in het zh lag had ik dat echt niet verwacht, weer een hele mijlpaal!
MNM, idd wel lekker dat de kleine weg is. Kan je iig gewoon even ziek zijn en uitrusten. Beterschap meis.
Nee helaas dat kan niet. Gemeen he die rugpijn af en toe. Vannacht en vanochtend moest ik ook nog net niet kruipend naar de wc door de pijn in mijn bekken/si gewricht.vandaag dus mijn bekkenband maar weer even omgedaan
Sherry, haha poetsdrang. Had ik daar vannacht maar puf voor gehad. Bij mij staat er heel wat op de planning vandaag. Maar ik ben bang dat het niet gaat lukken. Henrieke, is het warm op jullie kamer dat je zo zweet 's nachts? Bellie, ik zie dat je vandaag precies 38 wkn zwanger bent, echt een mooie tijd om te bevallen vind ik. Mamatien, GEFELICITEERD 36 weken. Ja idd nog een weekje, en dan heb je mooi ook nog even tijd om van je verlof te genieten. Kaatje, heerlijk dat je goed en vast hebt geslapen. Kon je hebben. Mmm nog niet uit het kraamcadeau? Ik weet dat je al een armbandje krijgt. Maar neia heeft van mijn moeder met de doop een bedel armbandje en ketting gekregen, daar kun je dan elke keer weer nieuwe bedeltjes aan laten zetten, ze draagt hem iedere dag. Misschien zoiets? Of denk je meer aan speelgoed? haha aan de cola. Lekker een grote sopbeurt, soms is dat nodig. Hihi heb je de kraam intake toch nog gered. Pink, heerlijk dat je niet zoveel op je lijstje hebt staan. Oja morgen al de operatie, spannend. Martje, jij dus ook druk aan de poets vandaag. Marleen, dan is het dommelen nog wel even lekker. Oh gezellig, bezoek! Anna, balen zeg dat het weer afgezakt is. Je zult je lichaam ondertussen wel erg goed kennen. MamaChantal, gelukkig heb je de kleine nog even gevoeld.
een heerlijke lange douche lijkt me ook wel wat, alleen heeft manlief vorige week bedacht de badkamer nog maar fe te gaan vertimmeren dus dat word niets, moeder maar fe lief aangekeken en daar ga ik vanmiddag dan maar fe douche dus
precies, kan nu even niks anders als liggen. Van de week zei mijn sm al als je een keer wilt dat ik extra oppas (normaal altijd op woensdag) dan moet je het zeggen he. Dus ik dacht daar moet ik dan maar gebruik van maken, nu ben ik helemaal blij dat ik dat gedaan heb.
Speelgoed heb ik nog zoveel van Levi, en zal ik waarschijnlijk ook nog wel krijgen van kraamvisite. Vind twee armbandjes een beetje te veel van het goede en kettingen vind ik te gevaarlijk bij kinderen haha. Vind het maar lastig hoor. Bij Levi kregen we dus een wipstoel en een kraammand met klein spul er in. Maar ja ze zegt zelf dat ze nu liever iets groters geeft wat we ook echt gebruiken als weer al dat kleine spul in een mand.
Zo het gaat lekker zo met de meiden. Leuk hoor om vandaag babynieuws te horen. Als ik dit zo hoor iwl ik ook maar ik moet zeker nog 2 weken wachten dan mag het ook komen van mij. Ik kom straks nog wel een keer kijken voor nieuws. Nu eerst even wat gaan schoonmaken in huis. Jammer maar het moet gebeuren.
Hè jammer, ach zo'n nat bed is ook niet alles dus toch maar richting douche. Ik hoop dat ik niet weer zo beroerd wordt onder de douche daar heb ik de laatste tijd ook last van als de douche te heet staat. Dan word ik duizelig en moet ik gaan zitten. Kaat ik heb helaas geen bekkenband. Het is deze keer ook niet mijn heiligbeen en si gewricht maar echt onder in mijn rug dus een beetje hoger dan normaal. Goed ik ga kijken of een warme douche de pijn doet afnemen.
vloer en inbouw toilet zijn klaar, moet alleen nog fe kitten dus waarschijnlijk kan ik moergen weer douche... en dan gaat ie t weekend verder met de muren betegel... ben er opzich wel blij mee hoor want badkamer was echt een noodkijk alleen de timing...tja...
Ja ik vind het ook leuk en spannend dat er zoveel gaan bevallen vandaag. Bah ook al aan de schoonmaak, maarja het is weer maandag.