foto's van je kind(eren) op internet

Discussie in 'De lounge' gestart door luca2504, 21 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Naar aanleiding van dit artikel wat ik tegenkwam, ben ik benieuwd hoe jullie erover denken foto's van je kind(eren) op internet te zetten, bijvoorbeeld op facebook, hyves etc?
     
  2. Bammetjebam

    Bammetjebam Niet meer actief

    Ik heb hier 2 foto's in 2 topics neergezet waar mijn dochtertje op staat.

    Voor de rest staan er alleen foto's van haar op Facebook, en mijn pagina is alleen zichtbaar voor vrienden, niet voor jan en alleman, en ik ben ook niet het type dat 400+ "vrienden" erop heeft staan die eigenlijk niks te zoeken hebben in mijn leven.
     
  3. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    De foto's van mijn kinderen kan je op verschillende pagina's terug vinden zoals op mijn hyves en facebook en hier ook. Ook staan ze ingeschreven bij een modellenburo.
    Op mijn eigen pagina's van hyves en facebook kunnen ook alleen mijn eigen vrienden ze zien, verder niemand.
     
  4. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Hier plaats ik geen foto's van m'n zoontje en op facebook staan er 2 of 3 denk ik. Plaats er daar sowieso al heel weinig en verwijder ze dan nog regelmatig.
     
  5. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    ik vind het zelf erg dom om je kinderen op internet te zetten.wij doen dat dus niet.daar kan ik kort maar krachtig over zijn. je moet je kind en zeker een klein kind beschermen vinden wij. je hoort de meest akelige dingen erover. ik snap dan ook niet dat mensen die risico's wel zomaar willen nemen.
    mijn pubers luisteren er helaas ook niet meer naar. die zetten wel vanalles op internet. maar er zijn nog steeds grenzen hier.
     
  6. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.110
    1.795
    113
    Kraamverzorgende
    Op zp plaats ik zo nu en dan een foto van mijn zoontje maar die verwijder ik vrij snel daarna ook weer (max een aantal dagen). Verder staan er foto's op facebook en hyves, maar deze zijn alleen te zien voor vrienden en ik heb geen honderden vrienden ofzo. De overige foto's staan in ons picasa album maar die kan niemand zien zonder uitnodiging.
     
  7. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    je weet toch dat dat schijnveiligheid is elena. een hacker die wil en kwaad in de zin heeft kan alles vrij gemakkelijk kraken hoor. en je kan ook een functie hebben dat je de foto's kunt beveiligen tegen copieren maar dat steld ook niks voor.
     
  8. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    ik heb een eigen hyvepagina voor Collin, maar alleen uitgenodigde vrienden en familie kunnen die zien.
    Als ik nog een dochter zou krijgen en wanneer ze een jaar of 12/13 of ouder is haar eigen pagina beheert, zorg ik ervoor dat ook haar account op veilige modus staat en let ik wel op wat voor foto's ze er op zet, tegenwoordig zie ik zulke sletterige foto's van zulke jonge meiden, dan ben je er in mijn ogen op uit dat vreemde viezerikken je foto's kopieren en weet niet wat nog meer.

    Maar tegenhouden van je kinderen om hun foto's op internet te zetten, zeker als ze in de pubertijd komen en ze die met vrienden willen delen, lijkt me een bijna onmogelijke opgave.
    Die viezerikken zullen helaas ook altijd blijven bestaan, dus die roei je ook niet effe uit, maar ik doe wel zoveel mogelijk om mijn kids in te laten zien dat ze er wel op een goede en verantwoorde manier mee omgaan.
     
  9. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Ik heb ooit de fout gemaakt hier op het forum foto's van mijn dochter te plaatsen. Het voelde gewoon niet goed. Heb alles verwijderd en me heilig voorgenomen dit niet meer te doen, gewoon omdat er meer dan genoeg mensen rondlopen die er misbruik van maken.
    Hyves, facebook enz. doe ik niet aan.
     
  10. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    klopt glimworm is bijna onmogelijk bij de pubers.vooral de middelste is zo slinks daarin. maar ik trek wel duidelijke grenzen en leg keer op keer uit waarom. (hopelijk helpt het). ze moeten bijv. fatsoenlijk gekleed zijn, niet achterlijk doen waarmee ze een andere bevolkingsgroep kunnen kwetsen of beledigen dat soort dingen.
     
  11. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.742
    1
    0
    Ik doe het wel op facebook... Ik weet dat het schijnveiligheid is, maar er is iig wel lastiger bij te komen dan op een forum oid. Daar doe ik het dus ook niet.

    Ik ben me wel een keer rotgeschrokken toen ik een blog las van een vrouw, die had heel veel foto's van haar kinderen erop staan, en kwam erachter dat een andere (compleet onbekende) vrouw net deed alsof het haar kinderen waren. Heel creepy.
    Of buitenlandse bedrijven die foto's van Amerikaanse kinderen (van blogs en fora e.d.) gebruikten in reclames.
    Allemaal betrekkelijk onschuldig, maar toch...
     
  12. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Levi staat sowieso op hyves. Maar heb die wel afgeschermd voor alleen vrienden, en heeft overal netjes kleding aan.
    Verder post ik hier ook regelmatig foto's van hem.Voorheen zette ik er vaak een watermerk in maar vergat het op een gegeven moment steeds dus heb het maar op gegeven.

    Als iemand echt foto's van je kind wil hebben kunnen ze die ook in de speeltuin,op het strand etc schieten zonder dat je het in de gaten hebt
     
  13. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Moet wel lachen om deze tegen die tijd weten die kinderen beter hoe de computer werkt dan mama en omzeilen ze jou.:):(
     
  14. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Ik heb foto's van mijn dochter gewoon op mijn hyves staan. Ze zijn wel alleen zichtbaar voor vrienden en het zijn wel allemaal fotos waar ze gewoon kleding aanheeft. Zie vaak dat mensen ook foto's op hun hyves hebben van kleine kinderen die in bad zitten of wanneer ze net geboren zijn maar je wel alles ziet en daar houdt ik niet van. Ik heb bijv. een geweldig mooie douche foto van haar maar daar heb ik eerst de helft van 'af geknipt' voordat ik die op hyves zette, anderen mensen hoefen mijn dochter niet naakt te zien, ook al is ze nog klein.. Verschoon haar trouwends ook niet zomaar in het openbaar als er veel mensen bij zijn, dan ook vindt ik dat niemand haar hoeft te zien.. Houdt daar echt niet van. Heb mijn hyves ook alleen zichtbaar voor vrienden en heb er ook alleen mensen in staan die ik echt ken.
     
  15. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    Precies hetzelfde :)
     
  16. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Hier ook hetzelfde :)
     
  17. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ik ben er niet zo moeilijk in, hyves, facebook afschermen is alleen maar leuker voor hackers dus bied geen veiligheid ik denk er wel aan dat er geen bepaalde delen in beeld komen , ja als iemand anders wil doen of het haar kids zijn moet ze dat maar lekker weten, valt onder de categorie; lekker belangrijk vind ik, dat schaad mijn kinderen in principe niet. Ze mag ze wel een dagje lenen dan kiest ze meteen andere kinderen uit LOL (mijn zoon heeft nogal een gebruiksaanwijzing namelijk) nee das een geintje natuurlijk.. maar ik zit er niet zo mee, andere mensen kunnen net zo makkelijk foto's maken en tegenwoordig met digitaal bv ergens laten afdrukken kunnen ze ook allemaal gehackt worden of medewerkers van daar die het leuk vinden om te doen...
     
  18. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Ik wil het ook niet. maar kk zit op school een klassenfoto zetten ze daar al snel op.
    Hoe hou je dat tegen dan?

    Idd verschonen deed ik ook altijd uit het zicht.
     
  19. pcootje

    pcootje VIP lid

    17 jun 2009
    5.888
    0
    0
    In ons hutje.
    Op de school van onze dochter werd gevraagd of we akkoord gingen met het plaatsen van foto's op hun website, dit hebben we dus geweigerd....zo houden wij dat tegen ;)

    Prive plaats ik mn meiden ook niet op het internet, dr lopen teveel zieke geesten op de wereld.
     
  20. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Dat is bij ons helaas niet gevraagd.
    Er worden dan ook geen namen bij de foto's gezet. Dat dan niet gelukkig.

    Maar hoe doe je dat dan met een klassenfoto?
    Komt er dan alleen van jullie groep geen foto op de site?

    En ja er staan foto's van elk kindje los op de site. Dus ook ons kind staat alleen op de site
     

Deel Deze Pagina