Jomi: Ik heb van meerdere gehoord dat het Hcg na 3 weken volledig uit je lichaam is. (na bevalling) En dat staat ook op de site van Predictor.
Fleurtjes, volgens mij ben jij nu in de war ivm moeders voor moeders. Tot 16 weken zwangerschap heb je het meeste hcg ivm urine inzameling. Maar je hebt je gehele zwangerschap hcg in je lichaam. Gravid, er zijn die zeggen 3 weken. Maar zijn daar geen uitzonderingen op? Geen mens is toch gelijk?
@ gravid, zeker snel ja! Misschien ff laten checken bij je huisarts of het inderdaad een zwangerschap is en niet nog van de bevalling? Gewoon voor de zekerheid...!
Jomi: Klopt helemaal Sas: Ja ik weet het dus ook niet, het kan nieuwe zwangerschap zijn en het kan nog van vorige zwangerschap zijn. Daarom sta ik ook nog niet te juichen Wil eerst zeker weten hoe of wat. Zijn na bevalling wel weer direct 'onveilig' intiem geweest, dus het zou wel een nieuwe kunnen zijn. Maar we wachten af test van de week nog wel een keer. En anders inderdaad even bij de H.A. langs. Dan weten we het zeker
Gravid, kijk eens op deze link en dan bij categorie medische vragen. Staat Na miskraam HCG in urine, daar hebben ze toch een ander antwoord bij predictor. Want of het nu einde zwangerschap door miskraam of bevalling is maakt niet uit. Predictor
Jomi: Daar gaat het om de Hcg na miskraam. En het zou kunnen dat het voor bevalling, zwangerschap hetzelfde is. Geen idee, ben geen arts. Ik zeg toch zelf ook al, eerst maar eens zien of het echt een nieuwe zwangerschap is. De kans is groot, maar we wachten af.
Gravid: lekker snel maar het zou kunnen hoor. Als het streepje steeds donkerder wordt de komende week dan is het gewoon zo En idd dan ook even naar ha voor de zekerheid, of gewoon vk als het streepje op een gegeven moment vet posi wordt. Spannend hoor!
Dit heb ik dus ook, die van savonds doen "raar" en die van sochtends geven nega aan :S zo wazig... ben waarschijnlijk te vroeg @ sjansie ik ga van de week nog een keertje... zolang ik niet ongesteld ben blijft er een kans zo zie ik het maar!
de test van het "indroogstreepje" zag er binnen de 5 min zo uit: http://www.zwangerschapspagina.nl/attachments/ovulatie-zwangerschapstesten/161037d1308598680t-zwanger-test.jpg en daarna is dat zo een dun streepje geworden... alleen de test van vanochtend was weer "nega" ach zal echt weer te ongeduldig zijn :X :X :X :X
binnen 5 minuten.... maar dan is het toch gewoon geldig? Is het een kv 2 voor 5 test? In de bijsluiter staat dat resultaten na de 5 minuten niet meer geldig zijn, dus ook dunner worden de streepjes niet lijkt me... Pas was hier ook iemand die 's avonds duidelijkere tests had dan 's ochtends... duim voor je!
zo zag die van mij er van vanochtend ook uit... precies zo... maar dan wel pas na een half uur... dus die geldt niet