Dank je Ja ik hoor het dus van veel meer dat het in 3 weken uit je lichaam is. Nah ja, dan heeft Luca straks speel maatje
Ja ik weet niet.. we zullen zien hoe het gaat Zal zeker wel iets zwaarder worden met een baby er bij! Nee, zo snel als dit was niet helemaal de bedoeling Is wel erg snel. Maar goed, Het feit is wel dat het kindje wel welkom is. Daar is geen twijfel over mogelijk!
mijn zus was ook na 2 maanden na haar bevalling alweer zwanger en schrok daar eerst heel erg van.. even later bekeek ze het maar zo : ze was lekker snel uit de luiers!
@Gravid ja niet alleen met een baby zwaar,maar voor je lichaam natuurlijk ook! ze zeggen niet voor niks 9 maanden zwanger en 9 maanden ontzwangeren
@ gravid van harte gefeliciteerd en dikke respect dat je het zo positief inziet.ik zou toch wel heel even flink schrikken hoor
hahaha inderdaad! maar ze zeggen ook dat je bv na een miskraam pas weer zwanger zult worden als je lichaam dat aankan, en ik gok dat moedertje natuur dat net zo regelt na een bevalling.. mijn zus had echter wel gigantisch bekkenklachten door zo kort na de 1e weer zwanger te raken.. dus optijd ingrijpen met fysio mocht je pijntjes krijgen enne bereid je maar vast voor op extra kilos want je zwangerschapskilos waren er vast nog niet allemaal af! toch blijf ik erbij dat je beter even bloed kan laten prikken en dan overmorgen weer, dan weet je ook zeker hoe en wat en maak je jezelf niet blij met een dooie mus.
NUT PROFICIAT ,zeker niet meer turen Ik neem stipt mijn minipil in zonder afwijking want ik neem nog andere medicatie in waar dat bij moet gebeuren. 21u30 bellen vanavond!
Proficiat en mamaleonie ook!!!! ps had na 10 dagen ook terug sex maar dan wel veiliger (pff hoor mij ben zo benieuw naar de uitslag vanavond)
heb de mijne nogeens vanavond getrokken om het verschil van zondag op maandag te laten zien (wel niet zo'n topkwalitiet) en dan kan ik vanavond ineens zeggen zwanger of niet en hoeveel hcg hij nodig had want in BE is dat anders dan in NL : Bekijk bijlage 161208
hallo Meiden hier heel slech nieuws ons kindje leeft niet mee. Donderdag moet ik naar de gyn voor afspraak curretage! liefs mamavand
.............. Maar wat was het termijn nu dan waarop je kindje is overleden Omdat je een curretage krijgt...
ik was volgens berekening 9 weken zwanger het kindje is overlde met 7 weken dus draag het al 2 weken dood bij me en ivm geloofsovertuiging en ik dus bloed weiger moethet zo snel mogelijk weg anders heb je kans op een bloedvergifiging!
aaaah sterkte meid... ik vroeg het omdat ik het zo snel vondt een curetage maar ik snap je... Heel veel sterkte ermee