vorige week heb ik jullie een test laten zien. Ik wilde even melden dat ik inderdaad zwanger was. Maar helaas is het al weer heel snel misgegaan...
Meiden met een positieve test GEFELICITEERD @ Nanette dat is verschrikkelijk het is jullie zo gegunt en helaas mag het Weer niet zo zijn heel veel sterkte!
Goedemorgen dames, Wat dachten jullie van een tuurtestje (in het echt is deze wel duidelijker)? Bekijk bijlage 161745 Het is nog vroeg en ik ben me er zeer bewust van dat het nog alle kanten op kan. Hopelijk is 3x scheepsrecht. Ik hoop het zo.
Fleurtjes, ik vind het geen tuurtest hoor, maar al duidelijk. Voorzichtig gefeliciteerd ! Ik hoop dat het goed gaat.
@fleurtjes: die is wel positief hoor, alvast voorzichtig gefeliciteerd.. @Nanette: wat erg Hopelijk kun je er een beetje mee omgaan en gaat het jullie vlot wel lukken! Ik heb vandaag nog ff een test gedaan, die was erg duidelijk ( nog plaatsen? )Ga nu eerst ff naar het werk, tot later!
hoi dames, hoop dat iemand kan helpen. Heb 31 mei een mk gehad.Dan is de bloeding begonnen. 7 juni controle echo gehad door de gyn en die kon me vertellen dat alles goed schoon is en dat mijn cyclus al opnieuw was begonnen. hij zei dat mijn cyclus zeker korter zou zijn dan 40 dagen... Hebben vorige week lekker op vakantie geweest,lekker geknuffeld ook. Nu heb ik sinds maandag ovutestje gedaan om te kijken.Omdat er een licht streepje op stond ben ik blijven doortesten. Gisteren kwam er een vrij donker streepje op maar nog niet echt positief volgens mij. Heb er dan 's avonds nog 1 gedaan en die kon niet negatiever zijn Net ook weer 1 en echt mega negatief. Heb voor de zekerheid wel geknuffeld (das geen straf haha ) Maar kan wel niet aan me lijf aanuit. Kan ik zo'n korte lh piek hebben gehad? Of was dat een vals "posi" ovutest ofzo? Als de gyn zag dat mijn cyclus al opnieuw was begonnen en zeker geen 40 dagen ging zijn...kan die er dan ook naast zitten? Pfff hoe een lichaam raar kan doen seg
Fleurtjes gefeliciteerd! Helemaal niks geen getuur! Nanette, super balen meis! Hier vandaag weer een test zo wit als sneeuw. Hoop dat die ongi nu snel komt. Want lang wachten tot je ei is tot daar aan toe, maar als ik dan ook nog een lange LF heb vind ik het helemaal oneerlijk verdeeld in de wereld!
Ik had/heb altijd een lf van 13/14 dagen maar 1 keer dat was na mijn laatste mk was mijn lf 10 dagen dus ook een kortere cyclus en was ook weer zwanger wat een leuke bijkomstigheid was zo vlug erna dus het kan zeker een korter lf periode zijn geweest
Hmm ja, dat ik nog niet zwanger ben is nog tot daar aan toe. Voor ronde 3 is dat nog niet zo gek natuurlijk. Maar dat dat dan ook betekent dat ik weer 4 weken moet wachten op een ei, daar baal ik van. Daar kan ik nou wel om janken weet je!
Meiden, zouden jullie ook eens naar mijn tuurtestje willen kijken. In het echt is ie net wat duidelijker dan op de foto. Het is nu 11 DPO, en ik heb 12 dagen geleden Pregnyl gespoten. Maandag had ik een test gedaan om te kijken hoe het met de Pregnyl zat, en toen was het testje al heel licht. Dus dit kan dan toch niet van de Pregnyl zijn??? Het was uiteraard binnen de 5 minuten te zien.