JANUARI 2011 mama's

Discussion in 'De mama's' started by peps, Jan 7, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Euhm, ik volg het hier ff niet meer. Wat gaan jullie snel zeg. Euh, foto? Waar? Nergens te vinden. Ligt dat aan mij?:)

    OW: Ik was dat op Facebook trouwens. Weet niet of je het doorhad:p

    Muppet: K. zeg dat Tess toch een helmpje moet:( Maar dan heeft ze daarna idd wel een mooi koppie.

    Verder: WEEEEEEEEEEKKKKKKKKKEEEEEEEEENNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Morgen lekker strand in Vianen (Bij ons in de buurt). Hond mee, Jayden mee, vriend mee. Auto vol. Jayden petje op. 2 stokken zoeken en laken erover (= beschutting voor Jayden, hebben geen parasol). Maandag weer dagje ziekenhuis. Dinsdag vrij. En dan woensdag weer aan de bak.
     
  2. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Bah Marije meelezers zijn nooit leuk:(
    Lotte maakt er meestal geen probleem van.
    Zou het leuk vinden als je kon blijven:(
     
  3. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    O W, spannend! Dinsdag gesprek!
     
  4. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Sweet had het idd niet in de gaten hihihi
    Maar nu weet ik het dan.

    Zal de foto's weer snel plaatsen had ze ff verwijderd ivm een berichtje van juju die ze nadien lief genoeg wel heeft veranderd:)
     
  5. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Is goed meis.

    OOOOOOWWWWWWWWW, JEUGDSENSATIE HIER!!!!!!!!!!!!!!!!! Kinderen voor kinderen aan het luisteren. M heeft Kinderen voor Kinderen van 1980 tot 2000 gedownload en inmiddels gebrand. In 1998 heeft een oud vriendin van mij meegedaan met een liedje. (had toen geen contact met haar en nu inmiddels ook niet meer). Ze zingt nog steeds (volgens mij).
     
  6. Appie1988

    Appie1988 Niet meer actief

    Goedenavond dames,

    Ik sta nu in de file bij amsterdam. Kom van de musical af. Soldaat van oranje. Was echt super mooi.

    Nu nog sowieso 2 uur rijden bij m'n zus in de auto en dan nog zelf een uur naar huis rijden. Kortom 4 uur zie ik m'n bedje pas.

    Night night! Xx
     
  7. EyesOnly

    EyesOnly Actief lid

    Mar 25, 2009
    423
    0
    0
    thuiszorg medewerkster
    Ergens in het noorden v/h land
    Net met de kleine man naar de hap geweest. Hij wil sinds gisteren haast niet eten en zet het op een krijsen als hij de fles krijgt. Maar bah wat een lapzwans van een ha. Heeft niets gedaan alleen zeggen dat het komt omdat F niet kan poepen. Dat hij niets drinkt maakt niet uit eten en drinken is bijzaak en dat hij haast niet plast geeft ook niet. Pfff wat moet ik hier nu weer mee, F heeft nu zetpillen gekregen om te kunnen poepen hoop maar dat het werkt want zit me niet lekker dat hij niet eet of drinkt
     
  8. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Ho, wacht even... Dus F wilt niet eten/drinken omdat hij geen ontlasting heeft? Nog nooit van gehoord eigenlijk. J heeft ook tijdje maar weinig gegeten, maar dat was echt niet omdat hij verstopt begon te raken hoor. Eerder omdat hij aan de waterdunne diarree was. En dat het erg is? Wat is dat voor een Ha joh? Waar heeft hij zijn diploma gehaald? Gekocht bij een pakje boter ofzo? Hier gaan mijn nekharen echt overeind bij staan.

    Vooral met dit weer moeten ze goed drinken. Probeer anders ieder uur wat diksap of iets geven. Krijgt F in ieder geval iets vocht binnen. En het is goed om te poepen. Hoelang heeft hij niet gehad dan?

    Het kan ook dat F niet poept omdat hij maar weinig vocht krijgt.
     
  9. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    nooit gehoord dat een kind niet wil eten omdat hij niet kan poepen, hopelijk werken de zetpillen en eet hij dan weer? anders ff naar je eigen ha.
     
  10. EyesOnly

    EyesOnly Actief lid

    Mar 25, 2009
    423
    0
    0
    thuiszorg medewerkster
    Ergens in het noorden v/h land
    @sweet tja dat zei ik dus ook dat als die niet drinkt ook niet genoeg vocht krijgt en zo niet kan poepen. Maar dat was onzin, eten en drinken was niet belangrijk, als hij niets wil hoeft hij niets. F kan altijd al moeilijk poepen daarom krijgt hij ook lactulose maar soms duurt het een of twee dagen. Maar nooit heeft hij daarom de fles geweigert. Hij heeft om 17 uur een flesje leeg gedronken maar daarna niets meer dus das over de hele dag misschien 300cc

    @Leeuw de zetpil heeft geholpen wel geteld 1 poepbroek, terwijl volgens die dokter er meerde moesten komen omdat hij er vanuit ging dat hij helemaal vol zat. Maar nee maar 1 poepbroek. Bel morgen mijn eigen ha wel.
     
  11. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    maar 300cc op 1 dag? jeetje wat is dat voor een dokter! goed dat je naar je eigen ha gaat.

    hier zijn de kriebels er voor een 2e! aaaaaaaah:D

    mijn vriend zij al vrij snel dat hij graag snel een 2e wou, maar nu krijg ik zelf de kriebels ook.
    alleen vraag ik me af... waar laat ik mn was? in het trappengat en op een rekje op een deur? voor een droger geen plek.. hoe doen anderen dat toch
     
  12. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Vocht en eten niet belangrijk? Mooi, dan kan die HA dus ook zonder eten en drinken. Want tja, als eten en drinken toch niet belangrijk is. Sorry, ben woest op die opmerking hoor. Niet naar jou hoor.

    Leeuw, hier ook kriebels. Alleen niet het geschikte huis ervoor en ben nog maar net weer aan het werk. Zag dat jouw dochter even oud is als mijn zoon (ook geboren op 8 januari) en jijzelf bent ook niet zo heel veel ouder dan ik;)
    Wat voor huis hebben jullie?

    Hier: Zo, M heeft de Disney collectie compleet voor J (en ons) van de jaren '80 tot '00. 70 Disney films hebben we nu:) We zaten net Brother Bear te kijken (voor hij naar bed ging). En dat vond hij volgens mij wel leuk. Al begreep hij er helemaal niks van natuurlijk. Hij vond die bewegende beelden en kleuren leuk. En af en toe die gekke geluiden/muziek. Hij moest zo lachen. En wij daarom ook. Smelt, zwijmel.

    J is beland in een sprong geloof ik, al weet ik het niet zeker. Echt heel erg vind ik het niet. Alleen wilt hij nu echt geen groente (fruit wel) en drinken doet hij wel gewoon goed. Dus J heeft als avondeten gewoon fruit gegeten. Wilt ook echt niet slapen (slaapt nu wel, met hulp van papa's hand over zijn rug. Mama kon hem niet doen laten slapen terwijl het eerst echt een mama's kindje was:().

    Verder hebben we heerlijk genoten van het heerlijke weer in Vianen. Zijn met J en onze hond naar het strandje daar geweest. J vond het leuk. Gras en zand. Hij zat er dan ook helemaal onder het zand. En het gras? Dat is leuk om aan te trekken of in je mond te stoppen (al vonden papa en mama dat in zijn mond stoppen nou net geen succes). J vond het ook erg leuk om te zien hij de hond ging zwemmen. Heerlijk, zo'n familie dagje.
     
  13. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    We wonen in een 1 gezinswoning, met 3 slaapkamers

    Heerlijke dag hebben jullie gehad zo te lezen!
     
  14. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Hmm, dan zit je met hetzelfde probleem als ons dus. 4 slaapkamers is toch handiger inderdaad. Wij hebben de wasmachine en wasdroger in de badkamer, boven op elkaar zeg maar. Was zou eventueel ook, indien mogelijk, op jullie slaapkamer kunnen? (weet niet hoe groot jullie slaapkamer is hoor). Heb je geen zolder of iets?
    Wij hebben een maissionette (geen zolder) en willen heel graag een tuin. Dat is onze eis als we voor de tweede gaan.

    Ja, heerlijk dagje gehad. Maar ja, het goede weer doet wonderen:D;)
     
  15. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Even spammen...

    J, het gras aan het grijpen terwijl hij naar onze hond kijkt
     
  16. Tese

    Tese Niet meer actief

    Eyes: Lekker dan, ik zal inderdaad morgen eerst even je eigen ha bellen!

    Leeuw: Dus jullie gan aan de klus? Qua was hebben wij een grote overloop dus we hebben ook een groot rek, en een droger maar daar gaan de kleren niet in eigenlijk. En geloof me je word vindingrijk met je ruimte hoor.

    Sweet: Heerlijk om te lezen dat jullie zo'n lekker dagje gehad hebben. Dan tank je zelf ook een beetje bij he?

    Ik ga zo mn ogen sluiten. En heel hard hopen dat Tess niet wakker word vanacht, want de afgelopen nachten doet ze dat dus wel. Denk nog steeds aan een sprong daarmee.
     
  17. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

  18. Tese

    Tese Niet meer actief

    Wij hebben ook 3 slaapkamers hoor en dat past echt je word gewoon creatief met ruimte. Leuke foto trouwens!

    Morgen komt de fysio, dan weet ik wat meer omtrent tess dr toekomstige helm.
     
  19. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Succes morgen. Hopen dat Tess nu door gaat slapen weer.
     
  20. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    ja een 4e slaapkamer is toch handiger, we hebben wel een zolder maar daar is het erg vochtig, we kunnen daar ook geen spullen opleggen. (gebruiken de zolder van mn schoonmoeder)
    de enige optie is in het trappengat en/of aan de deur een wasrekje hangen, in de zomer kan het lekker buiten dat scheelt.

    zei net al tegen mn vriend dat we de vaatwasser maar weg moeten doen zodat er een droger kan staan maar dat wou die niet.
    over 1,5 jaar gaan we ongeveer verhuizen dan is het vast opgelost, zolang kan ik vast niet wachten op een 2e.

    Muppet, we zijn NOG niet aan de klus dus. weltrusten!

    Sweet, leuke foto!
     

Share This Page