Hoor net dat een vriendin net is bevallen. Heeft ze haar zoon gewoon onze naam gegeven! Op zich best komisch (maar vind het nu helemaal niet grappig) want we hebben elkaar de namen niet verteld. Lief belde al of we de naam nog gingen houden? (nee dus) Zou dat toch niet leuk vinden als wij ook een knul zouden krijgen en die dezelfde naam zouden geven. Jullie? (functioneringgesprek ging goed) Ben gesloopt. Nu al. Zal blij zijn als mijn collega terug van haar gesprek en ik naar huis kan.
Ik zou evengoed de oorspronkelijke naam aan mn kindje geven. je kindje heb je voor altijd die vriendin mogelijk niet. En dan nog. dan hebben ze maar dezelfde naam. Als die naam jullie wens is, jullie schoen die zo goed past... waarom niet?
Even snel een reactie van mij: Mamadeluxe: Veel plezier met de ontmoeting straks! Zal wel vreemd zijn om elkaar voor de eerste keer te zien?! Anne1234: Gefeliciteerd met je goede echo, jij ook al de tweede gehad Welkom bij de eind- januari mama's.. JeetjeB: Welkom terug! Het is inderdaad altijd weer even inkomen.. Gezellig dat je weer mee komt kletsen.. Hanna: Gefeliciteerd met je ouders!.. En wat een luxe, zoveel weken vakantie! Ik ga weer even verder met het huishouden.. Gelukkig doen wij alles samen, we werken alletwee fulltime en zorgen dus ook samen voor het huishouden en als de kleine er is, samen voor het kind.. ik zie bij veel vriendinnen dat ze aan hun mannetje moeten vragen of ze vanavond willen oppassen?! Gelukkig zit die van mij niet zo in elkaar..
Ik zou dat ook niet heel leuk vinden, maar je moet nog een tijdje, wie weet kom je een veel leukere naam tegen! Ik had bij de eerste tot week 34 een naam in gedachte tot ik opeens een andere zag en meteen van gedachte veranderde Zeer aparte naam, niet te moeilijk en volgens de namenbank ook niet te vinden in nederland Heb voor een meisje nu ook iets aparts in gedachte, en verwacht niet dat iemand daar snel mee aan de haal gaat. Voor een jongen heb ik geen idee. heb alle leuke namen al voor de eerste gebruikt
Vaddie, ik zou zeker niet dezelfde naam geven als iemand in mijn omgeving ook die naam gekozen heeft.. Maar dat ik wel persoonlijk natuurlijk. Wel heel toevallig dat ze uit al die namen juist die kiest die jullie ook op het oog hebben
Hey meiden, Ik lees nog wel mee zo nu en dan maar het gaat zo snel dat ik niet echt alles kan bijhouden. Ben door de zwangerschap extreem moe dus heb niet veel energie en ook nog flink misselijk Ik had vandaag mijn echo en die was hartstikke mooi! ik ben nu 9 weken ver en het kindje was nu 2 cm groot Ik hoop dat iedereen zich goed voelt? en ik las dat een aantal een mooie echo hebben gehad.
Yelice: Gefeliciteerd met je goede echo!! Hier ook al een paar jaar een meisjesnaam in gedachten, wordt er vorig jaar een meisje geboren in onze vrienden krijg en ze kreeg uitgerekend die naam! Hihi! Dit gaat 'm dus niet worden.
Hay dames! Hier totaal geen onbegrip van vriendlief hij doet echt alles voor me!! Gisteravond beetje paniekaanval gehad... totaal overtuigt dat het niet meer goed zit. Ik was vorige week zo moe en misselijk. Nu nogsteeds wel wat moe en smorgens en savonds misselijk maar niet zoals het was... Het slaat nergens op want heb geen krampen of bloedverlies maar dannog zegt er een stemmetje in mijn hoofd 'het klopt niet!' Werd er gek van gelukkig vriend erg lief. ff lekker gejankt en de verloskundige gemailt. Die stuurde dan ook terug dat het logisch is dat ik onzeker ben omdat je totaal geen bevestiging krijgt... Stelt me wel wat gerust maar nog niet helemaal. Heb volgende week een week vrij maar heb er geen zin in omdat ik bang ben dat ik dan nog meer tijd heb om te malen en natuurlijk lekker stom te googlen.. Ook morgen aan mijn grootouders vertellen maar het voelt bijna een soort niet goed ... raar hé ... alsof ik lieg? Denken jullie dat het kan komen omdat ik eerst er erg mee bezig was veel testen, naar de vk, vroege echo etc. en je ziet vanalles veranderen aan jezelf... Maar nu wordt het misschien weer 'gewoon'? Sorry voor mijn ego bericht maar hoop dat dames het herkennen
@mw, ohhh lieverd toch...kan je vk je nietgeruststellen met en echo? Soms doen ze dat als jij aangeeft dat het echt niet goed voelt....
Nee jammer genoeg niet. Maar ik snap der ook wel want ze doet zelf geen echo's en moet ergens anders heen waar ik dan pas volgende week terecht kan... ach dan moet ik nog een weekje. En vriendlief is volgende week een week weg en wil ook graag dat hij erbij is. maarja... hoop echt dat ik mijn hoofd anders kan zetten. Bij mij is het glas altijd half vol dus snap dit ook niet van mezelf! En merk ook als je er zo in staat 'wil' je je bijna ook niet zwanger voelen. want de dingen die ik wel voel cijfer ik maar een beetje weg. Misschien moet ik daar weer bewuster van worden ik weet niet Nog 14 nachtjes...!!
Ik weet precies hoe je je voelt, klinkt allemaal heel erg bekend. Heb ook al vele huilbuien gehad waarbij ik zei ervan overtuigd te zijn dat dit mis zou gaan en dat we in plaats van een wonder een nog grotere klap zouden krijgen. Als je leest hoe groot de kans is op een mk en dan ook nog eens mijn bmi erbij én die vage 5 weken echo... geloof ik er ook niet meer in. Ben zo bang dat we straks iedereen weer moeten laten weten dat het toch niet zo is... Vanaf vandaag voel ik me ook anders, meer "normaal". Maar dan kijk ik even naar mijn borsten en dan kan ook ik met al mijn negativiteit toch echt niet ontkennen dat die er compleet anders uitzien met al die bultjes, gezwollenheid, aders en donkere randen. Ik probeer ook positief te blijven en gelukkig heb ik a.s. vrijdag een echo. Ben echt aan het aftellen. Of vrijdag wordt mijn geluk "echt" of het wordt weggerukt. Maar ik ga voor die eerste!!
@ MariaC, in jou geval snap ik het hoor. Ik weet dat mensen in de MMM of mensen die om een andere reden bij de gyn lopen snel een echo krijgen bij een zwangerschap. Ik was alleen in de veronderstelling dat dat maar voor een klein deel van de zwangeren gold. Maar als ik hier lees hoe vroeg iedereen een echo krijgt. Heb ik het idee dat dat hier voor bijna iedereen geld en dat verbaasd me! @ Mw, vervelend die onzekerheid maar wel herkenbaar . Nog even volhouden en afleiding zoeken helpt. @ Yelice, gefeliciteerd met je goede echo. @ vaddie en soepkip, jammer dat jullie vrienden dezelfde smaak hebben qua naam. Nu dus op zoek naar een nieuwe, lastig he ! Voor mij zijn namen van (kinderen van) vrienden, familie en goede collega's ook uit den boze. Valt er toch al veel af
Yelice: gefeliciteerd met de goede echo! Mw21: ik herken het helemaal hoor meid. Ik heb zelfs nog helemaal geen echo gehad en heb weinig kwaaltjes. In het begin voelde ik van alles gebeuren in mijn buik en had ik ook het gevoel dat mijn borsten gespannener waren. Nu ben ik eigenlijk alleen nog veel moe maar verder heel weinig, alleen af en toe wat pijnlijke borsten. dus ja, ik voel me ook heeeeel onzeker. Moeilijk dat je dan moet afwachten hè! Maar niet te veel piekeren dat het niet goed zit hoor! Ik weet, is makkelijk gezegd. Maar als het niet goed zit, kun je er toch niets aan doen. Dat houd ik mezelf steeds maar voor. En natuurlijk is het een klap als je dat dan te weten komt, maar ik probeer steeds maar te denken, dan is het vroeg genoeg om me rot te gaan voelen. Ik weet niet of je iets aan mijn woorden hebt en wens je veel sterkte met afwachten! Jezelf niet gek maken hoor! Het komt vast goed. Je hebt al het hartje gehoord.
Dankje! Vind al eigenlijk dat ik niet mag zeuren omdat ik al een echo heb gehad... Veel mensen hoor je antwoorden met ik heb nog nooit klachten gehad! Maarja ik wel en dat herken jij gelukkig ook. Denk dat we misschien ook wel een beetje wennen aan de klachten.. denk je ook niet? Bedenk me nu ook de hele tijd of ik me nou druk maak of niet... kan er toch niks aan doen! Ben ook nog het typ wat zich druk maakt om andere. Dan moet ik straks tegen me mams zeggen dat ze toch geen oma wordt? Moet je toch niet aan denken! Slaat nergens op want die zal het alleen maar vervelend vinden voor mij haha Komt goed, komt goed, komt goed of eigenlijk het zit goed, het zit goed, het zit goed
Precies Gewoon blijven herhalen, komt goed, komt goed, komt goed!! Ik geloof erin hoor. Maar inderdaad, misschien wen je ook aan de kwaaltjes en je hoeft natuurlijk ook niet alle kwaaltjes te hebben. Maar ja, het is logisch dat we ons onzeker voelen toch? Nou, ben blij dat ik je een beetje een beter gevoel heb kunnen geven. Tuurlijk zou je moeder het eerder erg voor jou vinden dan dat ze zou denken, hè nu word ik nog geen oma! Nou, hou die positieve energie vast hè! (Praat mezelf zo ook positieve energie in!) Ik heb trouwens ook gelezen dat als je eenmaal een kloppend hartje hebt gezien, de kans dat het dan nog misgaat heel klein is. Da's toch ook een geruststelling.
Ja heb ik ook ergens gelezen! En moet eerlijk zeggen dat toen ik voor de eerste echo moest ik ook echt dacht dat t niet goed was dus mijn gevoel klopt tot nu toe niet haha Gelukkig kunnen wij elkaar positief toepraten
Mag van mezelf niet googlen maar lees toch net dit: Gemiddeld voelen zwangere vrouwen zich prima in het begin. Dit neemt echter rap af met als dieptepunt week 8. In deze weken heb je het meeste last van zwangerschapskwaaltjes. Na week 8 zit er weer een stijgende lijn in en in week 12 voel je je weer goed Nou zou het bij mij eigenlijk volgens het boekje gaan haha
Neee, googlen moet je zeker niet te veel doen! Maar als ik dat zo lees dan klopt dat bij mij dus niet echt... Maar ja, iedereen is anders. Ik klamp me er maar aan vast dat ik nu 2 keer niet ongesteld ben geworden en totaal geen bloedverlies heb gehad. Ik had deze week wel echt het gevoel steeds van nu word ik dalijk gewoon ongesteld. Maf, hè? Nou ja, nog een week, dan weet ik meer! En dus maar niet te veel op je gevoel afgaan in dit geval!