ja tis hier nu ongveer 2 dagen aan de gang maar jeetje zeg.. k hoop maar dat ze dr snel doorheen gaat.. ze heeft ook verhoging dus dat ka ook wel een beetje mee spelen.. Maar bij 38 ga ik dr echt geen zetpil geven. ik ga wel tandenknarsend de aankomende dagen in haha
Wat ik dus wel deed, na een hele dag met een drammend/jankend/nietswillend kind, was als manlief thuiskwam hèm met Jayden bezig laten.. Ik was kapot na zo'n dag en m'n geduld was echt op. Manlief gaf hem dan avondeten, papfles en legde hem op bed. Heerlijk!
@sprongen, jeetje zeg, het zal hier geen sprong zijn maar wat een drama queen heb ik zeg, net even bij de zeeman een leuk autootje gekocht met wat schepjes en een harkje erin super cute voor maar 1,29 afijn alyss lief aan het spelen, tot ze het niet leuk meer vond want ze zet me een kop op alles smijt ze door de kamer ze slaat de hond en maar gillen en schreeuwen :x:x oh ze staat nu lief naar me te kijken met haar knuffeldoekje in der handjes @ingrid, hier de planning andijvie van gisteren maar nu is tie weer pas om 7 uur half 8 thuis jezus zeg word er niet goed van :x
@nonnie ja dat doet laetitia ook l de hele dag. @ ikheid ja das idd dan wel lekker na een hele dag tandjes bijten.. @ hier net lekker gegeten! nu atwt afkijken
Wij eten noodles van Amoy, met de saus van Amoy, kip en roerbakgroente. Dit alles is klaar in...............................wel 6 minuten!!! HEERLIJK!
Na een ronde door de diepvries eten wij krieltjes (ja alweer), doperwten met wortelen want die hebben we laatst niet gegeten en vissticks en viscuisine. Lekker makkelijk dus. Daarna ff douchen en naar de winkel om boodschappen te doen.
Mjammm klinkt lekker!! @Ingrid klinkt ook lekker alleen de vis niet haha maar daar ben ik allergisch voor..
@lz, mjammie dat klinkt lekker krijg spontaan honger @ingrid, jammie lekker visje @hier, aan het wachten om me vent maar dat duurt nog minimaal een uur, straks vast eten met alyssa nu nog even atwt kijken
@nonnie eetse! @Fs ik heb nog 1 kaas ding in de aanbieding en 1 aardappel puree! Verder wil ik graag of energy of spullen voor het huisdierenhok voor mn mannetje!
ZO...manlief is net thuis, heeft zijn eten naar binnen geduwd en is weer pleite! Zo meteen Justin het bed in en dan me-time!
Zo, we hebben vanavond heerlijk relaxed gegeten. Tobin om 17.30 uur gevoed en toen om 18.00 uur gegeten terwijl meneer heerlijk lag (en ligt) te slapen. Toen beneden alles weer een beetje zoals ik het zelf het liefste heb opgeruimd, post gesorteerd, e.e.a. weg gegooid en even lekker een kopje thee gedronken. En nu nog een uurtje relaxen op bed met de laptop en de tv voor de volgende voeding.
Klinkt allemaal heel goed! Ik hoor van meerdere moeders dat het zo hectisch is, de eerste weken met 2 kinderen. Maar als ik jou zo hoor....je klinkt best relaxt!
Vriendin belt net en die komt zo nog even koffie leuten! Gezellig.... Ondertussen maar eens wat rond gesnuffelt voor behang...wil de keuken opfleuren met een wit/zilver/zwart behang...maar ik weet niet wat Vind het best lastig hoor....kan me niet echt een voorstelling maken hoe het er gaat uitzien. Dat had ik ook toen we Justin's kamer gingen doen en uiteindelijk zag het er precies uit zoals ik in mijn hoofd had!
@quschke gezellig!! jja lastig is dat he! vind dat ook altijd moeilijk gelukkig hoeft het niet zo vaak!
Ja, maar ja, ik heb nu natuurlijk nog kraamhulp. Als die straks weg is en Arco weer aan het werk zal ik het vooral op de woe en dond als Ayla ook thuis is wel hartstikke druk hebben...