Februari mama's 2010....Deel 9 !!!

Discussion in 'De mama's' started by 1Dondersteen, Jun 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    @donder: heb wel paar boekjes met dieren, of wat er og van over is... En kruimels in je bh, dan zat je shirt niet tot bovenaan dicht:D

    @oooh ik wou gister ook naar de mac maar er zat er geen in de buurt! en dan lees ik hier dat nelta wel kreeg!

    @zo, tis wel te merken dat donder er weer avondje was:D kletskous!

    @hier ook kindje wat veel in de prullebak gooit!

    @leuke foto's!
     
  2. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Arme gup ;)
     
  3. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Zwaai!
     
  4. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Zo, ik ben weer thuis.

    Kijker is geweest. Volgens de makelaar was het een vrouw van een jaar of 40-50, die al aardig buiten adem was toen ze de trap op was bij ons. (4 hoog zonder lift) en ze had nog meer bezichtigingen staan. Dus ik denk niet dat het wat gaat worden. Maar we wachten het af.
     
  5. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoi :D
     
  6. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    zou ook wel heel mooi zijn he als de eerste gelijk toehapt!
     
  7. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Ja idd.
    Maar dat er uberhaupt al zo snel reactie is; hadden wij totaal niet verwacht.
    En de overdrachtsbelasting gaat nu naar 2 procent. Ze hebben het nu echt besloten volgens mij :)
     
  8. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Jammer meis. Maar vier hoog is ook pff van de week in mijn nieuwe woning was de lift in de maak en moesten we drie hoog trappenlopen nou ik hebt net geret haha straks als die lift stuk is en ik heb k bij me ik moet er niet aan denken maar het zal vast en zeker eens voor komen dat ik drie hoog met k moet lopen:( niet mijn hobby maar wel goed voor mijn conditie. Hoop wel meis dat het snel verkocht word. zijn jullie al op zoek naar een ander huis? En anders je huisje verhuren tot je het verkocht heb het lijkt me niks straks voor je hoogzwanger al die trappen op en daarna een peuter en baby die trappen op. Mijn moeder woonden in Den helder wij waren nog klein mijn zusje en ik schelen 14 maanden moest ook vier hoog ze zij van ik was voor het eerst blij dat ik kon verhuizen want het was niks een baby en dan nog een peuter( ik) die trappen op tillen..:(

    En hoi zwaar terug Evenstar.

    Gup arme gup geen mc jammer he vind het soms ook lekker daar voor al kipnugguts mmmmm.


    Hier ik heb uit geslapen k was pas om 9 uur wakker haha ze ging er gisteren avond ook erg laat in was 10 uur had bezoek met kleine kinderen ja dan mag ze van mij even lekker spelen.

    Maar wat is ze een krengetje niet delen met haar speelgoed word ze meteen een speenvarken haha.

    Maar er was ook een baby bij ik nam die opschoot nou dat vond ze ook niet echt leuk:p

    Nou straks even naar mijn nieuwe huis kijken hoe ver ze is. Ik heb het lekker lui hier niks te doen haha en kijken hoe ze daar aan het werk zijn en even gelijk uit met k. Gisteren werd ik knettergek in huis echt ik was een inzinking na bij mijn ma kwam binnen ik zeg ik ben even een half uur buiten tot zo;) Even aan het kanaal een paar rustige peukjes gerook vlink gehuilt ( helpt bij mij altijd de spanningen te breken) en daarna weer met frissemoed terug naar huis.

    K zit nu met mijn portomonee te spelen en bumbadvd te kijken.

    Fijne dag allemaal en tot horens.

    ;)
     
  9. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Tja ik vind het traplopen nu ook wel pittig als ik Stijn moet tillen. Maar die loopt/klimt steeds vaker zelf omhoog. Dus dat scheelt een hele hoop. Ik hoop dat al de baby er is hij dan aardig kan traplopen.
    En toen wij zelf gingen kijken bij dit huis, is die trap me niet echt opgevallen en ik heb gelijk mn beweging zo ;)

    Hier was Stijn ook van de uitslaap vandaag. Heb hem om 8 uur wakker gemaakt. Normaal is hij dat altijd al lang wakker.

    Wanneer kan je trouwens in je nieuwe huisje?
     
  10. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Ik hoop einde van volgende week dat ik helemaal over ben.. Denk het wekend van 9 juli.

    En dan geef ik 16 juli een house party en vier ik gelijk mijn verjaardag.

    O mijn god ben deze maand dus ook jarig:(37 :( Ik voel me oud haha maar zie er gelukkig nog niet oud uit. haha;)

    De duvel en zijn oude moer die zijn pas oud. Zij mijn vader altijd.;)
     
  11. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    pnir, ikheb liever een mcChicken:D
     
  12. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Jeetje Nelta, wij vonden 2 (waarvan 1 portiek) trappen al heel vervelend. Ik vind het met een kind echt zoooo fijn om gewoon het grootste deel van de woning beneden te hebben.

    Wij zijn inmiddels helemaal verhuisd en per vandaag is het oude huis(je) ook officieel niet meer van ons. Wel een vreemd gevoel, maar we zijn er zó op vooruitgegaan. Van 55m2 proppen naar verzuipen in 135m2 :D

    We hebben het nog lang uitgehouden, met zijn drieen op het portiekwoninkje.

    Verder alles goed, mijn manuscript heeft al 1 goedkeuring (van 3) binnen, ik ben een beetje aan het bijkomen en probeer wat rust te pakken.

    Heel vreemd om te zien hoeveel zwangeren en zelfs een bevallene er alweer zijn. Ik geef nog volop bv (hoewel ik nu geen donor ben om mijn cyclus en gewicht weer een beetje normaal te krijgen). Mijn man is al erg aan een tweede toe, dus we gebruiken verder niks :). Maar ik ben er niet zo mee bezig, ik merk dat ik er heel ambivalent tegenaan kijk. Dit is echt een retezwaar jaar voor mij geweest, met een jong kindje aan de borst, het afronden van het proefschrift, nieuwe baan, verhuizing... ik wil best wel even wat adempauze eigenlijk... toch kriebelt het wel hoor. Zeker als ik dan weer een aflevering van babyboom heb gekeken :D

    Pnir, Renske is opeens ook zo! Als een ander kindje speelt met waar zij mee wil spelen gaat ze gewoon duwen en meppen :$!!! Ik heb het gisteren gewoon voor eigen ogen gezien, haha, ik wist niet hoe ik het had :) Opeens zijn ze ECHT geen baby's meer he? Haha, laat het opvoeden maar beginnen... we zijn heel vrij, maar anderen pijn doen mag natuurlijk niet :)
     
  13. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Kipnuggets moet je bij de Verhage halen. Die zijn zoveel lekkerder.

    En van de mc is McFlurry toch wel de beste :D
     
  14. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam

    Wij zitten hier nu op 65 m2 en het wordt idd wel een beetje krap. Ook wil ik heel graag een tuin. Stijn vindt het super om buiten te spelen en hier is dat lastiger.
     
  15. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    zit beetje te balen hier! Broer is hier zn vakantie aan het inluiden en zou dan ondertussen paar klusjes hier aan boord doen, o.a. op de babykamer. En nou heeft hij ineens een megadikke rode zere enkel!:( dus nou kan hij nog niks doen:( Hij weet alleen niet waardoor het komt, want hij heeft niks gedaan, alleen bij wim in de hut gezeten;):D
     
  16. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Middag!

    Hier druk druk druk. Is toch best even wennen met nu opeens 2 kindjes. Maar het ritme begint er aardig in te komen hoor:p. Dinand heeft flink last van zijn kiezen, dus die is erg hangerig en wil alleen maar bij papa of mama op schoot lekker hangen. Leuk als manlief thuis is, maar als ik dus alleen thuis ben is het rennen geblazen. Zeker als Fabiënne op dat moment zichzelf ook nog even laat horen hihi:p. Afijn, vanmorgen had ik dus zo'n eerste keer dat ze beide aan het huilen waren, kan er opzich best goed tegen hoor. Fabiënne heb ik toen naar bed gebracht (ingebakerd en wel) en heb ik tot 11 uur niet meer gehoord. Toen was het flestijd voor haar. Dinand Had voor die tijd lekker bij me gehangen en was in slaap gevallen. Heb hem lekker op de bank gelegd met een dekentje over hem heen. Hij ligt nu nog te tukken. Fabiënne trouwens ook! Heb dus even wat tijd vrij voor mezelf hihi:p. Mja echt iets voor mezelf doen kan dan niet want had een klein vaatje staan, moest flesje uitkoken, de wc doen en eten. Naja dat laatste is dan wel tijd voor mezelf hihi:p.

    Verder voel ik me goed! vandaag is me eerste dag alleen zonder kraamhulp. Vond het vanmorgen toch best wel spannend hoe het zou gaan lopen zo helemaal in me uppie. Maar als ik dan naar 2 slapende kids kijk heb ik het toch maar mooi voor elkaar hihi:p.

    Verder niet bijgelezen, komt allemaal wel weer hihi:p.

    Even een leuke foto van vannacht! Dinand heeft 1 uurtje tussen ons in geslapen. Toen ben ik naar beneden geslopen en de camera gepakt. Fabiënne erbij gelegd, en dan krijg je dus een bed vol mensen. Wel lekker knus hoor hihi, maar niet goed voor je nachtrust. Toen Dinand naar zijn eigen bed gebracht, Fabiënne weer terug in haar eigen bedje, en toen ben ik ook maar gaan slapen:p.
     
  17. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    bel, fijn dat alles goed gaat!
     
  18. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Een hele lieve foto en fijn dat alles verder goed gaat.



    Qua wonen haha ik ga van een huisje van 47m naar een huisje van 55 m met drie personen makkelijk te doen hoor haha.

    k slaapt als ze wakker is ga ik even naar mijn nieuwe huisje kijken.

    Evenstar je hebt idd een druk jaar gehad even bij puffen lijkt me niet overbodig.

    En dame.s ik blijf bij mij kipnuggets die zijn gewoon het lekkerste haha.;)
     
  19. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    He meiden,

    Ik heb jullie weer gevonden!

    Deel 9 alweer en gelijk ook alweer 10 pagina's vol gekletst. Heb het niet allemaal bij kunnen houden.

    Vandaag mijn laatste dagje werken en dan 3 weken vakantie!!!

    Hopelijk vanavond of dit weekend wat gezelliger hihi...

    Liefs voor jullie allen!

    XxX
     
  20. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    oooo bijna vakantie!!!! heerlijk meid. nou werkse nog effe:D
     

Share This Page