Bij mijn eerste zwangerschap was het in de eerste ronde na de pilstop raak, toen was ik 17 (en ja het was een hele bewuste keuze) bij de 2e zwangerschap weer in de eerste ronde raak, toen was ik 19. Helaas eindigde de 2e zwangerschap in een ma. En nu zijn we in ronde 1 na de ma, dus nog even afwachten..
Voor onze eerste 6 jaar bezig geweest (ik was 18 toen we begonnen in 1996). Na 6 jaar via mmm zwanger (toen was ik 22 in 2000), maar werd een doodgeboorte in de 8e maand (2001). Daarna na 2 jaar zwanger via mmm (toen was ik net 24 in 2003), maar werd ook een doodgeboorte in de 6e maand (2003). Daarna na 8 maanden zwanger via mmm, gezonde zoon in 2004 (toen was ik 26). Toen was ons "gezin" compleet (3 maal scheepsrecht niet nog een keer willen meemaken), maar dat vond onze dochter niet leuk, want die glipte door de pil heen en dus weer zwanger in 2009 en een dochter geboren in 2010. Ik was toen 31. En nu is ze bijna 1 jaar! Dus in totaal 8 jaar gedaan om ons 1ste (levende) kindje te krijgen.
Er zijn wel veel jonge mama's hier. Dacht dat ik een uitzondering was (nu 19), maar er zijn dus veel meer mama's van mijn leeftijd die kindjes hebben ! In mijn omgeving ben ik zo ongeveer de enige dus was blij verrast. Het hoeft niet altijd een mtv-scenario te zijn @ RoGiJuLi: Jeetje was heftig zeg! 2 kindjes verliezen waar je zolang op hebt moeten wachten. Fijn dat jullie, na een zoon, ook nog een dochter als cadeautje kregen
ja dankje je voor je antwoord ! je hebt helemaal gelijk gelukkig ga ik binnenkort verhuizen/samenwonen waar ik ontzettend veel zin in heb, en mijn vriend ook. toch de gedachten een beetje ergens anders.. @ jiska: zo wat een geluk zeg ! maar indd er niet teveel mee bezig zijn en de natuur lekker zijn gang laten gaan
Na 48 maanden, waarvan 11 maanden in de mmm (na 9 maanden een mk). Ik was 21 toen we begonnen. Nog net 24 met de mk. Nu ben ik 25.
Ik was na 6 IUI's zwanger ( kunnen op de natuurlijke manier niet zwanger worden), ben 32 jaar. helaas een miskraam gehad.
1e was de eerste ronde raak! 22 jr 2e was de eerste ronde raak! 26 jr 3e was de derde ronde raak! 28 jr
Bij mijn eerste in de 1ste ronde toen 22 Bij de 2de ook gelijk in de 1ste ronde maar dat werd een miskraam en daarna in de 6de ronde nu 30
Pff wat ging het bij een hoop snel! We hebben er 14mnd over gedaan. In ronde 10 was ik zwanger. Ik heb/had onregelmatige en lange cyclussen. Hopelijk is dat na deze zwangerschap niet meer het geval... Ik ben nu 27, 26 toen we begonnen. Mn man is net 30 geworden.
Hahaha, en ik vind dat het bij jullie snel is gegaan Sjah, jammer dat we moeder natuur niet kunnen dwingen Gelukkig soms wel een handje helpen
Na 2 mnd werd een vmk, toen weer na 2 mnd en weer een vmk, daarna na 3 mnd en ze blijft bij ons. Ben 34 en man 39 Succes....