@Mel Balen is dat Ik moet vandaag ook aan de slag voor de baas. Werkse & sterkte!! @Engel Ik schrok even van je eerste paar regels maar gelukkig is alles goed met de kleine. Het wordt hier steeds zwaarder, ik ben echt zo hard aan het aftellen. Maar op zich gaat het goed hahaha
Est, wat is het hard gegaan hè bij jou!! nog 2 maandjes is daar eindelijk je meisje. Je hebt zeker ook wel last van de hitte gehad, hoop niet dat het met de laatste loodjes zo warm voor je is. Wanneer ga je met zw verlof? 4 weken voor de datum? (proberen) Werkse vandaag en sterkte met de laatste loodjes Ik was ook wel geschrokken hoor, was op een gegeven moment echt in paniek. Kon alleen nog maar aan miskramen denken gelukkig is alles goed. Het is trouwens een druk bijtje hierbinnen! Ik voel het nog niet. Maar die echo's zeggen genoeg
@Engel Dan kan je je lol nog op als het een drukke is, hier ook zo eentje. Voel haar de hele dag door. Ik werk nog 4 weken, dus 5 weken vooraf met verlof. Alleen de laatste 2 weken werk ik full-time ivm vakantie van collega. Ik hoop dat ik het ga trekken en anders heeft de baas pech.
Pfew die laatste week fulltime zal denk ik niet meevallen. Hoop voor je dat het dan ook geen 30 graden is. Maar indd anders heeft de baas pech, maar dat begrijpt hij toch wel.
jeetje meid ik schrok wel van je berichtje hoor!!vooral van de eerste paar regels...maar gelukkig is alles goed !! heb je mss ook nog een paar echo foto's?
en jij wilde buikfoto's?? heb er net eentje gemaakt speciaal voor jou hihihi,maa dan moet jij er ook een plaatsen!! let niet op de 'witte vlekken' want dat is de glans denk ik en die bobbel onderin is me riem
Bren, veel sterkte met de oma en moeder van papa! Ik hoop dat ze beide snel weer opgeknapt zijn. Engeltje, dat is schrikken! Snap dat je heel onzeker was!! Maar gelukkig is alles helemaal toppie!!! Dinsdag gaat bij mij de eerste spuit erin. Zie er enorm tegenop... vind het zo eng. Het komt nu ineens wel heel dichtbij. Gisteren heb ik mijn verjaardag gevierd. Er liggen zoveel medicijnen in de koelkast dat we moesten passen en meten om alles koel te houden wat betreft drank en eten!
hallo dames @true mooi buikje hoor en me eitjes is al geweest en zijn goed aan de klus geweest wij gaan zo lekker ff naar de wok ff genieten met ze 3tjes
dank je true was indd erg schrikken :S @ess met oma zie ik het niet goed komen meer die ligt nu alleen nog maar op bed drinkt en eet heeeeeeeeeeeel minimaal dus zal niet lang meer duren (voor hopelijk ook niet) maar je ziet in haar gezicht dat nu veel vriendelijker en rustiger uitstraalt dat ze het wel goed vind dus we wachten het af
@True Wow, je buik groeit al mooi!! @Engel Spannend, hel veel sterkte voor dinsdag. @Bren Dus jij weer even op het wachtbankje. Lekker uit eten vanavond. Wij gaan ook even buiten de deur eten en dan naar de film. Nu kan het allemaal nog lekker makkelijk Ik mocht een uurtje eerder weg v/d baas vandaag omdat de collega waar ik mee rij eerder weg ging Was een welkome verassing.
True mooie buik!!! wat groeitie mooi rond ik heb net voor jou ook speciaal een foto gemaakt, zal hem zo plaatsen. Es22, nog gefeliciteerd!! dinsdag al, ja meis het gaat echt hard nu. gek idee he, dat je binnen 2 weken je punctie krijg en een terugplaatsing, een mooi embryootje in je buik! hier de buikfoto, 11 w en 2 d niemand gelooft eigelijk dat ik PAS 11 weken ben, en als ik ze heb overtuigd vragen ze zich af of het er 2 zijn ach ik ben er trots op
Mooie buik Engel! Zwijmel, zwijmel... Het gaat zeker hard nu. Wij hebben zo´n geluk gehad dat we zo snel aan de beurt zijn! Nooit gedacht dat we in deze maand konden starten. Jullie zijn langer bezig geweest met het voortraject, of niet?
Thanks meis Ja wij hadden de balen dat het zh 3 maanden dicht was ivm verbouwing Ik duim heel hard voor jullie!