ohh lekker mermaid! wat zal je daarvan genoten hebben @kris, balen van je fotoboek veel plezier op kraamvisite hoelaat ga je?? @lau, welke film heb/benje aan het kijken? @quschke, veel plezier op de kermis! @hier, vanmorgen filmpje gekeken met zijn drietjes op de bank cars 2 super leuke film en dat vond alys ook ze zat de hele tijd te wijzen en voemvoem te roepen daarna even naar de kinderboerderij geweest waar ze weer een aantal meters los heeft gelopen en nu ligt ze lekker op bed..hopelijk wil ze strkas weer lopen inplaats van: ik heb geslapen en weet nu niet meer hoe het moet
@mermaid wat fijn!! lekker een paar uurtjes doorgeslapen :d @Nonnie net keken we gnomeo en juliet nu ff gewone tv en straks weer filmpje :d weet nog niet welke
Zo...en dat was de kraamweek. Raar idee hoor, dat we het nu echt met z'n 2-tjes moeten doen. Maar wel lekker om mijn huis weer helemaal voor mezelf te hebben. Ayla en Tobin liggen nu lekker allebei te slapen, dus tijd voor mij om even te zp-en. @ Nonnie: De moedermelk-op-tepelkloof-tip is wel een goeie heb ik het idee. Het begint nu al wat in te drogen, dus heb goede hoop dat het snel minder wordt. Dank dus!
Mermaid, lekker hoor zo'n lange ruk afgelopen nacht! Nonnie, wat lief van Alyssa!!! Lau, veel plezier met film kijken! Kris, al op kraamviste geweest? Hoe was het?? Hoe is het met je vriendin? Hier, de hele dag misselijk, bah! Heb elke ochtend tot nu toe nog last gehad van ochtendmisselijkheid maar de laatste paar dagen komt het met vlagen ook weer overdag. Maakt ook niet uit wat ik eet of doe. Straks naar mijn so toe, daar even eten en gezellig doen en dan vanavond denk ik maar eens op tijd naar bed.
Mermaid, morgen is Tobin gewoon al 7 dagen oud! 1 week! Snel gegaan? Hoe zijn jullie eigenlijk op zijn naam gekomen?
Ja, echt bizar snel gegaan. Ik zat het me zojuist toevallig te bedenken. Dat ik vorige week om deze tijd bij mijn vader en stiefmoeder in de tuin zat, te verkondigen dat ik ná dinsdag ging bevallen en dat toen 's avonds mijn vliezen braken . Ik zat een keer Wheeler Dealers te kijken op Discovery Channel en toen kwam daar iemand voor de auto kijken en die man heette Tobin. En dat vond ik zo'n ontzettend stoer en aparte naam. Dus zodoende....
@ingrid veel plezier!! @mermaid de kraamweek erop! jullie kunnen het wel! lekker weer het huis voor jullie zelf! das ook wel lekker je eigen ritme gaan zoeken enzo.. @hier in plaats van film kijken zijn we lekker wezen wandelen naar het hertenkamp een hertenjong gezien echt zooo lief.. daarna nog ff verder gewandeld. nu weer lekker thuis
fijn dat het bij jou net zo goed heeft geholpen als bij mij!! was een trucje van mijn oudere kraamverzorgster die tip had ze van haar moeder en die weer van haar moeder en die weer van etc etc etc.. eeuwenoud dus
Zucht....hij valt elke keer in slaap na het drinken van de 1e borst. De 2e drinkt ie dan 2 minuten van ofzo. Nou, dat schiet lekker op natuurlijk .
@mermaid, ik wou je nog iets vragen maar weet het al niet meer @hier, vrienden zijn er al een tidje en we zijn nu lekker lasagna aan het maken mjammie!!!
was hier ook de tip van mijn oude kraamverzorgster was hierbij: eerst de ene borst dan pamper verschonen zodat ie dus weer even goed wakker is en dan toetje van de 2e borst hielp hier super!!!