De spruitjes en het preitje van juli 2011

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Bd81, 3 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bd81

    Bd81 Fanatiek lid

    5 jun 2007
    2.754
    1
    0
    Ien; goed bezig dat je de lijst nog ff hebt gekopieerd.
    Patsboem ineens ons topic dicht .... Snif.... Maar we gaan gewoon lekker verder hier!

    Net uit eten geweest en nu buikje vol gegeten op de bank.
     
  2. meid

    meid Fanatiek lid

    14 okt 2010
    1.259
    0
    0
    haha met dat zomaar bellen naar mijn vriend heb ik ook wel een beetje!
    maargoed ik denk dat dan voor hem he, hij zegt zelf dat ie niet schrikt....[zal wel stoer praat zijn]

    hier verder niet veel van die 'en en en' telefoontjes, maar wel mensen die continu zeggen, ´maar kan elk moment komen hoooooorrrr'. ook best wel irrie!

    @supernova, herkenbaar dat je bed lekkerder ligt als de bank! maar ik vind het hier beneden toch gezelliger, met laptoppie op schoot. maar moet wel regelmatig verzitten anders word ik zooo stijf!

    @vive, fijn dat jullie het plan de compagne klaar hebben! die steken waar jij het over hebt.
    voelt dat een beetje alsof je met een breinaald van onder gestoken word???
    [beetje vreemde vergelijking, kan ff niks anders bedenken]
    had laatst met vk over, zei ze dat dat komt omdat kindje is ingedaald en als het beweegt dat je dus inprinciepe bot op bot hebt contact hebt.

    he sucre! goed dat je ons weer gevonden hebt!

    ik mis julia ook nog trouwens! julia waar bennnn jeeeeee?????

    vandaag hebben we eigenlijk niks bijzonders gedaan, vandaag even bij schoonouders geweest.
    ons zoontje en zijn vader en opa hebben zo'n beetje de hele middag op de grond gezeten met lego te spelen,je hebt geen kind aan ze zo, heerlijk!
     
  3. lovekees

    lovekees Bekend lid

    8 okt 2010
    814
    0
    16
    NULL
    NULL
    mamanina je moet het doen waar je zelf beste bij voelt...

    ik wil zelf alleen me man er bij niet te veel er bij
     
  4. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    16 jan 2011
    3.569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    @ supernova, owww lekker in je bedje. Dat is inderdaad een stuk comfortabeler, maar hier niet zo gezellig.

    @ lovekees, oww wat eng dat je kat nog niet thuis is. Hier ben ik ook zo'n schijterd en daarom komen mijn katten verder niet buiten. Nou ja in de tuin, maar als ze daar uit willen dan krijgen ze een schok van het schikdraad :cool: Hopelijk is ie snel weer terug.

    @ bellen partner, hier durf ik ook niet meer te bellen. Hij is ook verschrikkelijk zenuwachtig. Daardoor word ik weer geirriteerd, jaja tis hier erg gezellig (misschien toch maar richting bedje gaan:D)

    @ bd, owww lekker zeg uit eten. Geniet nog maar even lekker na.

    @ mamanini, owww wat vervelend zeg dat van je schoonmoeder en je moeder. Wellicht het er toch even over hebben ? Lijkt me niet zo heel erg handig en vooral als je je er aan irriteerd dan kost het meer energie dan het zou moeten kosten.
    Volgens mij hoor je vanaf 2011 een liggingsecho met ??? weken te krijgen, maar niet iedere praktijk doet eraan.
    Je hebt dus een druk weekje :) gezellig.

    @ meid, mannen blijven net kleine kinderen he haha. Spelen met lego, heerlijk :)
     
  5. SupernovA

    SupernovA Fanatiek lid

    27 nov 2010
    1.419
    0
    0
    Zuid Holland
    MamaNini: ik snap helemaal dat je nu liever wilt bevallen als beide moeders op vakantie zijn. Scheelt weer een hoop gedoe!
    Ik denk dat jouw wensen het allerbelangrijkste zijn hoor! Blijf dat in je achterhoofd houden! Ik heb wat sommige dingen betreft een compromis gesloten met vriend, maar de dingen waar ik echt niet in wilde toegeven heb ik ook niet gedaan.


    Ik ben alleen thuis, vriend is aan het werk, dus voor de gezelligheid maakt het niet uit of ik op de bank of op bed lig :). Anders doe ik het ook niet hoor.

    Zou Juul aan het bevallen zijn? Of misschien alleen verdwaald en kan ze dit topic niet vinden? ;)
     
  6. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    6 feb 2008
    3.639
    0
    0
    Gelderland
    Hier ben ik Meid!

    Moest me even door 5 pagina's worstelen, 2 oude topics zoeken die inmiddels gesloten en verdwenen waren voordat ik jullie had gevonden!
    Maar ik ben er weer.

    @Vive, goeie zaak, een goed plan en dus opvang in dit geval hebben lijkt me veel rust te geven in het bolletje. Het is erg herkenbaar. Zou morgen het liefst aan de vk vragen wanneer de bevalling gaat beginnen zodat ik oppas kan regelen. Jammer dat er geen antw. op zal komen..

    @Nova, wat een gedoe met zus. Frustrerend, vermoeiend en zo niet nodig lijkt me. Wel goed als je uiteindelijk op een volwassen manier kan duidelijk maken hoe jij er precies over denkt. Niet dat dat makkelijk is natuurlijk...

    Vond zo'n eigen clubje wel wat hebben, maar na al mijn clubjes-afzeikpunten ben ik stiekem ook wel blij met oud vertrouwd. Leest en spiekt toch een stuk makkelijker. :)

    Verder nog iets gedaan vandaag? Behalve zp vol ouwehoeren!
    Hier de hele dag in het maisdoolhof gezeten. Vanmorgen met een stel vrienden, die gingen in de middag weg en toen kwamen 2 vriendjes van zoontje + hun ouders aanzetten. Dus uiteindelijk heel de dag gebleven, erg gezellige dag gehad. Iedereen mooi bruin gekleurd en jochies helemaal moe en voldaan.

    Hou het even kort, ga me eens even op mijn buik concentreren want beeb houdt het wel erg stilletjes. Gisteren ookal, ik wil pootjes uit mijn zij zien komen, want deze stilte.... brrr..... Blij dat ik morgen naar de vk ga!
     
  7. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    6 feb 2008
    3.639
    0
    0
    Gelderland
    #47 julia6, 3 jul 2011
    Laatst bewerkt: 3 jul 2011
    Nee hoor! Dan had ik mijn buddy ingeschakeld :p

    @Nova, mooie avatar trouwens! Goed gelukt! Ik wist (toevallig hoor) wat het betekende, maar dat komt doordat hub veel weet over alles 'daarboven'. *zwijmelt even terug naar tijd voor we kinderen hadden en onze nachten op wilde stranden in Bulgarije, in slaapzak, zonder tent, met uitleg over sterrenstelsel, kometen etc :) *
     
  8. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    O bah, Juul, dat is naar! Als je over een uurtje nog niks hebt gevoeld, ga je dan ff vk bellen? Tot morgen wachten is wel heel lang nog hoor!!! Als bud geef ik je de opdracht om goed naar je lijf te luisteren nu! (en naar mij ;) )

    Vanmorgenvroeg werd ik trouwens ineens wakker door KEIharde kramp in mn kuit, o wat deed dát zeerr!!! Stond ook echt behoorlijk te schelden, hub schrok er ook wakker van, die dacht echt even dat ik weeën kreeg... kan ik me ook wel voorstellen, aangezien ik wel even flink tekeer ging :)

    Ik zei een uurtje geleden nog tegen hub, nou je ouders zullen zometeen nog wel even langskomen, even checken of ik niet al bezig ben ;) dus hij zegt: nee joh, heb ze al aan de telefoon gehad vanmiddag, die komen heus niet langs.
    ...
    En toen ging de deurbel, haha! Hoop echt zo dat ze niet voor de deur staan als ik bezig ben...

    Nu ff filmpje kijken, lijkt me wel een boeiende, op rtl 4.
     
  9. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Volgens mij haal je de woorden door elkaar, je bedoelt "en onze wilde nachten op stranden in Bulgarije" toch? :D;):p:):cool::D
     
  10. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    16 jan 2011
    3.569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    Pfff hier rommelt het weer, harde buiken en het straalt ook door naar mijn rug. Ik ben benieuwd wat voor nachtrust ik vanavond weer ga hebben.

    @ julia, gewoon bellen hoor. Als je het niet vertrouwd, ik zou niet wachten tot morgen (hoewel ik zelf ook zo koppig zou zijn). Zijn er nu al maisdoolhoven ? Meende dat dat pas later in het seizoen zou zijn.

    @ supernova, ahh dus in je eentje thuis op bed. Tja dan zou ik er ook zijn gaan liggen.

    @ ien, kramp doet echt pijn :( en mannen kunnen maar beter naar het voorgevoel van de vrouw luisteren.

    Komen bij jullie (schoon)ouders opeens ook veel vaker langs ?
     
  11. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    6 feb 2008
    3.639
    0
    0
    Gelderland
    Nee stinkerd! Ik dacht juist: laat ik het eens netjes houden. :p

    7/8/9/10 jaar geleden waren er aan de kust nog wilde stranden, van die stranden waar geen hotels uit de aarde omhoog schieten en waar zelfs overdag nog bijna niemand te vinden was. Waar je 's ochtends dus zo in je nakie de zee inliep voor een ochtendduik. Geen bushaltes in de buurt, geen parkeerterreinen etc.

    Dit was hem, of beter gezegd, dit is vrees ik een meer up to date foto, aangezien er parasols staan enzo. *snik* "Vroeger" was dit dus een leeg strand...
     
  12. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Okeeeeee, wilde nachten op wilde stranden dus. :D:p:p:p:D
    Maar wel MOOOI zeg!! Zelfs mét parasollen ;)

    Oei Annelies, misschien..... gaat het wel gebeuren voor je! :)

    Mijn ouders komen niet ineens vaker onaangekondigd langs, spreek mn moeder wel zowat dagelijks. Maar die gaan nu ook rustig lekker een weekendje weg. Zien het wel als het kind geboren wordt, dan springen ze wel gelijk de auto in hoor, maar zijn niet zo krampachtig zeg maar. (wil ook wel, 12e kleinkind..)

    Mn schoonouders, daar merk ik het wel aan dat het spannend begint te worden voor ze. Maar het is nog niet zo dat het hinderlijk is hoor!
     
  13. SupernovA

    SupernovA Fanatiek lid

    27 nov 2010
    1.419
    0
    0
    Zuid Holland
    Volgens mij bedoelt Juul 'wilde nachten op wilde stranden' :D. Kan me voorstellen dat dat echt geweldig moest zijn, slapen onder een sterrenhemel en de volgende ochtend zo de zee inlopen. Lijkt me ook heerlijk.

    @ Annneliesje: mijn moeder staat vrijwel dagelijks voor de deur. Wordt het vierde kleinkind voor mijn ouders, maar ik denk toch dat het voor hen anders is, ik was altijd pappa's kleine meid. En mijn moeder was en is niet zo close met mijn schoonzus.
     
  14. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    27 jun 2007
    1.711
    0
    36
    Ola chica’s!
    Ik moest ff zoeken. Vind het wat verwarrend om een kopje Clubs te maken en daarnaast in het forum-gedeelte een subkopje Algemene Clubs te maken.:( Nou ja, ik heb jullie wederom kunnen vinden en zal mijn (geheel niet-oproerstokend bedoelde ;)) commentaar ook hier weer met enige regelmaat proberen te plempen.
    Over telefoontjes & mensen die de baby uit je buik proberen te kijken: u wordt gestraft met radiostilte en verzoeken tot geboorte graag in viervoud aanleveren, onder begeleiding van een fikse slagroomtaart/doos cornetto’s/andere omkoopartikelen. No garantees! :D En als je zó ontzettend graag je nieuwe neefje/nichtje voor je vakantie wil zien, WAAROM HEB JE DAN IN GODESNAAM JE VAKANTIE 2 DAGEN NA DE UITGEREKENDE DATUM GEPLAND, MUTS?!? ;) Nou ja het kan altijd erger. De schoonzus van mijn zus ging emigreren 3 dagen voordat mijn zus was uitgerekend. Je raad het al: ze zaten nog niet in het vliegtuig of de weeën waren begonnen. Jammer joh, zie je je nichtje pas over een maand of 3 als je ff naar Nederland komt... Baby's kan je niet dwingen, al vreet je een heel ananassen-veld (of weet ik het hoe die dingen groeien) leeg) :D
    O no, suffe poes, kom terug! Je zal zien, die komt of helemaal volgevroten (van voer van de buurvrouw ofzo) of juist hongerig, met hangende pootjes terug!
    Liggingsecho bij 36 weken: is niet standaard, er zijn wel verschillende proeven aan de gang. Het ligt er dus helemaal aan waar je woont (hier helaas niet).
    O Juul, niet leuk als beeb zich zo rustig houdt! Weet nog dat ik me vreselijk zorgen zat te maken toen ik 41 weken zwanger was van Pepijn en toen ik eenmaal aan de CTG lag in het ziekenhuis (had ook nog hoge bloeddruk) kreeg ik schoppen zo hard als ik nog nooit had gekregen. Voelde me direct een aansteller… Hopelijk krijg jij ook zo een stel rotschoppen! :D
     
  15. AnkeM

    AnkeM Fanatiek lid

    21 mei 2011
    2.278
    1
    0
    Hallo dames, heb jullie weer gevonden. Opende clubs en opeens was ik lid van 0 clubs, aaaaaaahhhhhh! Maar via linkje in ons oude topic *may she rest in peace* gevonden.
    Zoveel geschreven al in een paar uur! Teveel om overal op de reageren maar blij om te zien dat de banners en alle andere opties er weer zijn!

    Liggingsecho: niet gehad, niets over gehoord. Nou gaat alles ook volgens het boekje hier dus kennelijk niet nodig.

    Nieuwsgierige telefoontjes en moeten bevallen: manlief heeft met de kleine afgesproken dat hij/zij niet voor de uitgerekende datum komt, for what it's worth. Verder zijn mijn ouders dit weekend nog weg en waren toch een ietsiepietsie nerveus dat ik toch zou bevallen. Maar verder geen ultimatums, ook niemand op vakantie. Zou eerlijk gezegd wie dan ook recht in zn gezicht uitlachen, als je er zo nodig bij meent te zijn ga je maar niet op vakantie, toch! Doen wij ook niet namelijk, omdat we het zo belangrijk vinden
     
  16. AnkeM

    AnkeM Fanatiek lid

    21 mei 2011
    2.278
    1
    0
    Vervolg
    Deeltje 2 van mijn reactie, ipad werkt niet altijd mee
    :D tsja beetje b*tchy reactie misschien maar de enige die op dot moment onredelojk mag zijn ben ik zelf, eh ik bedoel mijn hormonen ;)
    Oja, mensen realiseren zich af en toe wel dat mijn vliezen ter plekke kunnen breken nu, worden ze wat zenuwachtig van, hihihi.

    Man schrikt nog niet als ik bel maar ook nog weinig voortekenen hier, dus ik denk dat het nog een weekje duurt.

    Vanmiddag wedstrijd van manlief gekeken, waren meer vrouwen en kids dus erg gezellig, lekker in het zonnetje.
    Lekker op de fiets gegaan.

    Fijne avond allemaal!
     
  17. AnkeM

    AnkeM Fanatiek lid

    21 mei 2011
    2.278
    1
    0
    @Julia ook vanuit hier wat schoppen toegewenst, zo naar als je je kind niet voelt.

    @Marrie Amen! En ananassen groeien in een boom dacht ik :)
     
  18. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    6 feb 2008
    3.639
    0
    0
    Gelderland
    Oke. Wilde nachten op wilde stranden. Jullie je zin. Nog meer details, of is het genoeg nu? :p

    Sjonge, hebben jullie niks te doen ofzo, we hangen met zijn allen onderin de pagina. Allemaal verlof, allemaal op weg naar een brakke nacht, allemaal onhandig zittend op bank of bed met pens in de weg, allemaal WACHTEND. WANNEEEEERRRRRRRRRRRRRRRR???????

    Oh en over zussen gesproken Nova. Hier nog 1tje. Begreep ik net van mijn moedertje. Mijn moedertje die beloofd heeft op te passen als HET begint, werd ook uitgenodigd voor de verjaardag van haar neefje a.s. zaterdag. (zoon v zus). Toen zij duidelijk maakte alleen maar te komen als ze onze kinderen mee mag nemen werd haar dat niet in dank afgenomen.

    Euhmm.... Oke. 7de verjaardag van neefje is ook belangrijk, maar hallo. Ik beval maar 1x en heb haar oppashulp dan hoogstwaarschijnlijk erg hard nodig.

    Ze zou er nog een woordje met zuslief over hebben. Waar een mens al wel niet gepikeerd over kan zijn, had ik eigenlijk nooit van mijn zus verwacht! Anyway. Hub en ik vinden het uiteraard heulemaaaaal niet erg om a.s. zaterdag een dagje met zijn 2 te hebben als oma onze koters meeneemt naar het westen des lands voor een verjaardag van het neefje :p
     
  19. vive2

    vive2 Fanatiek lid

    Mamanini: het is helemaal aan jou hboor, maar je kunt er ook voor kiezen je moeder en schoonmoeder níét te bellen als de bevalling begint!

    Hoe doen jullie het btw? Alleen partner, of ook anderen er nog bij naast de vk/gyn/kraamhullep?
    Ik heb alleen mijn man bij de bevalling en ik wil verder ook niemand in d ebuurt van de verloskamer hebben. Geen gewacht in de gang ook, als ze er is willen we eerst samen met haar zijn. Ik stuur wel een smsje (buddy jou ook!) over het begin van de bevalling, maar de telefoons gaan verder op stil.

    Supernova en iedereen die nu al wordt platgebeld... Ik wil geen trut zijn die andere moeders belerend toespreekt, waarschuwt uit eigen ervaring of iemand bang maken, maarrrrrrrr: trek je eigen plan! Iedereen denkt wat over je kindje te zeggen te hebben, iedereen heeft een mening, iedereen weet het beter dan jij maar stel echt een grens! Voor je het weet zit je andermand bevelen op te volgen en het iedereen naar de zin te maken behalve voor jezelf.

    Anneliesje: Spannend! Ik ben heel benieuwd of het doorzet! Duim, duim!!

    Volgens mij zijn we allemaal "binnen" in dit topic hé?!

    Meid: Ja een beetje ja. Op meerdere plekken, dus het zou inderdaad heel goed "zenuwpijn" in 'n botje kunnen zijn ja. Word er niet vrolijk van merk ik...

    Juul: Eh bah! Hebbie de beeb al gevoeld?
    Pff, witte stranden waar je dan zo de zee in kan rennen zonder dat er een blik flitsende Japanners van achter 'n boompje vandaan springt... Zonde dat die plekken steeds zeldzamer worden!

    Hier ook gerommel. Rugpijn, druk en onrust. Afwachten maar wat de nacht zal brengen. Ik ga zo in een warm bad liggen dobberen!
     
  20. Bd81

    Bd81 Fanatiek lid

    5 jun 2007
    2.754
    1
    0
    Viv hier ook niemand in de buurt hoor. Vind het al vervelend om schoonmoeder te bellen als het zo ver is maar ja zoontje meenemen naar zh vind ik ook niets. Maar voor de rest idd foon stil en focus op bevalling.
     

Deel Deze Pagina