@hier volgende wasje staat alweer aan wc schoongemaakt, was afgehaald. was opgehangen. straks lunchen met laetitia en daarna ff stofzuigen
Weet ik niet.. Eylem: welcome back! En misschien zwangerrrrr! Leuk! Noa loopt en Alyssa ook.. geweldig!!! Sinds het weekend; als je aan Jayden vraagt 'waar is jouw dikke buik?' prikt ie in zijn buik, hahah! Wijs je foto's aan waar hijzelf opstaat, roept ie 'Iek, iek' (=ik dus..). Echt leuk joh dat gebrabbel! 'Waar is je neus?', wijst ie zijn neus aan.. Echt genieten nu.
@ Janne: Lekker dat Eva zo goed geslapen heeft van het weekend. En al bijna op vakantie heeeeerlijk! Suc6 met je drukke werkdagen. @ Ingrid: Jij bent ook alweer druk geweest vanochtend. @ Ikheid: Balen dat het rustig is op je werk. Oh ja, vanmiddag die echo. Spannend! Ik duim voor je dat het niks is. Hier de vaatwasser uit- en ingeruimd, gestofzuigd en de vk nog 1x langs gehad. Nog even de bv aangekaart en zij zei ook dat als hij maar 1 borst wil drinken dat ook prima is. Zolang hij tevreden is en goede poep- en plasluiers heeft is het helemaal goed. Fijn om nog een keer te horen. Net 2 borsten gevoed en verder niet gelet op hoe lang hij heeft gedronken, ik ga er maar gewoon vanuit dat als hij zelf loslaat hij genoeg heeft gehad. Ik heb m nu lekker hier beneden in de box, vond het zo ongezellig dat ie elke keer in zijn bedje lag en hij slaapt hier beneden ook, dus wat dat betreft maakt het natuurlijk niet uit.
Janne: fijn dat het weekendje weg zo goed is verlopen! Helemaal met de vakantie voor de deur.. Heerlijk vooruitzicht, dus aftellen geblazen nu! Succes met je drukke werkdagen meis! Nog ff bikkelen.. Mermaid: fijn dat de VK het nogmaals bevestigd heeft! Je kan er toch best onzeker van worden hè. Helemaal omdat je dus niet ziet hoeveel ie binnenkrijgt. Maar je doet het goed. Ze geven nu zelfs al aan wanneer ze genoeg hebben. Lekker beneden houden dan! Deed ik met Jayden de eerste maanden ook, echt genieten, anders zie je hem bijna niet joh, ze slapen zoveel!
Ja idd, ik zag hem alleen met een voeding en dan lag ie weer in zijn wiegje. Nu lekker in de box in een omslagdoek en onder een dekentje (jaja, deze mama is bang dat hij het koud krijgt ). Veel gezelliger !
@mermaid das inderdaad veel gezelliger @Ikheid succes vanmiddag! @hier zo wassen is weer ff klaar morgen weer verder want mn waslijnen zijn vol haha. volgens mij hoor ik laetitia dus ben weg!
@ Nonnie: Ik zie dat je morgen naar Utrecht gaat, lekker shoppen! Leuk, maar heb je eraan gedacht dat je als je naar de Ikea wilt je wel met de auto of de bus moet vanaf het centrum?
hahha ja, we gaan met de auto naar het transferium daar parkeren en dan met de bus naar centrum en als we klaar zijn met shoppen met de bus weer terug en van daaruit met de auto naar de ikea en woonboulevard nu zijn we maar 4 euro kwijt en ik had gekeken voor parkeergarage bij beatrixtheater hoog cahterijne zeg maar, maar daar betaal je voor een hele dag gewoon 24 euro en ons kennende zijn we er hooguit 4 uurtjes en dan naar de ikea dus vonden het belachelijk veel geld wat fijn dat de vk nog even bevestigd heeft, en idd lekker beneden is net zo gezellig alyss sliep 3x boven en 3x beneden hahaha @chill, ja ze heeft vandaag al weer wat meters afgelegd dus denk dat ze het nu wel door heeft @ikheid, spannend zeg! heel veel succes meid!! @hier, boodschapjes gehaald en lekker buiten gespeeld met alyss, nu ligt ze op bed en misschien vanmiddag wel even stukje fietsen als het dit weer blijft, paar leuke foto's schieten in het weiland ofzo dat ze zelf loopt
Leuk hè dat ze nu zelf loopt! Tis heerlijk weer in ieder geval.. veel plezier Nonnie! Jammer dat het zo rustig is!
Hello! Ikheid, nee nog niet getest, mijn schoonzusje neemt een test mee uit haar werk (zkh) dus wordt einde van de middag. Wat leuk dat Jayden zo aan het kletsen is! Nonnie joepie, wat goed van Alyssa dat ze nu echt los loopt! ben benieuwd naar evt. foto's! Mermaid inderdaad gezellig als Tobin ook beneden is en als hij daar ook slaapt, waarom niet? Heerlijk al die bv verhalen super dat het nu zo goed gaat en wat ben je dan trots he als hij aankomt en groeit en dat alles van jouw eigen melk! Lautjuh gaat het alweer wat beter met Laetitia? Caro klinkt heerlijk jullie vakantie zo! Hier vanochtend even naar de stad gewandeld met Irem in de buggy, gezellig wat gedronken bij een paar mensen die we kennen. Verder nog niet veel gedaan, Irem ligt te slapen dus even afwachten wanneer die wakker wordt en dan is het eigenlijk nu ook wel te warm om op stap te gaan.
@Eylem lekker gnieten nog! @nonnie ik ga straks ook ff foto's schieten haha heb dr gister ook al weer paar geschoten zooo lief en met dit weer krijg je echt mooie foto's @ ikheid tis echt al een poos heel rustig hier.. @hier zo gelunchd, gestofzuigd, laetitia dr kamer gelijk mee genomen bed verschoond. straks ff lekker naar buiten!
@ Eylem: Spannend! Ben benieuwd zeg. @ Nonnie: Ja joh, parkeren in het centrum is achterlijk duur, iets van 2,40 p/u. Niet normaal gewoon.
Mermaid: jij en manlief hebben toch altijd 2 kids gewild? Niet meer toch? Is het nu niet een raar idee dat je nu met Tobin echt alles voor het laatst meemaakt? Of sta je daar helemaal niet zo bij stil?
Ja denk het.. maar ja tis natuurlijk ook best lekker weer dus als mensen dan vrij zijn dan is het natuurlijk heerlijk om lekker met het gezin weg te gaan. dan is zp niet interessant .