NOD 16-31 juli 2011

Discussie in 'NOD forum' gestart door mamakaatje, 19 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jessy82

    Jessy82 Actief lid

    7 mrt 2011
    215
    1
    0
    applicatieheerder/medewerker leerlingeadminstratie
    Winschoten
    @ Deb, ik heb ook geen positieve ervaringen met KV testen. Bij mijn eerste zwangerschaps bleven deze testen maar negatief. Heb toen op een koopzondag hihih bij de Etos nog een Clearbleu digitale gekocht en die was binnnen notime knal positief!

    Ik heb nu van zwanger en kids ovulatietesen en zwangerschapstesten. Dipsticks. Ben gisteren begonnen met de ovulatietest. Ben benieuwd.
     
  2. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    @ Tundall, lijkt me inderdaad een beetje hmmm…
    Ik heb nog geen kids maar nichtjes en neefjes kijken wel graag naar Dora.

    @ Marassie, amuseer je!

    @ Jessy, mijn pendels zijn wat mix. Als ik zou kunnen kiezen word het eerste een meisje maar natuurlijk maakt het helemaal niet uit, als het maar gezond is

    @ Debs, ik gebruik deze nu even op. Zaterdag ga ik op visite bij een collega die een maandje geleden bevallen is en die heeft nog ovulatietesten (van ik dacht zwanger en kids) in overvloed. Ze geeft ze graag door aan mij dus das leuk.
    Zaterdag is mijn ei normaal wel al geweest en ik hoop de testjes daarna niet meer nodig te hebben ;)

    Hier alles goed, weer aan het werk, en het zonnetje dat lekker schijnt. Begin stilletjesaan echt af te tellen naar de vakantie. Nog anderhalve week! Het zal nog druk worden met wassen, strijken, inpakken enzoverder, maar vind dat zo geweldig!
    Had het al eens geplaatst (weet niet of het in topic was) maar sinds zondag heb ik precies pijn aan mijn linker rib. Sinds gisteren is dat omgeslagen naar spierpijn rond de maag?
    Iemand dit ook al eens gehad? Kan dat te maken hebben met eisprong of slaag ik er compleet naast?
     
  3. kellyae

    kellyae Actief lid

    5 jul 2011
    321
    0
    0
    Hier nog goed gewerkt gisterenavond want volgens de calculators was het mijn meest vruchtbare dag.. Ik ben eens curieus! Na deze week kan het lastige aftellen beginnen. Dat duurt altijd zo ontzettend lang hé!

    Natuurlijk voel ik vanalles en nog wat.. Typisch! Zeurend en spannend gevoel in mijn onderbuik en MOE!!! Maar dat zou nu wel ontzettend snel zijn dat ik nu al iets zou voelen... ai ai... my brain is playing tricky games with my body! lol :p
     
  4. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Je hebt helemaal gelijk :)
    Heerlijk een last minute. Hoelang gaan jullie?
     
  5. kellyae

    kellyae Actief lid

    5 jul 2011
    321
    0
    0
    Wij vertrekken ook naar Griekenland volgende week. Vind dat dus super he, want die wachtende weken, daar word ik gaga van en nu zijn we weg, dus ga ik daar (hopelijk) niet zo veel mee bezig zijn. Mijn test neem ik wel mee want mijn NOD is 20juli en zijn tot 22 juli ginder :)
     
  6. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Marassie, volgens mij kan een korte cyclus geen kwaad. Lijkt me eigenlijk ideaal. Veel plezier in Walibi. Durf je overal in?

    Troela, 3 dagen feest. Had je een bruiloft? Je lf is inderdaad wel erg kort. Een vriendin heeft een lf van 10 dgn en daar is het ook 1x misgegaan. Het kan, maar kan natuurlijk ook toeval zijn.

    Kimmytje, dat ik last had van mijn buikspieren is erg lang geleden... kwam van het sporten ;) Zonder gein ik denk dat ik wel weet wat voor pijn je bedoeld, maar ik heb dat nooit gehad bij een eisprong. Wel toen ik een paar maandjes zwanger was en er meer ruimte gemaakt moest worden.

    Tyndall, ik heb er nog nooit van die show gehoord. Ik begrijp dat ik dat vooral zo moet houden haha. Onze dochter is helemaal fan van Poeh Bear en Cars. Heb er dvd’s van en die is inmiddels grijs gedraaid. Dit doet ze pas sinds kort trouwens. Hiervoor keek ze niet naar de tv om.

    Jessy, haha ja heb je een voorkeur voor het geslacht?

    Pendels, je moet er in geloven. Ik vind het wel leuk om bij iedereen te lezen maar het kan je ook valse hoop geven.

    Kellyae, hahaha jaaa vreselijk he. Ik voel nu ook vanalles. En het ergste is dat ik veel slijm/afscheiding heb. Jakkes! Maar misschien, heel misschien is dat er wel met een reden...... :D Oh jij hebt afleiding in Griekenland, dat is beter!
     
  7. kellyae

    kellyae Actief lid

    5 jul 2011
    321
    0
    0
    Ik heb gisteren al 1 pendel gekregen en ik zou pas in oktober een bevruchting hebben :x
    Ik ga dus mijn oor nog wat te luisteren leggen. Heb nog 1 pb naar iemand gestuurd, die heeft nog niet gereageerd, maar de meesten willen blijkbaar enkel voor leden die langer dan een maand hier zijn pendelen. Snap ik wel omwille van drukte, maar tja, zo krijg ik niet veel "schattingen" bij elkaar om te checken of we in zoiets mogen geloven ;) En ik hoop toch dat het deze maand (of ten allerlaatste in september) al gaat prijs zijn! :p Ja ben nen controlefreak, ik wil een lente/zomerbeebje :D
     
  8. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Mja, ik weet ook niet waar het van komt die pijn! Mss gewoon een verkeerde beweging gemaakt ofzo en wil het nu net lukken dat dat net rond mijn ei is. Heb het ook niet eerder gehad.

    Hier ook op vakantie (Zuiden van Frankrijk) volgende week. Ik heb ook mijn NOD terwijl ik daar ben maar neem geen test mee. De afleiding zal wel goed zijn :)
    Hopelijk wel geen rood want dat zou extra balen zijn op vakantie...
     
  9. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Ivm de pendels...
    Ik ben 5x gependeld, ze zitten allemaal vrij kort op elkaar. Ik probeer me er niet te hard op vast te pinnen want ze kunnen idd ook kloppen maar zoals Cupido al zei, ze kunnen je ook valse hoop geven.
    Al geloof ik wel dat er mensen zijn die dit kunnen (pendelen en die dingen)

    Een 2 maand geleden kreeg ik mijn eerste pendel en die vertelde augustus, maar kijk, ondertussen zijn we al juli :)
    Ik hoop ergens wel dat het rond deze tijd(en) raak mag zijn...
     
  10. Jessy82

    Jessy82 Actief lid

    7 mrt 2011
    215
    1
    0
    applicatieheerder/medewerker leerlingeadminstratie
    Winschoten
    Jeetje, wat een heerlijke vakantieberichten allemaal. Ik moet na deze week nog twee weken werken. Dan een week thuis en de 30ste gaan we met onze sleurhut op pad naar Il Lago di Como in Bella Italia hahahahah.... Dan 3 weken kamperen en bij thuiskomst heb ik gelukkig nog een week.

    @ Cupido, wat heet voorkeur? We hebben gezonde meid van 3 jaar dus ik moet eerlijk zijn en toegeven dat ik een jongetje wel errug leuk zou vinden!!! Maar manlief is ervan overtuigd dat hij alleen maar meiden kan maken hahahaha... Is ook goed. Heel cliché, als het maar gezond is.

    Nu maar eerst eens zien zwanger te worden. Laten we daar maar mee beginnen.
     
  11. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    er zijn zeker mensen die het juiste voor je Pendelen en die het ook kunnen.

    Maar het is niet 100 % Gegarandeerd daarom geven ze ook altijd aan dat je je niet vast moet houden aan de Pendels

    tis leuk voor dr bij om te kijken wie er dan toch Echt gelijk zou hebben gehad ;)
     
  12. Isis857

    Isis857 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    3.584
    0
    0
    ergens...
    we gaan 8 dagen..gewoon even er lekker tussenuit na wat er allemaal gebeurd is. 2 weken later ga ik ook nog op kamp met autistische kinderen, ook superleuk!

    pendels, ik ben 1x gependeld en deze klopte toen. Echter heb ik ook vaak gezien dat pendels helaas niet kloppen..

    jessy, ik ben paar jaar geleden ook bij het Como-meer geweest, was echt super! Mooie omgeving..maar een drama om te rijden rond deze tijd. Als je eenmaal maar staat :p Heel veel plezier!
     
  13. Jessy82

    Jessy82 Actief lid

    7 mrt 2011
    215
    1
    0
    applicatieheerder/medewerker leerlingeadminstratie
    Winschoten
    @ Isis, wij gaan er al acht jaar naar toe en zijn dat inmiddels gewend. Edwin gaat er al veel langer heen. Zijn familie komt er in totaal al zo'n 30 jaar. Wij vinden het heerlijk daar. Zo mooi daar tussen de bergen. En natuurlijk even in Laglio langs het huis van George Clooney hahahaha.... Maar idd. om daar met een caravan rond te rijden is bestwel zenuwslopend met al die smalle tunneltjes en weggetjes. Edwin zijn vader heeft al een aantal keren de spiegels eraf gereden hahaha....
     
  14. Jane83

    Jane83 Lid

    5 jul 2011
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoihoi meiden,

    Ben nieuw op dit forum maar kijk al een tijdje mee... Ik haal best veel kracht uit dit forum, bedankt allemaal. Vooral de eerste drie rondes vond ik zwaar. Mag ik mezelf toevoegen voor 17 juli ronde 7?

    Hoop de laatste ronde...

    groetjes,

    jane
     
  15. Jessy82

    Jessy82 Actief lid

    7 mrt 2011
    215
    1
    0
    applicatieheerder/medewerker leerlingeadminstratie
    Winschoten
    Welkom Jane, hoop ook voor je dat dit je laatste rond is!
     
  16. Isis857

    Isis857 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    3.584
    0
    0
    ergens...
    welkom jane!

    jessy, haha ja langs het huis van George Clooney zijn wij ook geweest. staan jullie ook ieder jaar op dezelfde camping?
     
  17. wensbaby

    wensbaby Lid

    24 jun 2011
    12
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo Allemaal,

    Ook ik ben nieuw op dit forum en wil graag bij jullie op de nod lijst.(22juli) Het is voor ons de 1e ronde dat we weer voor het echie gaan, maar het is wel voor ons 2e kindje. Ons eerste kindje wordt vlg. maand 2 jaar. Bij ons 1e kindje was het vrij snel raak na 5 maanden ik ben benieuwd hoe het dit keer zal gaan.

    Zou iemand mij op de lijst kunnen zetten? Ik heb namelijk zelf geen fauw idee hoe dat gaat. Bedankt alvast.
     
  18. Isis857

    Isis857 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    3.584
    0
    0
    ergens...
    wensbaby welkom!
     
  19. Jessy82

    Jessy82 Actief lid

    7 mrt 2011
    215
    1
    0
    applicatieheerder/medewerker leerlingeadminstratie
    Winschoten
    Welkom wensbaby!

    @ Isis, heel saai maar idd.! Altijd in Domaso.

    Saai is het totaal niet trouwens. Heerlijk gewoon!
     
  20. Isis857

    Isis857 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    3.584
    0
    0
    ergens...
    16.
    Cupido - ronde 1 - 2e kindje
    Debs1- ronde 1 na mk- 1e kindje
    Muisje87- ronde 2- 1e kindje
    Snelly- ronde2 na mk- 2e kindje
    Leiff- ronde 3 -3de kindje
    MamaVlindertje - ronde 0 - 2de kindje

    17.
    mamakaatje- ronde 3 - 2e kindje
    Jantine - 1e kindje
    Naliey - ronde 44 - 1e kindje

    18.
    AngelaV - ronde 4- 1e kindje
    kirsten1988 - ronde 1 - 1e kindje

    19.
    Ilona PS ronde 4 na Mk- 2e kindje
    Silly84, 8e ronde, 1e kindje

    20.
    Meissie2008- ronde 8 - 2e kindje
    Ram- ronde 2 - 3e kindje
    Kellyae - ronde 2 - 2e kindje

    21.
    Meow - ronde 2 - 2e kindje
    Kimmytje - ronde 3 - 1e kindje
    Hendrika - ronde 22 - 1e kindje
    Mysunshine - ronde 4 - 2e kindje

    22.
    Rosa1983
    Mei2011 - (15) 6e ronde na miskraam - 1e kindje
    Karnijn - 2e ronde - 1e kindje
    Wensbaby - 1e ronde - 2e kindje

    23.
    LiveLife - 2e ronde - 1ste kindje
    Fl3xgirl - 2e ronde - 3e kindje
    GFH - 7e ronde - 1e kindje
    Marassie - 1e ronde- 1e kindje
    mmuisje - 2e ronde - 2e kindje

    24.
    Moisie - 8e ronde - 2e kindje
    Isis857 - 1e ronde na MA - 1e kindje
    Yupgup - 1e ronde - 1e kindje

    25.
    iNikkens - 4e ronde - 1e kindje
    Roosje31 - 9e ronde - 2e kindje
    Doosje31 - 13e ronde - 1e kindje (morgen MMM)

    26.
    Labrador - 6e ronde - 1e kindje
    Lien81 - 4e ronde - 1e kindje
    Jessy82- 3e ronde - 2e kindje
    Tyndall - 2e ronde - 2e kindje
    Amy1983 - 2e ronde (1e ronde na MA) - 1e kindje

    27.
    Kimsenna-ronde 1-1ste kindje
    Dees - 6e ronde na mk - 1e kindje (15e ronde officieel)

    28.
    Shiela - 5e ronde - 2e kindje
    Missy86 - ronde 3 - 2e kindje
    Troela85- 2e ronde na vmk- 1e kindje

    29.
    MilanFleur - 1e ronde na pauze - 1e kindje
    Gesina - 3e ronde - 1e kindje

    30.
    Pollewop82 - 1e ronde - 2de kindje


    31.

    Aantal: 47
     

Deel Deze Pagina