Het kdv valt niet onder een stichting of zo van meerdere kdv's? Want dan kan je het hogerop zoeken. Het is niet voor niets datd e oudercommissie ineens gestopt is. Dat geeft ook iets aan.
med weetje waar ik het idee van krijg? dat ze J niet meer wil hebben op het kdv. juist omdat je korting krijg. en dat doet ze bij een ander kindje niet dat ze de kinderbescherming erbij wil halen is gewoonweg achterlijk. ik zou zelf eens bellen en je verhaal voor leggen.daarbij ook even een melding maken bij het ggd want dit klopt echt niet
IS het niet zo dat de korting aangevuld wordt door de overheid. Het kdv merkt daar toch niet zoveel van?
normaal geef ik mijn mening genuanceerd.... maar helaas lukt dat niet in dit geval... Wat een achterlijke k*t zeg...!!!! ten eerste is het geen speelgoed voor onder de 3.. dus niet geschikt voor kinderen op een kdv!!! (wie is hier dan levensgevaarlijk bezig???!!) ten tweede... was het idd zonder toezicht...!!! en dan zulke uitspraken doen...??????!!!!! nou dan heb ik hier twee potentieele moordenaars rondlopen... en de derde heeft onze kitten ook al een keer gegrepen... dus wellicht 3???!!! kinderen doen zulke dingen... ZIJ zien het gevaar niet er van in.... daar zijn WIJ volwassen voor.... !!!! en in dit geval de leidsters.... Wat nu als hij dat ding om zn eigen nek had aangetrokken... dan moest ie gaan praten ivm zelfmoordpogingen.......!!!! absurd.... gewoon.....!!! ik zou mijn kind daar niet meer toevertrouwen........ sterkte meid....!!!
naar zo'n kdv zou ik mijn kind echt niet meer brengen, wie denkt ze wel niet wie ze is? als ze geen kinderpsycholoog is, heeft ze het recht niet om zelf een "diagnose" uit te spreken. het klinkt als een normaal kindje van 2,5jaar dat het gevaar niet inziet van een touw/riem waarmee je een kindje pijn kunt doen. natuurlijk leg je je kindje uit, op een manier die die bij zijn leeftijd past, dat het niet mag. VERDER WAAR IS HET TOEZICHT????? EN HET IS GEEN SPEELGOED VOOR EEN PEUTER VAN DIE LEEFTIJD! EN DAN OOK NO DURVEN ZEGGEN DAT JE TE EMO REAGEERT, HET IS VERDOMME JOUW KIND!!! in 1 woord BELACHELIJKE uitspraak. wij hebben trouwens op de bs vorig schooljaar te horen gekregen dat de juf onze oudste na 2 maanden een stempel van "achterlijk" had gegeven....we hebben er werk van gemaakt, want wie denkt ze wel niet die ze is....onze zoon heeft trouwens net een traject afgerond bij de kinderpsych en hij bleek een vorm van ADHD te hebben EN een HOOOG IQ, dus dat heb ik die juf meteen onder haar neus gewreven....we hebben vorig jaar zelfs overwogen een andere school uit te kiezen, echter onze zoon wilde niet bij zijn vriendjes weg, en die juf was toch maar voor 1 jaartje! enne onze overbuuf is vorig jaar naar het ziekenhuis moeten gaan met 1 van de 2ling, omdat het oudere zusje, dat toen nog geen 3 jaar was, met spelen over de peuter van 9 maanden was gestruikeld/gevallen, en het beentje gebroken had. ze zei in het ziekenhuis gewoon hoe het was gegaan, en toen kreeg ze het kindje niet eens mee naar huis, ziekenhuis had de kinderbescherming ingschakend....die zijn bij hun thuis geweest, en zagen dat het een "voorbeeld" huishouden was, en dus niks aan de hand was....ze zijn er om de belagen van het kind te behartigen!! dus gewoon doen zoals je altijd doet, mocht je de kinderbescherming over de vloer krijgen, ze hebben heeeel snel in de gaten hoe het "echt" gaat met je manneke!! Maar nogmaals, ik denk dat mijn man die vrouw van het KDV de mond zou spoelen, haha....en haar een psych test zou voorstellen, laat wel te verstaan.....VOOR HAAR!!!
Dat de oudercommissie per direct zichzelf opheft zegt wellicht ook wel iets. Wat in principe hebben die een adviserende rol (en dwingen dus niks af) maar bovendien hoeft de kdv-eigenaar/leidster helemaal niet bij de vergaderingen zijn (mag wel.. Maar hoeft echt niet) Ik ben nu wel nieuwsgierig waarom ze zijn gestopt ook eigenlijk.
Nee naar dat kdv ging ik niet meer en naar de psych al helemaal niet...en wat de mensen in het dorp denken...uhm dat interesseert mij niet! Maar kinderbescherming????? Jeetje ik stond er vanmiddag op de stoep en ging die vrouw confronteren hoor....ik vindt het maar een vreemd verhaal worden op deze manier. Ze beschuldigt jullie nu en je kind........aaaahhhh ik werd gek!
Ik snap niet dat zij niet inziet dat het kindje dat andere kindjes sexueel betaste hoogst waarschijnlijk zelf misbruikt werd. Dit soort dingen komen niet in kinderen op! Wat een raar wijf zeg!
Sorry maar ik snap niet dat de eigenaar van het kdv niet inziet dat een verrekijker met touw juist het gevaar is ipv de kinderen en dan daarbij ook nog eens vind ik het belachelijk dat er word gezegt door de eigenaar dat hij er net optijd bij was anders was het kind dood geweest,is daar bewijs van en is het kidnje medisch onderzocht en in een ziekenhuis geweest voor controle en constatering van bijna verstikking?
Dat opperde ik ook al ergens.. "bijna dood" is iets wat je wel ziet op zo'n halsje. Zeker als het gebeurde met touw.
ik heb niet alles gelezen maar wat een vreselijk overtrokken reactie!! en ik denk dat je man de spijker op de kop slaat!! hier worden regelmatig touwtjes om de nek van de ander gebonden .. as in leuk! die gelijk afgepakt worden of gezegd dat we dat niet willen zien. ook trekken ze hun hoofd door de koorden van gordijnen waar we gelijk wat van zeggen. omdat we dit weten mogen ze niet zonder toezicht beneden zijn. als iemand speelgoed met een koord heb kan dit gebeuren en als je het omschrijft zoals het is gebeurd toen jullie erbij stonden. lijkt het me doodnormaal en kan dat elk kind overkomen. die hebben toch totaal geen besef van wat er gebeurd? tjonge jonge.. dat je schrikt terecht (leidster) maar des te meer een waarschuwing dat je of dat type speelgoed op berg! of je let beter op als ze er mee lopen... sterkte meid laat je niet gek maken!
dat woord zocht ik .... ( stichting ) ze vallen indd niet onder een stichting, hun hebben hun eigen kdv opgericht in 2009
de korting is al sinds september niet meer.... omdat we toen via de sociale dienst een regeling hebben gekregen dus hun krijgen gewoon volle pond nu
jeetje.... ook lekker.... wie zegt nou dat een kind achterlijk is.... hallo ben je juf of niet goed dat je er werk van hebt gemaakt, Door al deze reacties hier zit ik er ook steeds sterker aan te denken, alleen moetne we nog uitzoeken WAAR we het dan hogerop kunnen zoeken, eigenlijk voel ik me nu niet fijn meer bij het idee dat hij constant in de gaten gehouden word, dat hij nergens meer alleen mag spelen, maar hij heeft daar zoveel vriendjes, en zijn vaste leidster daar is hij zo gek mee ( die is nu op vakantie ) ik wil hem aan de ene kant hem daar zo graag weg hebben... aan de andere kant wil ik dat hij bij zijn vriendjes kan blijven maarja die vrouw is eigenaar dus zal over een jaartje niet weggaan... zoonlief wel daarintegen.... over 1 jaar gaat hij naar de basisschool dan is hij 3,5 en mag vanaf september 2012 meedraaien.
whahaha amen! kom op zeg.. volgens mij denkt ze dat ze afgestudeerd psycholoog is! jemig mensen. dat ze een luier uit doen om te kijken wat er onder zit is vrij normaal. dat berijden misschien apart. maar ja dat doen ze hier ook wel eens over de vloer als ze iets voelen (tja.. ) als ze iets ernstigs doen moeten ze dat wel geleerd hebben lijkt me en dat jouw kind onbewust dit kind pijn doet? uh.. nee. hij wilde bewust iets afpakken want hij wilde wat hebben.. en toevallig deed hij een kindje pijn. wat hij blijkbaar ook niet door had.. (duh 2,5 ) maar goed.. hoop dat de psycholoog je gerust kan stellen!!
ik heb net mijn moeder aan de telefoon gehad, ik heb haar extra niet gebeld omdat ik haar vakantie niet wil bederven door dit verhaal, vrijdag komen ze weer thuis, ze zitten nu in jamaica, daar is het 6 uur vroeger, ze kon niet meer slapen en dacht ik bel mijn dochter even, toen ik haar stem hoorde werd ik meteen emotioneel, omdat ik normaal gesproken meteen naar mijn moeder zou zijn gegaan, ze weet altijd precies het juiste tegen mij te zeggen. ze zei iig dat ik NIET naar psych moest gaan, omdat het normaal kindergedrag was en dat ik dat weet is het belangrijkste, en dat ik geen oordeel ga hebben over mijn zoon,( negatief) ze heeft zelf als psych gewerkt bij het riag en ggnet en weet dat het procedure is dat het kind op een aantal conculten komt en helemaal onderzocht word en er ook onderzoekjes gedaan moeten worden naar bijv adhd, omdat hun het zich niet kunnen veroorloven een kind "gezond" te verklaren zonder onderzoek te doen. en als na dat onderzoek blijkt dat het indd gewoon "normaal" kind gedrag is... het wel in zijn dossier komt te staan, en mocht over 6 jaar weer zoiets voorvallen of iets anders, dat het dossier van hem erbij word gepakt en alles weer oprakelen of het niet TOCH met zijn gedrag te maken kan hebben want er is onderzoek geweest met 2,5 jaar....... aaaaaaarhggg ik weet het even niet hoor, ik heb iig net wel gebeld dat ik mijn zoon kom ophalen, om half 1 neem ik hem mee naar huis, voelt niet fijn dat onze zoon daar zit terwijl wij weten dat ze nu extra goed op hem letten, en wat ze denken over hem
inderdaad.... en hun gedrag naar hem toe.... kan dan juist tot ECHT probleemgedrag leiden.. lijkt mij.... en uitkijken dat ie geen "pispaaltje" wordt.... o een kindje huilt in de buurt... nou dan zal HIJ het wel weer gedaan hebbn...
misschien dat als je met dit verhaal naar andere kdv-en gaat er wat te regelen valt? proberen kan altijd toch?
ik wilde je niet ontmoedigen ( daarom heb ik dit onderwerp nog niet aangehaald) maar hier reageer ik toch even op. je kind krijgt tochal een stempel want óók dit komt in zijn dossier. sterker nog daar is die kdv dame al mee bezig met haar brief en ( vermoedelijke) melding bij het amk. er wordt vanaf de geboorte een dossier bijgehouden over kinderen via het cb en dat wordt met de 4 doorgestuurd naar de ggd. binnenkort gaat dat allemaal een beetje van vorm veranderen maar de essentie is hetzelfde. ik ben het dus niet met je moeder eens, ik zou zeker naar die psyg gaan en laten zien dat je niks te verbergen hebt en dat ze hem best mogen nakijken. daar komt dan weer een verslag van zodat je het verslag van die gestoorde kdv juf kunt ontkrachten.ik vind het een erg vreemd advies van je moeder eigenlijk. je kunt toch ook niet lijdzaam gaan zitten afwachten wat het amk gaat doen. goed dat je hem op gaat halen meid! hij verdiend beter dan bij zulke mensen te zitten.