pfff even gal spuien.....

Discussie in 'De lounge' gestart door liebrando, 6 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    Ik weet niet eens waar ik moet beginnen. Maar ik voel me op dit moment echt rot. Alles gaat niet zoals ik het wil, word er echt depri van. Ben al 1,5 week aan het lijnen (banner klopt niet hoor) maar ik word alleen maar zwaarder. ik drink veel water, beweeg veel, eet alleen maar fruit als tussendoortje, raak geen koek, snoep of wat ook maar aan. Drink geen frisdrank of andere drinken aan. Eet 150 gr aardappels en de rest groente. Drink 1 glas melk op 1 dag en nog word ik alleen maar zwaarder..........Moest gister weer boodschappen doen en ohhhhhhh wat voelde ik me ellendig in de winkel. Kon niks lekkers mee nemen, geen lekkere toetjes meer, snoepjes meer, snacks.....Alles wat ik zag was lekker, en lokte. Dus ik maar snel uit de winkel. Hoop dat me man de volgende keer maar boodschappen doet, want ik heb er geen zin meer in.

    Dan me 3 kids. Ik hou enorm veel van ze en heb alles voor ze over en ze zijn me werkelijk alles. Maar op dit moment kan ik ze wel achter het behang plakken. Ze luisteren nergens na, doen lekker wat ze zelf willen krijg alleen maar grote monden. Halen het hele huis steeds op de kop. Ik heb een rotvloer die wit is, dus 10x daags kan ik stofzuigen en dweilen. Als er een langs komt schaam ik me rot met die vieze vloer. Me huis staat op de kop, me achtertuin is een puinhoop daar kunnen we niet zitten, de wc ligt er al 2 jaar uit als t niet langer is. De wc is uitgebroken en groter gemaakt de pot hangt en 1 muur tegels maar de rest ligt er allemaal nog uit. De slaapkamers van de kinderen zijn bagger. Behang eraf gescheurd half, steeds een zooitje......En thuis word ik helemaal gek. Heb volgende week een sollicitatie gesprek ik hoop zooooooooooo dat ze me aannemen, want ik ben er even helemaal klaar mee met alles! Ik ben bijna 8 jaar thuis, heb met alle liefde me kinderen verzorgd elke dag weer, maar nu wil ik ook eens wat anders. Zit alleen maar in huis voel me opgesloten heb geen vrienden alleen een paar muren om me heen. Ik ben er klaar mee. Ik wil werken, mensen om me heen, even wat anders, geld verdienen, en eens lekker shoppen met de kids als ik aangenomen word en me eerste loon krijg........En dan de dingen in huis gaan afmaken zoals tuin, wc en slaapkamers......

    Dat lucht best even op. Ik vraag geen medelijden ofzo maar ik moest het gewoon even kwijt sorry.......heb gewoon even een rotbui de afgelopen dagen!
     
  2. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Ik kan me wel indenken hoe je je voelt!

    Hier ook zo, een huis dat niet af is, kinderen die af en toe monsters zijn! Ff lekker een dagje dr uit zal je goed doen!
     
  3. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Dikke knuffels hoor meid, iedereen heeft al wel eens een baaldag, en je zal zien morgen word je wakker met een brede lach op je gezicht!

    Liefs
     
  4. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    pfff ligt het aan het weer :$
    hier 2 kinderen die elkaar afmaken, alleen maar letterlijk gillen.

    Hier dan wel een huis wat af hoort te zijn. Maar nu na 2 weken komen de problemen maar het ergste probleem is het laminaat is na 1 week helemaal naar de klote !

    dikke knuffel meis
     
  5. Bri

    Bri Niet meer actief

    Het weer is niet echt super (betrekt hier net helemaal) maar ga ff buiten een frisse neus halen. Paar keer diep in- en uitademen, dat kan echt helpen.
     
  6. Spitsmuis

    Spitsmuis Niet meer actief

    Ik herken het wel,het gevoel van dat altijd maar thuis zitten enzo.
    Ook wil ik altijd dat het netjes is in huis maar wij hebben ook een kl*te vloer.
    Dan geen witte maar als ik net alles gedaan heb kan ik eigenlijk weer opnieuw dweilen e.d.
    Wil ook echt snel een andere vloer er in!
    Een dagje eruit,doe iets lekker voor jezelf.
    Wat ik heerlijk vind is gewoon als het droog is en aangenaam is buiten door lekker een stukje te wandelen,ergens op een heerlijke rustige plek te gaan zitten en dan even niks te hoeven en moeten.
    bij thuiskomst neem ik dan een heerlijke lange douche en dan ben ik helemaal ontspannen en de dag daarna,na een goede nachtrust kan ik weer alles hebben.
    Ik hoop dat je aangenomen word!!!
    Zou super zijn voor je,kan je lekker gaan doen wat je wilt.
    Succes met je sollicitatie!
     
  7. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Idd kids in de auto/op de fiets en er even uit. Een wandeling, even uitrazen in een speeltuintje etc doet vaak wonderen.

    Laminaat. o een witte vloer, ik wordt al gillend gek als ik er aan denk. Maar zou het gewoon op 1 ( hooguit 2x ) per dag dweilen houden hoor. Vies wordt het toch wel.

    Tuin: Ligt het helemaal open ? Misschien kun je via marktplaats gratis tegels scoren en de tuin iig dicht leggen. Kunnen de kinderen ook gewoon lekker buiten lopen ( misschien komen bij hun de muren ook wel op ze af )

    Afvallen : Vervelend he. Het is een echte strijd die je moet leveren. Eet je gezond kom je alsnog aan. wat voor fruit eet je ? Banaan en druiven bevatten bv veel calorieën. Je bent altijd welkom bij de 10 kg afvalclub. heb je steun en advies als je dat nodig hebt.

    Komt weer goed ! Vandaag gewoon even balen en morgen weer fris en fruitig er tegen aan
     
  8. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Hier ook een witte vloer, maar ik dweil maar 1x per dag hoor! De rest van de tijd doe ik gewoon ff snel een nat doekje over een plek heen. En ik zet als de kids op bed liggen 's middags en 's avonds voor we naar bed gaan de Robomop aan! Een electrische swiffer, echt fantastisch! RobomopPro.nl | ROBOMOP De nieuwe schoonmaak revolutie!
     
  9. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    wilde nog even zeggen dat veel fruit een echte dikmaker is hoor! door alle natuurlijke suikers, en dan vooral druiven en bananen! dus laat je er niet door misleiden! dat vertelde de verloskundige mij eens omdat ik best veel aankwam en toen doodleuk zei maar ik snoep niet ik eet in plaats daarvan fruit...... en verder is brood een dikmaker... aardappels... en pasta... maarja dan kan je zowat niks meer eten,.....
     
  10. Vlinder1987

    Vlinder1987 Fanatiek lid

    14 dec 2010
    1.795
    0
    0
    Kan me voorstellen dat je er even doorheen zit.. Maar meid, dat mag toch ook best?!

    Verder heb ik niet veel te zeggen behalve "dikke knuffel voor jou" Denk goed om jezelf hoor!!!

    Oh toch nog 1 ding... Als je lijnt, super knap natuurlijk, maar ik geloof ook dat je best af en toe mag snoepen ook al doe je aan de lijn! ;) Wees niet te streng voor jezelf!
     
  11. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    meiden bedankt voor jullie lieve opbeurende berichtjes. Vanavond maar even een lekkere lange wandeling maken als de kids op bed liggen anders komt de rust/ontspanning er toch niet van daarna lekker douchen en dan maar lekker voor de buis voor babyboom. Als mannetje niet tegenwerkt tenminste. Hopen dat me dag morgen beter is, want ik voel me al dagen helaas zo!

    @ tuin de tegels zijn er wel. Hebben we gratis gekregen van de buren ze moeten er alleen nog in. En omdat mannetje 5 dagen in de week werkt kan ie alleen weekends alleen dan gaat ie vaak andere dingen weer doen. Dus dat schiet niet echt op.....het blijft er maar bij en dat is net als met de wc die blijft er ook maar wat bij. Helaas ben ik zelf geen bouwvrouw anders had ik het zelf wel gedaan.

    @dieet ik eet appel, manderijn, perzik en druiven. Dacht dat dat beter was dan koek ofzo. Misschien hou ik de suikers dan inderdaad ook wel vast. Heb tijdens de zwangerschappen wel altijd last gehad van suikers die ik vast hield, Dacht alleen dat dat nu wel zou meevallen. Wat kan ik dan beter tussendoor eten dan fruit?

    @ werk ik hoop inderdaad dat ze goed nieuws voor me hebben. Ik denk dat als ik weer wat uurtjes werk ook weer wat lekkerder in me vel ga zitten. Even een paar uurtjes wat anders aan me hoofd, tussen de mensen. En het geld is ook meer dan welkom!
     
  12. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Misschien anders eens komkommer proberen tussendoor???
     
  13. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Heb je geen broers/vader/vrienden etc die je willen helpen met de tuin ? en anders je man gewoon een schop onder zijn hol geven hoor ;) is voor hem uiteindelijk toch ook fijn als hij in het weekend lekker buiten kan zitten met de zomer voor de boeg
     
  14. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief


    Rauwe groenten, wortel, komkommer... Zulke dingen... En uiteraard mag je van tijd tot tijd wel eens zondigen hoor, koekjes "cafe noir" weet niet of je die kent, kunnen het minst kwaad.
    Ik mocht er zo 2 per dag eten...
     
  15. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    Ik heb hem gister al een schop onder de hol gegeven, het helpt alleen niet veel. Hij is nu druk op zoek naar zand, en als dat er is weet ik zeker dat het eerst wel weer blijft liggen omdat ie dan wel weer wat anders uit vind haha. Hij is heel handig en kan veel, alleen hij wil teveel in een keer. Begint steeds aan vanalles hij maakt het alleen helaas allemaal niet af ;)
     
  16. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    Oke dan moet ik dat dus maar in huis halen in plaats van veel fruit...misschien werkt dat beter!
     
  17. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Misschien overstappen op "help mijn man is klusser" ;)
     
  18. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Veel succes hoor meid :)
     
  19. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Mag ik je trouwens ook nog effe vertellen dat je in het begin van een dieet bijkomt? Klinkt ongeloofwaardig maar het is zo (geen kilo's natuurlijk hé)

    Mss ook iets van sport doen? Half uurtje per week zwemmen bvb? Is niet veel, maar beter dat dan niets...
     
  20. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    whahahaha denk niet dat me man daar op zit te wachten....
     

Deel Deze Pagina