Luiertest

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door lovelymommy, 6 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lovelymommy

    23 mrt 2011
    97
    0
    0
    NULL
    Kabouterdorp
    Hallo allemaal

    Ik ben voor de grap opzoek naar de perfecte luier qua prijs/kwaliteit verhouding. Nu staat er op de site van het programma kassa een luiertest met als top 3:

    1. Kruidvat
    2. Pampers baby dry
    3. Toujours (Lidl)

    Ik zelf gebruik eigenlijk altijd pampers voor onze bink en deze zijn best prijzig. Ben benieuwd naar andere ervaringen. :)
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Pampers werkt hier dus totaal niet. Levi lekt er al vanaf dag 1 in door. ( niet dat ik het erg vind hoor qua prijs ;) )
    Levi heeft het altijd heel goed gedaan op die van het kruidvat en aldi.

    Nadeel op het moment vind ik dat Kruidvat zijn luierbroekjes vernieuwd heeft ( verbetert kan ik het niet noemen ) ze zijn dunner en smaller, waardoor ze net niet lekker meer aansluiten bij Levi ( heeft brede billen ) gelukkig is hij zo goed als zindelijk
     
  3. Dana

    Dana Niet meer actief

    kruidvat eigen merk en als die niet te krijgen zijn C1000 eigen merk.
     
  4. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Wij zijn begonnen met de newborn van pampers en die beviel erg goed. Toen zijn we over gestapt naar Baby Dry en dat was echt 10x niks. Vindt ze maar raar zitten en onze dochter houdt het s'nachts niet droog met die dingen. Tussendoor hebben we die van de kruidvat gehad maar ook die hield het niet s'nachts. Ook huggy's kwam ze de nacht niet meer door. Eigen merk van de AH nog gehad, kreeg ze luieruitslag van. Nu gebruiken we al maanden pampers Active Fit en die bevalt nog het beste. Zit goed, lekt nooit door en ze krijgt er geen uitslag van. Hier dus een fan van de active fit! Ze zijn wel wat prijzig indd, vooral namate de luiermaat groter word, maargoed dat is dan maar zo.. Een groot nadeel is, is dat ze niet overal te koop zijn :S. Die van Lydl heb ik nog nooit geprobeerd, leek me niet echt een winkel om luiers te kopen..
     
  5. Seth

    Seth Niet meer actief

    het is een beetje afhankelijk van "kind"...

    hier had ik bij de oudste altijd pampers... werkte perfect...
    heb ooit hugies gehad, maar die paste hem gewoon niet goed..

    dochter begon op geven moment met pampers door te lekken... en ging ik uitproberen...
    uiteindelijk kwam ik uit op de goedkope bumblies..

    werkte bij een dochter van vriendin ook perfect.. want ook daar op geven moment problemen met pampers.... (de nachten)

    nu bij jongste gelijk na maatje 2 aan de bumblies gegaan...

    ze zijn wel wat stugger.. dus voor hele kleine baby's vond ik het weer niets.. maarja die plassen ook niet zo veel...
     
  6. happynienja

    happynienja Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.178
    0
    0
    Julianadorp
    Eerst hadden we pampers, die bevielen heel goed.
    Maar toen we op de centen moesten gaan letten zijn we bumblies gaan proberen van de vomar en die bevallen heel goed.
    We hebben ook Lidl luiers gehad en die zaten ook goed.
     
  7. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
  8. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Wij zijn uiteindelijk blijven hangen bij de luiers van C1000.
    Pampers, luiers van de Lidl, het Kruidvat en de Jumbo hebben we geprobeerd, maar waren geen succes.
     
  9. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    4.362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Ik gebruik Kruitvat eigen merk, AH en C1000 (niet in die volgorde).

    Heb nu AH thuis liggen, maat 5.

    TS, als je AH wil proberen, wil ik je best een luier toesturen.
     
  10. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    Kruidvat vind ik dus echt vreselijke luiers!
    Wij zelf zweren bij pampers baby dry.
     
  11. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Kruidvat!

    In Spanje kocht ik ze bij de Carrefour, jammer dat die hier niet zit!
     
  12. moonlight159

    moonlight159 Fanatiek lid

    20 mei 2008
    3.051
    1
    0
    In m'n huis
    Wij hebben altijd de pampers gehad. Hij lekte op een gegeven moment erg veel door 's nachts, maar met andere luiers nog erger! Sinds een paar maand heb ik de truc ontdekt om de voorkant (waar hij dus door lekt), naar binnen te vouwen.....

    Dat is echt een succes hier!
     
  13. Angellove90

    Angellove90 Bekend lid

    2 mrt 2011
    731
    0
    0
    Student Vastgoed & Makelaardij
    Noord-Brabant
    In België zitten ook Carrefour's. Wij gaan wel eens naar Schoten.. Maar weet niet hoever jullie van de grens wonen.. ;)

    Wij gebruiken overdag Pampers Active-Fit, maar als ze die langer om heeft, gaan ze ook lekken. Dus 's nachts Pampers Baby-Dry of van het Duitse merk: Babylove (€5 per pak). Die Duitse bevallen heel goed. Zijn alleen wat dikker en ze "kraken" iets meer, maar ze ruiken helemaal niet snel naar urine (in tegenstelling tot Pampers :()
     
  14. eendje507

    eendje507 Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.205
    0
    0
    huismama
    West vlaanderen
    Hier begonnen met newborn van Pampers en dan zo met Pampers verder gegaan active fit, en omdat er 1x geen waren heb ik huggies genomen, daar lekte hij zo door!! Daarna meteen weer Pampers gaan gebruiken en moet zeggen ben er zo blij mee! Zal bij de volgende ook weer Pampers gaan gebruiken.
     
  15. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Baby dry van pampers. Zijn lekker soepel en passen goed.

    Ik heb nu kruidvat omdat er geen goede aanbieding was van pampers. Maar ik vind ze vrij stug en Fenna krijgt een rode rand/striem bij haar billen.

    Ik heb nu weer een bon van lekker in het leven voor pampers :)

    Dus voor mij geen andere!
     
  16. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Ik vind de pampers het fijnst. Mijn zoontje is ook erg slank en de meeste luiers, zoals die van KV, zijn zo breed! Dan lekt hij dus door. Plus ik vind ze stug en als een kindje heeft gepoept, kun je de luier niet fatsoenlijk naar beneden vouwen want hij blijft 'in vorm' en veert dus terug :x Superirritant!

    Dus maar de dure pampers hier..
     
  17. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Huggies zijn idd waardeloos!

    Ik snap niet dat ze die nog maken en verkopen!
     
  18. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Persoonlijk vind ik pampers echt heel slecht.

    Voor mijn dochter vond ik Kruidvat super goed.

    Mijn zoon lekt overal doorheen behalve die van de Aldi
    Ik denk dus heel persoonlijk.
     
  19. Hier zijn we bij de oudste begonnen met pampers, maar ze lekte gewoon door.. Toen naar kv eigen merk.. VRESELIJK! Stinkluiers... En nu zijn we over op Aldi luiers.. Ideaal.. Gebruiken ze voor beide en ze lekker praktisch niet meer door (tenzij ze 's nachts veel hebben gedronken, maar dat is alleen als het zo warm is ;) ) ik ga de tip van naar binnen vouwen ook eens proberen..
     
  20. Marlous28

    Marlous28 Fanatiek lid

    5 mei 2010
    2.645
    0
    36
    Twente
    Hier ook geen pampers. Lekt elke keer door en ze gaan heel snel ruiken. Ik vind die van kruidvat, etos en de bumblies erg fijn.
     

Deel Deze Pagina