super fl3xgirl, ik wacht rustig af balen van het gele t-shirtje.. hier weinig nieuws...ga zo bij een vriendin eten en daarna naar een presentatie..ben dus zo weg, fijne avond dames!
Ik bedacht me net, dat het eigenlijk wel vreemd is... Rond mijn eisprong voel ik me slecht, misselijk, opgezwollen... DUS, in de periode dat je eigenlijk het meest zin zou moeten hebben in vrijen, heb ik veel minder zin! Tis dus niet zoals bij de diertjes dat die "hitsig" zijn als ze vruchtbaar zijn ofzo haha... Hoe gaat dat bij jullie?
Hmmm ik denk niet dat ik ooit niet wou tegen de tijd dat ik mijn ei heb. Ik weet wel dat ik meestal op de dag van mijn ei geen zin heb en echt niet wil want dan doet het pijn.
Ik wil ook wel, maar voel me meestal zo beroerd... Pff, zoals vandaag, precies niets waard hoe ik hier zit...
Tuurlijk mag je dat vragen. Ik heb een heeeeele vroege gehad met 4w5dgn.(zie je ook in mijn onderschrift). Dus ik ik denk dat bij jou de kans wel wat groter is dat je cyclus wat van slag is.
Wij zijn er ook meteen weer voor gegaan. Als het eenmaal een keer raak is geweest, wil je zo snel mogelijk weer. Ik heb nu weer mijn eerste menstruatie er op zitten. Dus ga nu ronde 2 in na vmk. Helaas niet meteen weer raak, maar we houden de moed er in.
Nee had verjaardag, een uitje en een festival. Is je vriendin intussen wel "blijven" zwanger geraakt. en heeft ze dit ooit besproken ofzo met de huisarts?
Jessy82: Welkom: ik hoop ook voor jou, maar natuurlijk voor iedereen de laatste ronde. Suc6 deze maand. wensbaby: Welkom: nou hopelijk laat de 2e ook niet te lang op jullie wachten (al moet ik zeggen dat sommigen al moeite hebben met 5 maanden), maar we willen ook zoooo graag. Suc6 JAaaa, de vakanties komen er weer aan. Wat fijnnnnnn. Alleen ik mag pas in Sept. Wij gaan naar de Dom. Rep. Heb er zooooo'n zin in. Nog even paar maandjes doorwerken. Vanavond weer Babyboom... Mijn temp laat gelukkig deze keer alvast niet het gebergte zien wat de vorige maand wel was. Is iets of wat overzichtelijker.
Hier ben ik ook weer een xtje begin juli is echt al roze zeg, dat kunnen wij ook toch Heb ff de boel flink bijgelezen Lachen zeg in die kaars-houding. Is vast iets Belgisch dan? Ik had er ook nog nooit van gehoord. Ik blijf meestal zo'n 20 min met een kussen onder m'n kont liggen. Doen jullie ook aan randjesfietsen? Dat schijnt ook te helpen. Eigenlijk al met al een sippe bedoening, maar ja je probeert al wat als je zo lang bezig bent.. Wij zijn maandag naar de huisarts geweest, we hebben nu een verwijsbrief voor de gynaecoloog, net op een datum dat ik eigenlijk niet kan, kijken of we het kunnen verzetten, maar het is al best snel, want de huisarts had gezegd dat het vast niet meer voor de zomervakantie zou gebeuren. We konden voorkeur opgeven voor een gynaecoloog, maar nu hebben we toch weer dezelfde als toen ik een miskraam had..niet echt zin om die vrouw weer te zien, vond haar heel afstandelijk. naja we zien wel. Vanavond allemaal weer babyboom kijken? Al veel zijn er druk aan de klus, sommigen alweer op het wachtbankje. Spannend weer he In ongeveer 4 week tijd kan je hele leven veranderen, bizar eigenlijk, maar ook wel hoopgevend. 4 weken klinkt kort. Maar als je 2 weken moet wachten duurt het toch megalang.. Fijne avond en voor de vakantie vierders: fijne vakantie
Ik moest even gaan zoeken wat randjesfietsen inhoud. Nee doen wij dus niet aan Maar gaat het er nu om dat je zo lang mogelijk en zo hard mogelijk een hoogtepunt hebt? Dat kon ik namelijk niet echt vinden.
Volgens mij is dat echt Onzin allemaal hoor! Ik doe daar echt niet aan ze gaan gewoon echt van alles proberen om Zwanger te Raken. En dan is die gene zwanger geraakt en zeggen ze dat het daar door komt ik geloof er allemaal niet zo in !! Maar goed dat ben ik
Ze is volgens mij de ronde na de mk zwanger geraakt. En dat gaat nog steeds goed. Ze is nu zo'n 28 weken zwanger.
@tyndall: volgens mij is het dan de bedoeling dat je zo vaak mogelijk een bijna-hoogtepunt hebt, zodat je baarmoeder zo vaak mogelijk zaadjes opslurpt zeg maar, haha, klinkt wel maf.
Mei je hebt helemaal gelijk! Ik probeer het weleens maar het is vrij lastig. hiihhihi.... Ik wil dan gewoon gaan en niet bijna hahahahaha Ik lig hier helemaal blauw terwijl ik dat typ! Ik blijf meestal ook 20 minuten liggen met kussen onder me gat. Even tussendoor bannercheck.
Stil??? Pff...heb moeite om alles bij te lezen haha Hier is mn temp vandaag omhoog gegaan dus ziet er goed uit Op dag 10 en 12 had ik een posi ovu test maar FF rekent niet?? heel raar....