cool nou ik ben wel erg benieuwd of het gaat kloppen allemaal. Ik heb er zelf niet zo heel erg veel verstand van
Ik denk zelf bij jou een meisje Haha hou die nub's stiekem toch wel in de gaten ook al reageer ik er niet op
Kunnen de dames hier wellicht iets mee om te zien of wij een zoon of een dochter krijgen?? Wij weten het zelf niet dus het is afwachtten als de kleine geboren wordt. Maar er zijn al zoveel speculatie's geweest en ben toch wel benieuwd wat de NUB-experts zeggen Liefs Manuk
Geen nub te voorspellen. 1) ik zie geen nub 2) de beeb ligt in een te erge kromming met de rug dat al was er een nub, er geen voorspelling gedaan kan worden omdat die dan onbetrouwbaar is.
@Gimby, op foto 1 is de nub te zien! Een meisje! Echter zie ik dat je 11+6 weken zwanger bent. Met hoeveel weken is de echo gemaakt?