Maart 2012 Mama's!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tara86, 24 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bloempjuh23

    Bloempjuh23 Bekend lid

    25 sep 2008
    726
    0
    0
    Pff moesten jullie ook weer zo huilen bij babyboom!
    Echt tranen met tuiten.. En dat ik alleen was hielp daarbij ook niet echt..

    Hoop dat het allemaal goed gaat met de meiden met bloedverlies.

    Verder ben ik hier zelf enorm moe.. Kan wel de hele dag slapen. Jammer genoeg kan dat niet. Moet werken en dan thuis weer voor mijn dochtertje zorgen. Kan erg weinig van haar hebben. AL is het nu ook wel een ettertje eerste klas af en toe haha!
    Heerlijk ik ben (bijna) 2 en ik zeg NEE!! Slechte combi met een moeder die zwanger is..

    Liefs Bloempjuh
     
  2. cherryon

    cherryon Actief lid

    1 jul 2011
    153
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Bloempje, same story hier , haha ook eentje van (bijna) 2 en ik zeg op alles NEEEE pfff soms moet je echt engelen geduld hebben... .. pff alles zelf willen doen, eigen willetje en dan ook nog de 'MIJ' fase ...haha ff spuien... verder is het een schatje hoor ;)
     
  3. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Oh mijn zoontje is gelukkig nu weer in een rustige fase beland ;)
    Hier veel zin in zoet! Vanavond een mars ijsje gegeten maar toen had ik nog steeds zin in zoet...en dus maar verstandig een schaalte zoete aardbeien gegeten ;)
     
  4. MissPie

    MissPie Actief lid

    1 jun 2011
    482
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Jee, wat kletsen jullie een hoop zeg. Ik kan dat niet bijhouden hoor. Kan maar 1 of 2x per dag kijken en dat is te weinig voor dit topic dat zie ik allang!!:D
     
  5. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Oh de 'grote broer' shirtjes zijn in de aanbieding bij de prenatal voor 3,99! Ik heb het t-shirt met streepjes ervan gekocht, tekst valt minder op, maar dat vind ik juist leuk. Kijken hoe lang het duurt voor mijn ouders het dan zien :p
     
  6. Hanna Mom

    Hanna Mom Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.235
    1
    38
    NULL
    NULL
    Mijn dochter is net wat ouder (2 en een half) en heeft wel een eigen willetje, maar kan gelukkig goed luisteren.
    Ga zo maar weer op bed, 's avonds krijg ik echt genoeg energie weer. Raar hoor, morgen weer moe haha.

    Welterusten meiden!
     
  7. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Net weer wat rose bloed op toiletpapier dus het was van korte duur dat het weg was, ik heb wel een paar keer gehoest, heb zo'n kriebel in mijn keel, misschien ligt het daar aan. Er zaten voor de rest geen stolseltjes in. Ik vind dit echt niet meer leuk.... Soms denk ik kom maar op met die miskraam dan weet ik het gewoon, maar ja dat slaat natuurlijk nergens op
     
  8. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Ik heb een dochter van net 3 en is ook een behoorlijke terrorist haha , maar ben harstikke blij dat ik haar heb, vooral nu, als ik me zo onzeker voel en ik kijk naar mijn kleine meid dan kan ik het net weer een beetje meer aan.
     
  9. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Ik ga mn bedje opzoeken.
    Welterusten iedereen!!!!!
     
  10. Tara86

    Tara86 Actief lid

    7 jun 2011
    372
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    HAllo, ben ik ook weer een keer!
    Eindelijke alle schoolverslagen af, dus ik kan weer actief mee komen kletsen! ;)
    HOe is het hier??

    Minnie: NOg steeds geen zekerheid zie ik meid? :( Kloten zeg! Heb je ook pijn? Of dat niet..
     
  11. hekate

    hekate Actief lid

    3 jun 2011
    103
    0
    0
    gastouder
    groningen
    hoi hoi mensen..

    Voor iedereen die nog bloed verliest... ik wens jullie veel sterkte en ik duim voor jullie.

    Hier gaat alles prima. heb nog steeds maar 1 test gedaan en denk er eigenlijk erg positief over. ook geen behoefte aan een tweede test eigenlijk. Ben misschien wel te nuchter om me zorgen te maken.. Ik zou het heel erg vinden mocht het misgaan maar heb 2 bijna perfecte zwangerschappen gehad en toen maakte ik me er ook nooit druk over dat het wel eens mis kon gaan.. ook niet toen beide zwangerschappen eindigen in te vroege bevallingen (35 en 36 weken). Geen idee hoe het komt eigenlijk.. misschien omdat ik het erge nog niet heb meegemaakt???

    Wat ik nu wel erg sterk heb is dat ik me bijna schuldig en rot voel tegenover de dames die een mk of bloedingen hebben.. ik vind het allemaal zo oneerlijk.. velen van jullie hebben er weet ik veel hoe lang erover gedaan om zwanger te worden en ik word al zwanger als ik er aan denk..
    ik heb bijna perfecte zwangerschappen en anderen hebben bloedingen of kwaaltjes waar ik u tegen zeg...
    Soms wilde ik dat het bij mij wat minder perfect was en dat ik jullie daar iets van kon geven...
    snappen jullie me nog whahahahaha.

    zullen de hormonen wel zijn.. ;)
     
  12. hekate

    hekate Actief lid

    3 jun 2011
    103
    0
    0
    gastouder
    groningen
    slaap lekker voor iedereen die gaat slapen.

    hoe krijgen jullie het btw voor elkaar om op velen te reageren?? kennen jullie elkaar al lang qua naam ofzo?? ik moet zoveel bijlezen dat ik aan het eind niet meer weet wie wat heeft geschreven..
    misschien dat ik het nog voor elkaar krijg hiero.. maar moet toegeven ik ben een muts met namen onthouden :)
     
  13. Tara86

    Tara86 Actief lid

    7 jun 2011
    372
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hekate: 2 schermen naast elkaar! ;) De ene om te lezen en de ander om te typen.

    Maar wat lees ik nu... Heeft iemand een miskraam gehad? En veel dames met bloedverlies?? :( Heb er niks van meegekregen. Sorry!
    Wat erg! Heel veel sterkte!
    Een dikke knuffel van mij..
     
  14. hekate

    hekate Actief lid

    3 jun 2011
    103
    0
    0
    gastouder
    groningen
    oww whahahahha wat een eenvoudige oplossing .. ik zag mezelf al zitten hier met pen en papier :)
     
  15. Tara86

    Tara86 Actief lid

    7 jun 2011
    372
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Aloha en y30.. Ik zie het al! :( Wat erg! Heel veel sterkte meiden. Hopelijk is het snel weer raak voor jullie!
     
  16. Tara86

    Tara86 Actief lid

    7 jun 2011
    372
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hahawat moeilijk denken joh, zo laat op de avond! :p

    2 schermen gaat een stuk sneller. Alleen zag ik dat vanavond niet zo zitten met de 20 gemiste pagina's..:)
     
  17. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Hekate: Ik snap helemaal wat je bedoelt. Al ben ik nog maar 1 keer eerder zwanger geweest, ik had ook een ongezorgde zwangerschap. Toen in de 2e ronde raak, nu in de 1e. Kijk het kan natuurlijk altijd nog fout gaan, maar ik heb er een goed gevoel over. En idd, soms voel je je dan een beetje rot als anderen zoveel problemen en verdriet hebben. Zo heb ik iemand waar ik veel van hou, die geen kinderen kan krijgen....en nu ik weer zwanger ben, vind ik het toch weer zo moeilijk om hen het nieuws te vertellen (al weet ik dat zij erg blij zouden zijn)

    @ Minnie: heb je ook krampen ofzo? Want alleen bloedverlies hebben wel meerdere zwangere vrouwen toch? Misschien een beetje meer rust nemen?

    Jeetje...ik zit hier in mijn spijkerbroek om zo te gaan werken maar die zit echt te strak ;) Ik hoop maar dat niemand het al ziet. Zwangerschapsbroek hangt nog te drogen, de overigen moet ik eerst nog wassen...

    Fijne dag dames!
     
  18. natas76

    natas76 Lid

    21 jun 2011
    94
    0
    0
    Almere
    Goedenmorgen dames!!!! Ben vandaag eens niet de allervroegste...........

    @Misty99. Ik heb ook al zolang als ik zwanger ben ongesteldheids steekjes en gerommel in mijn buik. Dat komt omdat je baarmoeder ruimte aan het maken is. Is dus heel normaal.

    @Anne85. Gefeliciteerd!!!!! Ik heb ook erg weinig klachten. Pijnlijke borsten, gerommel in mijn buik, sneller moe en wat minder geduld maar daar heb je het ook wel mee gehad. De een heeft gewoon wat meer klachten dan de ander.

    @Mon en 1steXmom Gefeliciteerd en welkom.

    @Hekate. Dit is mijn eerste zwangerschap en ik heb dus ook geen ervaring met een mk. Ik vind het heel erg voor de meiden die dit wel moet overkomen maar ik ga me er voor mezelf niet druk over maken. Voel me daar niet schuldig over. Enne stress is het slechtste wat je je lichaam en je kindje aan kan doen!!! Al begrijp ik natuurlijk heel goed dat je stress hebt als je wel bloed verliest begrijp me niet verkeerd.

    @Annemieke82. Wat leuk dat jullie samen nog een testje gaan doen. Of heb je het al gedaan???

    @Hanna Mom. Herken het wel wat je zegt. Ik heb het ook een keer gehad. Mijn vriend was iets aan het koken wat ik normaal heel erg lekker vind maar ik werd me er toch ineens misselijk van!!! Echt niet normaal....... Heb toen ook helaas niet zoveel kunnen eten. Voor de rest heb ik helemaal nog geen misselijkheid gehad. Stiekum hoop ik dat het zo blijft.

    Zo verder hier MvM gisteravond over de vloer gehad. Ontzettend lief mens en weer een knallende test!!!! Ook al voel ik me best zeker tis toch altijd even spannend. Heel leuk kettinkje gehad ook. Gister ook babyboom zitten kijken en heerlijk zitten janken. Ik zat ook alleen want mijn vriend moest werken. Ik vind het juist wel lekker!! Gister ook gemerkt dat fietsen over een klinkerweg niet erg comfortabel is!! Sjees wat deed dat zeer aan mijn borsten zeg......... Die lijken wel steeds meer gespannen te worden.

    Goed ik ga even lekker douchen en werken. Hoop dat ik vanmiddag op mijn werk even de tijd heb om weer wat bij te lezen.

    Fijne dag
     
  19. Tara86

    Tara86 Actief lid

    7 jun 2011
    372
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Eva, haha! Snel zeg. DOe je al positiebroeken aan? Ik heb er 1, maar daar zit een labeltje aan van Mamalicious. Dus dat lijkt me niet heel verstandig! ;)

    Natas leuk! Kun je nu al beginnen met mvm? En wat voor kettinkje is het?
     
  20. Lau85

    Lau85 Actief lid

    26 mei 2011
    179
    0
    16
    Vrouw
    Bij mij is mvm ook gister geweest erg leuk!
    Alle info gehad en de flessen staan in de gang! :)
    Ik heb het armbandje gekozen, het is niet mijn smaak dus heb alleen het mvm bedeltje eraf gehaald voor mezelf en mn buuf blij gemaakt met het armbandje! :)
    Ik blijf vandaag een dagje thuis, zo'n pijn na het trekken van mijn verstandskies gister! :( fijne dag vandaag dames!!
    @Tara86 en Natas76 wij zijn trouwens precies even ver zag ik! :)
     

Deel Deze Pagina