Laminaat fotos gevraagd

Discussie in 'De lounge' gestart door augurkjes, 7 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    Goedemorgen,

    hier weer een probleempje.
    Wij zijn net verhuisd en wonen hier nu 3 dagen. Hebben allemaal nieuw laminaat gekocht waar we heel tevreden mee waren. 2 manden gezocht voor mooi laminaat.

    Nu ligt het laminaat een kleine 2 weken. EN het laminaat zit extreem vol met krassen. Ook is met het leggen rekening gehouden met afstand van de muur bewaren maar toch is het laminaat zo bol gaan staan dat ik gewoon een golfslagbad in huis heb. Is zo extreem gaan uitzetten in de woonkamer niet normaal.

    Kort maar krachtig winkel gebeld waar we het gekocht hebben en mogen alles terug brengen. Pffff gelukkig maar anders was ik een hoop centjes kwijt geweest. Vond het laminaat niet goedkoop namelijk.

    Nu ben ik dus op zoek naar ander laminaat. Heb nu donker bruin laminaat maar heb daar pijn in me buik van omdat er al zoveel krassen op kwamen. Niet normaal!

    Nu zit ik te denken aan iets van grijs eiken laminaat. Iemand hier ervaring met die kleur? En zie je dan snel viezigheid op? en krassen? of eventueel andere kleur laminaat foto's vind ik ook leuk om te zien. Even wat inspiratie ideeën opdoen wil ik gewoon.
     
  2. Vosjejemi

    Vosjejemi Bekend lid

    24 jun 2011
    760
    1
    0
    Wi hebben dit op de vloer. in een woord ook een drama.. de kleur is mooi maar je ziet echt alles.
    Op een lichtere vloer heb je daar geen last van, dus dat raad ik je eerder aan.
    Hier als er een kras op komt word dat meteen een witte streep, en je poets je dood op die vloer.

    Tr wel heel fijn dat jullie nieuwe krijgen.,
     
  3. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    5 okt 2009
    4.080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    mijn man is laminaatlegger ( stoffeerder) voor beroep en voor zichzelf, zal hem eens vragen voor kleur fotos, hij maakt van elke klus wel een foto!
     
  4. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    ja wij hebben de steeneiken.

    Bekijk bijlage 165217

    Ik vind het erg mooi

    Ziet er bijna niks op. Wij hebben verder een wit, zwart, veel tinten grijs en roze interieur
     
  5. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.848
    0
    0
  6. 79mama79

    79mama79 Fanatiek lid

    16 jan 2010
    1.459
    0
    0
  7. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    Wij hebben dezelfde kleur die Bosi heeft. Goeie kwaliteit laminaat met 25 jaar garantie. Je ziet er niets op en wij hebben een hond, die regelmatig uit de bocht vliegt ;).

    Even een vraagje ... hebben jullie het laminaat eerst twee dagen laten rusten voordat je het ging leggen? Ik wist wel dat je dat met hout moest doen, maar dus OOK met laminaat (wist ik ook niet hoor). Op woensdag is het geleverd bij ons, en op zaterdag pas gelegd.
     
  8. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    Ja hebben het zelfs een week laten rusten. Me pa heeft de vloer gelegen (hebben zijn huis gekocht) en hij zegt heb al heel wat vloeren gelegd maar dit nog nooit mee gemaakt gewoon.

    Zie al mooie vloeren voorbij komen zeg.

    Die van bosi vind ik echt schitternd maar staat net niet bij me meubels ben ik bang. Vandaar dat k iets meer richting de grijs tint zoekt. En dat blauw eiken van de foto ook echt super mooi. Maar ik wil toch niet te dure vloer ;) Kan ik helaas niet betalen.

    vosjejemi dat lijkt sprekend op de vloer wat wij nu hebben liggen. Waar heb je die gekocht? hier ook giga witte strepen al vandaar dus ook de rede dat het terug mag.
     
  9. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.848
    0
    0
    ik heb een zwart wite hond, kort harig, moet zeggen dat ik er vrij weinig van zie op het laminaat
    we stofzuigen om de dag
    ook hebben we een zwarte poes...

    als je echt op de grond gaat kijken (bukken) zie je idd wat haar, maar als je gewoon staat en op de vloer kijkt zie je t niet

    wij hebben ook de vloer idd 2 dagen laten ademen
     
  10. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.848
    0
    0
    ja wat is niet te duur? hier was het 22 euro per M2
    vind ik zelf erg prijzig maar als ik nu zie welke kwaliteit we hebben en hoe het erbij ligt, is het het geld dik waard en had ik zelfs wel 35 per M2 ervoor willen betalen
     
  11. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Wij hebben kersenkleur laminaat, hoef er geen foto van te plaatsen want ik zou het niemand aanraden, je ziet er alles op..
     
  12. 79mama79

    79mama79 Fanatiek lid

    16 jan 2010
    1.459
    0
    0
    '
    Oke dan blijft ie nog even op het lijstje staan. We hebben ook nog wat anders gezien. Nl laminaat maar als je het legt lijkt het of je plavuizen hebt. En toch zijn het gewoon banen net als laminaat.
     
  13. Delia

    Delia Actief lid

    20 jun 2010
    140
    0
    0
    NULL
    zuid holland zuid
    Dit is mijn vloer... grijs... 29 euro per M2 en je ziet er ook alles op. Maar goed :D ik (wij) vinden hem fantastisch en krijg veel positieve complimenten

    Bekijk bijlage 165246
     
  14. MrsDee

    MrsDee Fanatiek lid

    12 jun 2008
    1.647
    0
    36
    Overijssel
  15. girl21

    girl21 Niet meer actief

    inderdaad een goed tip, het laminaat werkt door temperatuursverschil, en zo kan het eerst aclimatiseren...

    edit: zie dat je dat ook had gedaan...:)
     
  16. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Praxis, destijds, twee jaar geleden, € 12 p/m2, met korting(stickers) uiteindelijk € 8,50 de meter. Pak een dag open laten liggen voor het leggen, heeft wel wat uitgezet maar vaderlief heeft het te strak gelegd (2 mm van muur :))... zei het destijds al tegen hem maar was koppig, dus nu staat het bol op 2 plekjes.

    Grijzig, zijn brede latten maar lijken smaller, en je ziet er niks op.Ik niet althans haha. Vriend wel maar die speurt er naar. Is wat mattig. Je ziet wel voetenafdrukken etc tegen het licht is, dus mocht je heel direct licht hebben zou ik het misschien niet doen > of vaak dweilen.
     
  17. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    wauw delia en mrsdee zulke vloeren vind ik echt mooi. En denk dat, dat ook wel perfect bij me meubels staat. Ik heb eigenlijk een beetje een budget van ong 18 euro per m2. Ik wil namelijk opstaande plinten en die vind ik ook prijzig.

    bedankt voor de fotos tot nu toe. Meer fotos altijd welkom

    yugpup ook mooie vloer. Maar die is te druk voor bij onze meubels.
     
  18. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Volgens mij zie je op elk laminaat wel stof, vlekken etc. Het één natuurlijk meer dan de ander.
    Hier hebben we nu bijna 6 jaar laminaat liggen waarbij je duidelijk de houtnerven kan zien. Vind hem zelf erg mooi, maar dat je er echt alles op ziet begint me aardig te storen. En met 3 kleine kinderen en een labrador kan ik heel wat hebben :D
    Wij zitten er hard aan te denken om mooie grote plavuizen stenen te gaan leggen. (en ook daar zullen vlekken en zo op te zien zijn;))

    edit: lukt me even niet om de foto op de laptop te krijgen.
    dus die volgt nog.
     
  19. Nipa18

    Nipa18 Fanatiek lid

    5 okt 2007
    2.838
    71
    48
    wij hebben in de woonkamer laminaat liggen van quick step en de slaapkamers van ikea maar op de vloer van de ikea zit geen 1 kras en die ander zit er vol mee terwijl de vloer in de woonkamer net 2 jaar hebben liggen:$ dus ik zeg kijk ff bij ikea!
     
  20. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    In ons vorige huis inderdaad ook ikea laminaat daar is wat opgeleefd. Van die autos met plastic wielen door de hele woonkamer flink wat opgegooid van speelgdoed maar nog perfect.

    Zag net inderdaad bij ikea dat ze ook 1 soort grijze laminaat hebben. Vind hem alleen vrij licht maar zit er hard over na te denken daar inderdaad toch maar weer even te gaan kijken.

    Kwebbeltje ben benieuwd naar de foto
     

Deel Deze Pagina