Groningen! Echt een leuke stad, leuke straatjes (folkingestraat moet je dan echt even heen), leukje hofjes, martinitoren, leuke terrasjes en lekker winkelen.
Ik kom zelf uit het zuiden en kom zo vaak al in Maastricht.ik vind het een super stad maar wil een keer ergens anders naartoe. Ik ga eens met mijn man overleggen wat hij leuk vind maar als ik jullie zo mag geloven word het denk ik Leiden of Delft. Nog leuke tips wat ik daar zeker moet gaan zien??
Ik ben bevooroordeeld Leiden! En dan lekker lunchen bij annie's verjaardag. Waar we zelf ook graag heen gaan is Haarlem. Zijn van t weekend zelf in Willemstad geweest. Erg leuk havendorpje. Mooie wandeling gemaakt maar verder geen bijzondere winkeltjes oid.
Maastricht, eindhoven zijn echt leuk om te bezoeken ik weet niet wat je precies zoekt maar voor shoppen zal ik naar maastricht gaan....en nog een leuke tip Antwerpen het is deze maand sale in belgie
In zeeland is Middelburg idd erg leuk maar als je het alleen voor het winkelen doet is het een beetje te klein... Dan kun je veel beter naar Goes gaan want daar zitten ook veel zelfstandige ondernemers en dat brengt toch een ander soort winkeltje met zich mee haha Wat in zeeland ook leuk is om te doen is de dorpjes langs de kust afgaan! Dan heb je bijvoorbeeld Oostkapelle, Domburg, Westkapelle, Zoutelande en de boulevard van Vlissingen is ook erg mooi! En in Domburg heb je ontzettend veel restaurantjes waar je heerlijk kunt eten!!! En ga je net over de grens is Antwerpen en Gent erg leuk! Ga je de andere kant op is in Duitsland een leuk winkelcentrum! Het Rhein Ruhr Zentrum!
Maar ik ga niet echt om te winkelen.We willen een beetje rond flaneren wat bezichtigen op een terrasje zitten en als we nog wat tijd hebben winkelen. Eindhoven daar werk ik en vind ik totaal geen leuke stad.Geen sfeer maar om te winkelen super. De tip om de kleine plaatsjes van zeeland af te gaan lijkt me ook wel wat.het word nog moeilijk.
Dan zou ik voor Delft gaan haha. Als je op de markt een terrasje doet zie je gelijk het stadhuis en de nieuwe kerk vlak voor je neus. Kan je gelijk bezichtigen. Het is niet open voor het publiek het stadhuis dacht de nieuwe kerk wel. Zal link plaatsen. www.delft.nl en dan toeristen aan klikken krijg je een idee.
alleen het winkelen vind ik er wel leuk... maar dat kan je nog beter in utrecht of zwolle en daar is echt veel meer sfeer....groningen is ook leuk vind ik
Ik kan zelf ook niets leuks bedenken aan Breda Ik zweer bij Amsterdam, daar raak je toch nooit uitgekeken?
Ligt eraan wat je wilt doen als je gewoon Lekker op het terras wil zitten zou ik zeggen amsterdam!! Hier in Nijkerk of omgeving is niet zo veel bijzonders Ja amersfoort is opzich wel leuk en Utrecht (Hoogcaterijnen) om te winkelen