goede morgen anne, klote heh ook die eczeem die altijd reageert op spanning ..denk aan jezelf deze tijd ook en neem je rust! mejojo, wat een stom wijf zeg, die ston weer es op de groep, en dahct laat ik maar es kijken hoe het er voor staat...en komt ze met zo'n belachelijk verhaal..ook die reactie op jou persoonlijk over je emoties vind ik ehct niet kunnen! hier meneer viel al 1845 in slaap en was dan ook 065 wakker..ohhh ik was ZO moe...gelukkgi die kleine ook, ipv 2 boterhammen, gaf ik em een volel fles melk...en zijn beide terug gegaan om 0815! tot 10u geslapen, wel lekker ff...ben echt ONWIJS moe
Mejojo ik stond vanmiddag op de stoep volgens mij daar om mee te delen dat mijn kind niet meer kwam en om te vragen wat er in godsnaam in haar hoofd omgaat! Dan maar een andere oplossing zoeken dan dit kdv maar ik wil niet weten wat ze met je kind doen nu als jij er niet bent...nee niemand komt aan mijn kinderen!
om half 12 heb ik gebeld dat ik me momenteel niet prettig voel bij hun en dus mijn zoon om half 1 kom ophalen ( dan is het afhaaltijd om het zo maar even te noemen) ik ben even naar opties aan het kijken wat we eventueel zouden kunnen doen..... ook qua eventueel andere opvang, en over de psych begin ik nu ook te twijfelen...... wel niet wel niet wel niet..... waarom niet staat in mijn topic, even geen zin ( sorry) om het verhaal op nieuw te typen
mejojo, ik zou ook niet laten onderzoeken dit is zo'n achterlijke conclusie op die situatie... als je kindje altijd express iedereen pijn doet, of bewust is van bepaalde gevolgen oke...dat is niet bij jouw knulletje...ikd enkd at je moeder gelijk heeft goed dat je em ophaalt
ja ik heb het gelezen en zoals ik al zei ik ging niet .... waarom? Er is toch niks aan de hand met je kind?
@ mejojo: ik zou in deze situatie ook echt niet naar een psycoloog gaan hoor, dat hebben jullie met die kleine man helemaal niet nodig. die psych ziet je aankomen joh.
jaahhhhhhhhhh! madelief is model van de maand gewonnen en heeft zelf een verassingspakket gewonnen!! daar word een mens weer even gelukkig van!
hahaha ja nee het gaat alweer! thanks voor je leuke comments @hyves! Annekulpe, wauw gefeliciteerd, tis ook ehct een mooierd heh! leuk hoor!
Goedemorgen! Oudste gaat zo naar oma en ik moet nog even van alles doen hier en dan heerlijk genieten van de dag met mijn meisje!!!
goede morgen! kleine ligt net op bed, ga me klaarmaken, ga shoppen met mn moeder (helaas was hij wakker van 2330 tot 0100u! (ik verdenk zn vollle poepluier van net, wnat hij had aardig wat scheetjes gister! blehgg )
goeiemiddag. net te horen gekregen dat een hele lieve kennis van me een heel zwaar ongeluk heeft gehad. ze is op haar scooter aangereden door een auto en met spoed naar het ziekenhuis gebracht. daar bleek ze meerdere gebroken ruggewervels en 1 verbrijzelde ruggewervel te hebben. ze hebben haar midden in de nacht met loeiende sirenes naar het ziekenhuis in Tilburg gebracht en vannacht is ze geopereerd. ik wacht nog op bericht