April 2011 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Vica86, 2 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    Eignenlijk zou ik om half 7 elke dag moeten opstaan, dan hebben we gewoon meer speeltijd, maar krijg ik echt niet klaar. haha....

    Ik heb weekend.... hopelijk mag ik de man van de maandag en donderdag als client houden. Erg prettig om daar te werken.

    Kolven... Volgens mij zit het met de voeding wel goed hoor.
    Vanmorgen na een voeding (rechts gedronken, links na de voeding gekolfd): zonder spray: 70 ml
    11.15 uur met spray: 240 ml
    14.30 uur met spray: 120 ml
    Voedingen voor maandag zijn dus al klaar hihi.
    Ben benieuwd wat ik kolf met een electrische, dit schijnt beter te gaan.

    Ga nu eens met hondje wandelen, dan rond 16 uur Alina halen en door Sem halen.....

    Titania... dat is niet veel bijgekomen.
    Mijn eerste gedachte is: hoeveel voedingen geef je op een dag, Geef je nachtvoedingen???? Hoe drinkt hij? lang/kort.
    Ik ben heel erg benieuwd wat de LK gaat zeggen!!!!
    Succes!!!!
     
  2. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Hoi hoi,

    ochtend met siefzoon was ongeveer even gezellig als afgelopen avond...vermoeiend hoor. Liv heeft denk ik best wat meegekregen van de spanning gisteren want wilde vanaf 19 uur ;echt niet meer slapen, alleen bij mama hangen. Normaal slaapt ze de avonden gewoon tot de volgende ochtend. Maak haar wel wakker voor een late voeding.
    Gisteren ging ze dus pas 23.30 slapen. Vanmorgen was ze bekaf dus na de voeding van 630 meteen weer (slapend) in bedje gelegd.
    Kwam stiefzoon schreeuwend en tierend zijn bed uit want hij wilde niet naar die kutschool enz enz. Erg gezellig. Kon me niet inhouden, dat gedrag tolereer ik echt niet in mijn huis, wil het ook niet voor zijn broertje en zusje. Heb hem gezegd dat hij zijn grote bek moest houden en héél gauw naar beneden moest gaan voordat ik écht boos zou worden. Hou zelf niet van grove taal maar op een gegeven moment is bij mij ook de grens bereikt.

    Liv heeft nu weer een slaapdagje, maar dat is niet zo gek dus. Net had ze een na 3 dagen eindelijk weer een poepbroek, het zat echt overal!!!! In de wipper, op de grond eronder, alle kleertjes onder haha. Heerlijk hoor, mama zijn. Heb het wurm maar in badje gedaan en alles grondig schoongeschrobt, houd een mens bezig ;)

    Mir: Ik had verwacht dat jij er ongeveer uit zou zien zoals minime;)

    Minime: Wat goed dat Robin het zo lekker heeft gedaan op het kdv!

    FB: Fijn dat Jesley het goed doet, succes nog even op je eerste werkdag!

    Vica: Jij morgen je eerste werkdag....spannend! Fijn dat je de eerste dagen later begint, kun je even wennen en in het ritme komen!

    Dagritme: Als ik weer ga werken moet ik 3x om 7.45 beginnen.
    Wil het als volgt doen:

    06.00: Ikzelf douchen, aankleden, ontbijten.
    06.30: Liv wassen en aankleden
    06.50: Liv voeden
    07.10:In de auto naar het kdv
    07.30: Bij het kdv, tien minuten voor overdracht
    07.45: aan het werk

    Ik wil 3x p dag gaan kolven om 10,1,4 uur. Hoewel Liv om de 4 uur drinkt maar lijkt me beter voor de productie. De kolfsessie van 1 uur zal in mijn pauze zijn. Ik werk die dagen tot 17.15 dus ben 17.30 weer bij het kdv, 1800 thuis en dan kan ik meteen weer voeden en zelf eten. Hubby is eerder thuis dus die mag lekker koken :)

    Op de vraag over 4/5 voedingen en ritme: Liv speelt na de voeding meestal 1 tot 1.5 uur en gaat dan weer naar bed. Dan slaapt ze door tot de volgende voeding. Voorbeeld:

    11.00 uur wakker ----> Verschonen en voeden tot ong 11.30
    11.30 uur spelen
    12.30 uur weer naar bed
     
  3. Mir1984

    Mir1984 Fanatiek lid

    8 aug 2010
    1.299
    0
    0
    Filiaalmanager, drogisterij
    Asperen (Gelderland)
    #2923 Mir1984, 7 jul 2011
    Laatst bewerkt: 7 jul 2011
    Hier het volgende patroon bij een werkdag van 9 tot 18.
    7.15 wekker
    aankleden/wassen/tandenpoetsen
    7.30 Daimen wakker maken/fles/kroelen
    8.00 wegbrengen naar GO (schoonzus) hij ligt dan ingebakerd in de kinderwagen, dus ik hoef m niet aan te kleden.
    8.15 vertrek naar werk

    19.00 Daimen ophalen (heeft dan net fles gehad bij GO)
    22.00 fles en dan naar bed
     
  4. titania

    titania Bekend lid

    14 jul 2010
    912
    0
    16
    Utrecht
    poeh.. lactatie deskundige net weg. heb ff maar een hand om mee te schrijven(K slaapt op de arm) dus ga straks ff het hele verhaal(ook voor mezelf) uittypen.

    Iig kwam er op neer dat Krystian te weinig zuigkracht heeft en dat invloed heeft gehad op productie waardoor hij zogenaamd "stil ondervoed" is Stille hongeraars… « Borstvoedingstips
    best heftig om te horen.
     
  5. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    o titania... wat erg om te horen :(

    daar waren ze hier na de bevalling zo bang voor omdat ie nooit kwam voor voeding

    wat gaat er nu gebeuren?
     
  6. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ vica... je ik zet geen stap buiten de deur eer t huis aan kant is
    t is een ritme wat je aanleert en t is goed te doen
     
  7. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    heftig zeg... is hij ook futloos dan???
    ik ben benieuwd naar de tips van haar....
     
  8. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Titania, wat een verhaal! En wat fijn dat je dit nu weet, nu kun je er ook wat aan doen...Heb het artikel gelezen en er zelf ook wat tips uitgehaald, Liv groeit namelijk ook niet heel veel al groeit ze wel meer dan Krystian.
    Vooral handig wat er geschreven word over het aantal uren doorslapen, Liv maakt namelijk nachten van ongeveer 8 uur en voor haar gewicht (5kg) zou ze na 6 uur echt weer moeten eten. Ook moet ze dus om de 3 uur drinken terwijl ze zelf om de 4-5 uur pas komt... Nu denken wat ik ga doen, moet ik haar nu gaan wakker maken rond 5 uur 's morgens? Voelt zo tegennatuurlijk, ben zo blij dat ze doorslaapt!

    Toevallig vandaag zelf zitten emmeren met de voedingen omdat ik het idee heb dat mijn productie achteruit gaat, borsten voelen al dagen niet meer vol, ook 'smorgens niet en kolf minder dan normaal. Heb vandaag gevoed om 6.30-10.30-13.00-17.00 en tussendoor gekolfd om 08.00 (120cc) en 15.00 (80cc) in de hoop dat ik morgen merk dat ik vollere borsten heb. Iemand tips, is dat slim om te doen of juist niet ivm dat ze misschien nu te weinig drinkt omdat ik kolf tussendoor? Ben de bv-weg voor het eerst even kwijt terwijl het 3 maanden zo goed is gegaan!
     
  9. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    CVM... ik vind eigenlijk dat je nog veel kolft, vooral omdat Liv natuurlijk ook gewoon drinkt!!!!!
    Ik kolf niet meer dan 60 (soms 100) als Alina gewoon thuis is.
    Is Alina weg, dan kolf ik meer, dankzij de neusspray. (vanmiddag zelfs 240)

    Ik ga de nachten niet wakker maken voor extra voeding, net zo min dat ik ga kolven snachts. Zij maakt de nacht van 21.30 tot 6 uur (soms eerder soms later)
    Overdag komt ze toch om de 2-3 uur dus geen zorgen. Hoop ik.
    Ze is wel rond half 7 naar bed gegaan en de afgelopen dagen is ze na het kdv mega kapot dus ik kijk even of ze blijft slapen of niet.
    Maak haar anders rond 22 uur wel nog even wakker voor een voeding....
     
  10. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Ja ik volg je verhaal ook aandachtig, aangezien Thijs bijna alles hetzelfde doet als Vince. Ben er ook zo verdrietig van. Hij heeft wel een goede dag gehad op het KDV, en het valt hun op dat ie vooral zo krijst na de fles. Bij hun drinkt ie overigens meer dan thuis. :( Hij heeft net een grote fles op van 150 en ligt nu dus weer volledig over z'n toeren te huilen en te krijsen. Op het KDV kunnen ze het ook niet plaatsen, en herkennen het niet. Nou zij zien toch flink wat baby'tjes. Ik weet het gewoon niet meer..... *snik*
     
  11. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    PEP is koemelk vrij ofzo ik weet het niet precies. Het is iig als je koemelk allergie hebt het beste zowel die van friso of nutrilon. :)

    Nee ik wil eigenlijk niet wisselen omdat ie nu eindelijk meer dan 2 weken dezelfde voeding krijgt en over 2 weken moeten we weer provoceren. Dan ga ik weer terug naar de Friso HA. In de hoop dat het niet erger wordt.
     
  12. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    @ Titania, jeetje nare diagnose zeg :(. Ben wel benieuwd wat je nu moet gaan doen om 'm goed te laten eten.
     
  13. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    @bout een ritme hmmmmm hier *schaam* geen ritme maar die moet er wel komen. Anders wordt ik ook gek.
     
  14. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    ik kom even stuiteren, na uren frustratie bij beremans is t hm gelukt! hij is vanaaf van buik naar rug gedraait :D *trots* :)

    @ cvm.... ik drink ongeveer 2/3 kopjes venkel thee p/d als ik productie niet vertrouw, ik heb t idee dat t helpt!


    zometeen meer ik duik even de douche in.... en zou eigenlijk moeten strijken ;)
     
  15. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Luckey, net heeft Liv een flesje gedronken van 150 terwijl ik tegelijkertijd kolfde: Maar 80cc en dat 3 uur na de laatste voeding. Die neusspray, kun je die via de huisarts krijgen ofzo? Of gewoon vrij bij de apotheek? Morgen laat ik het tussendoor kolven zitten, ga alleen kolven na de ochtendvoeding en tijdens het dagelijkse flesje. heb het idee dat hoemeer ik er op gefixeerd ben, hoe minder ik kolf...
     
  16. Mir1984

    Mir1984 Fanatiek lid

    8 aug 2010
    1.299
    0
    0
    Filiaalmanager, drogisterij
    Asperen (Gelderland)
    Wow wat gaaf zeg! Hier niet echt het idee dat dit snel gaat gebeuren. Je zal wel mega trots zijn op jullie beertje!
     
  17. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Dikke knuffel hoor. Is er al geprovoceerd?
    Ik zou direct na de provocatie allergy Care vragen of nutramigen.

    Of je zou een verwijzing moeten vragen voor de KA, daar kunnen ze wellicht direct Neocate voorschrijven.

    Ik heb nog 2 pakken Friso Allergy Care over. Maar ik denk niet dat je in de buurt woont of niet?
     
  18. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    Ja heet syntocinon en is alleen op recept te krijgen. Straks meer via laptop. Ben nu op gsm
     
  19. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Pep is niet koemelkvrij maar de eiwitten zijn verder verknipt dan normaal. Het zijn nog altijd wei-eiwitten. Friso Allergy Care en Nutramigen zijn op basis van casseine-eiwitten. Nog verder verknipt, voor ernstige KMA.

    Neocate is voor zeer ernstige KMA (en andere aandoeningen) en die bevat niks geen koemelk meer. De hele fabriek is ook koemelkvrij dus er kunnen zelfs geen spoortjes bevatten.
     
  20. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Musty, super knap van MD zeg!

    Hier best zenuwachtig voor morgen. Gelukkig moet ik pas later beginnen dus kan een beetje rustig aan doen.
     

Deel Deze Pagina