Oktober 2010 mama's deel 2

Discussion in 'De mama's' started by Escal, Feb 15, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    Jun 1, 2010
    1,153
    0
    0
    @wonderteam: He bah, wat een naar verhaal inderdaad zeg! Doet je herinneren natuurlijk. Wat vervelend van je nacht. Ja, hij is veel meer aan het ontdekken, niets is meer veilig voor zijn grijpgrage handjes :D. Bij papa haalt hij nu ook de buil shag uit z'n overhemd, het is steeds beter opletten. ;) Hoe gaat het trouwens met de therapie, zijn jullie al in behandeling?

    @paloe: Weet ik ;).

    @Knijn: Ja, heel sneu voor Alex en Marianne. Ik hoop voor ze dat het nog een keer gaat lukken, wat een lange weg is dat dan. En ik vind het steeds zo moeilijk om te zien van dat kindje dat niet lang meer leeft, echt tranen met tuiten gisteren toen hij zijn kleine broertje zag. Trouwens op je werk, een les in loslaten dan! Niet makkelijk nee!
    Fijn dat Maud zo goed slaapt!
     
  2. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg

    oeps haha :) sorry even in de war..
     
  3. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    @babyboom, wat een zielige aflevering! inderdaad eigenlijk alleen maar janken (hormonen doen dan nog eens extra hun werk)
    @hier, leuk het kruipen van sem maar moet blijkbaar wel wat meer babyproof in huis whaha. krantenbak is namelijk niet meer veilig :p
    vanmiddag even naar mijn zus in belgie, veel zin in is namelijk echt te labg geleden. moest wachten tot sem helemaal beter was dus heb 2 x een afspraak af moeten zeggen waardoor we elkaar al ruim 3 weken niet gezien hebben. normaal zien we elkaar echt elke week dus ik neem wat lekkers mee en kunnen we fijn bijkletsen :D
    @ontwikkeling kids, raar he, sem is in sommige dingen echt veel later maar met kruipen vrij vlot (dacht ik) heb een vriendin die een kindje heeft van 2.5 maand ouder en hij doet nog eigenlijk niets (kan sinds een weekje vrij zitten) als ik daar heen ga ben ik bijna bang sem te laten spelen omdat ze al zoveel kan tegenover hem. haar man is dan ook direct aan het zeggen dat hij lui is enz. echt heel sneu want het is zo'n lekker mannetje! ik zeg ook altijd dat iedereen alles op eigen tempo doet enz en dat meisjes vaak sneller zijn maar lijkt niet veel te helpen... schaam me dan bijna om trots te zijn op sem (stom he) kennen jullie dat?
     
  4. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Waarom? Het ene kind is sneller dan het andere kind, ik heb daar nooit zo mee kunnen zitten hoor. Bij Tobe maakte ik er grapjes over dat hij vrij laat ging lopen, bij Pelle is het gewoon een feit dat hij wat sneller is. Boeiend. ;) Ik ben ook niet perse trots op het feit dat Pelle snel kon tijgeren bijvoorbeeld. Ik vind gewoon iedere ontwikkeling leuk en bijzonder, ongeacht het tijdstip.
     
  5. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Sorry dames, er is me iets te veel gespamd. :) Ga niet overal op reageren. ;)
     
  6. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ wonderteam: oei dat is een pittige nacht zeg! Sterkte vandaag... En wat een erg verhaal van je collega inderdaad. Zo heftig als mensen dat overkomt, zeker als ze nog jonge kinderen hebben. :( Ik hoop dat we het nooit hoeven mee te maken!

    @ reina5: hihi, ik moest even zoeken en teruglezen, maar ik weet wie je bent hoor. ;) Een speciale reden dat je je naam hebt veranderd?
     
  7. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Wat een prachtige buik zeg! Je bent mooi slank. :)
     
  8. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ slapen: Pelle slaapt thuis nog 3 keer (vrij kort) en op het KDV hebben ze hem gedwongen naar de 2 keer. Hij slaapt daar per keer ook langer. ;) Door dat soort dingen weet ik gewoon dat een slaappatroon wel gewenning kan zijn. Waarom zou hij daar anders beter slapen dan thuis? Maar goed, hij is verder wel vrolijk, dus ik vind het niet zo'n ramp. :)

    @ babyboom: ik moet nog kijken dus ik moet mezelf bedwingen jullie berichtjes te lezen. :D
     
  9. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Geeft niks, gebeurd mij ook wel eens. Al die (veranderende ;)) forumnamen en de namen van al die kids zijn ook niet makkelijk te onthouden. Laat staan met beeb in je buik. :p

    Oooh, ja dat was ook zo zielig!! Sowieso ben ik een huilebalk sinds Maud er is en dat is met zulke programma's nog erger :)
    Tja, lostlaten. Ik weet 't. Doe mijn best en meestal lukt het me ook wel. Maar soms ook niet... ;)

    Nee, ken het niet. Ieder kind doet het gewoon in zijn eigen tempo en ik vind dat je als ouder trots mag zijn op alles wat jou eigen kindje doet. Ongeacht wat het is en wanneer.
    Ik ben elke dag trots op Maud om de meest stompzinnige dingen :);):D
     
  10. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Haha, oeps :D
     
  11. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ nike: wij moeten de medicijnen ook afbouwen inderdaad. We zijn gister begonnen, we gaan nu van 2 keer naar 1 keer per dag. Als dat goed gaat, bouwen we weer verder af. Ik wilde eerst over zijn op de standaard voeding en dat is ie nu vrijwel volledig (op 1 schep na, we willen de pepti nog even opmaken). Dat gaat goed trouwens. :)
    Het valt me trouwens op dat Pelle sinds een week bijna niet meer spuugt. Merk je daarin ook verschil bij Mees?
     
  12. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Wat een zaligheid. :D De jongens zijn allebei TV aan het kijken, heb ik even rust. ;) Pelle vond de TV tot nu toe niet interessant genoeg, kon de rust niet vinden om daarvoor te blijven zitten. Maar nu zit ie toch rustig te kijken. :) Ik vind het wel fijn hoor, die TV af en toe.

    Hoe zit dat eigenlijk met jullie kinderwens? Is die vervuld, willen jullie nog een 2e of een 3e (of een 4e ;))? Ik vind het prima zo. :) Ik vind het allemaal best zwaar, 2 kinderen, veel zwaarder dan 1. Ben bang dat ik een 3e echt niet ga trekken. Bovendien vind ik het wel fijn om vanaf nu voor meer financiele ruimte te zorgen, ipv nog meer onkosten te hebben. Nee, 2 is echt goed zo. :) Ben wel blij dat ik dat gevoel heb trouwens, dat had ik vlak na de bevalling nog niet namelijk.
     
  13. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    Mar 30, 2010
    1,417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    @Inlove; Jij ook al een gillertje. Hopelijk gaat het snel over. Ik kan me voorstellen dat het slopend is.
    @Het is inderdaad best raar dat Stan nu een ander gezichtje heeft. Het richeltje waar we altijd kusjes op gaven is nu verdwenen. Dus het is best wel even wennen hoor.
    Gelukkig is de rest hetzelfde gebleven. Het lachen en de streken.
    @Slaapjes; Het wisselt soms wel eens maar hier nog 2 slaapjes overdag en meestal eentje 's avonds voor de laatste fles.
    @Escal; Mooi buikje zeg. En een leuke foto van Sem.
    @Paloe; De zwelling is inderdaad al een heel stuk afgenomen.
    Wat luistert Liam dan goed zeg. Hier kijkt Stan dan ondeugend en probeert nog harder de lepel te pakken.
    @Wonderteam; Wat sneu voor je collega.
     
  14. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    Mar 30, 2010
    1,417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    #4574 regenboogje82, Jul 8, 2011
    Last edited: Jul 8, 2011
    Deze is van voor de operatie
     
  15. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    Mar 30, 2010
    1,417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    #4575 regenboogje82, Jul 8, 2011
    Last edited: Jul 8, 2011
    En deze van voren
     
  16. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    Mar 30, 2010
    1,417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    #4576 regenboogje82, Jul 8, 2011
    Last edited: Jul 8, 2011
    Deze is van na de operatie, maar we waren nog wel in het ziekenhuis
     
  17. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    Mar 30, 2010
    1,417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    Deze is niet helemaal scherp, maar daardoor zie je de hechtingen wel maar zijn ze misschien minder schokken.
     
  18. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Regenboogje; mooie foto's! Je kan het verschil wel wat zien, al vind ik dat op de eerste foto na de operatie nog wat lastig omdat zijn gezichtje nog wat opgezet is.
    Aan de hechting te zien een flinke operatie geweest. Superknap van Stan en jullie dat jullie je erdoor hebben geslagen. Toppers hoor!

    @Yukl; Maud vind de tv nog niets aan maar kan me voorstellen dat het soms echt wel lekker is! Niks mis mee toch? Tv kijken mag van mij best, alleen niet de hele dag. Papa wil ook hutten bouwen met Maud :)

    @kinderwens; ik heb niet exact een aantal in mijn hoofd. Wel graag een 2e denk ik (hoop ik) en mss zelfs nog wel een 3e. Ik denk dat we, net als jij Yukl, het wel weten als je compleet bent.
    Maar wanneer dat is?? Dat is voor mij ook een verassing.
     
  19. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,114
    1,799
    113
    Kraamverzorgende
    @Kinderwens; Hier willen we graag nog een 2e kindje. We denken er zelfs aan om binnenkort al te beginnen in plaats van begin volgend jaar :) Ik wil het wel bij 2 kindjes houden, mede door mijn ziekte en inderdaad wat Yukl zeg om daarna voor meer financieele vrijheid te zorgen.

    @Regenboogje; Heftig zeg om zoveel hechtingen te zien bij zo'n kleintje :( Hoe gaat het nu met je mannetje?

    @Rest; Ik moet nu weer even naar Damian. Ik heb het vermoeden dat hij een heel groot sprongetje maakt, hij is al de hele week mega onrustig, slaapt onwijs slecht (gisternacht moest ik er 5! keer uit, terwijl hij overdag bijna niet slaapt op het moment) en hij eet/drinkt ook opeens heel veel. Ik vindt het erg zwaar op het moment, mede omdat mijn broertje hier ook voor onbepaalde tijd woont. Hij was echt extreem aan het puberen en mijn moeder trok het niet meer, zeker in combinatie met haar hartproblemen. Toen hebben wij hem in huis genomen maar moet zeggen dat een baby en een puber heel zwaar is :) Daarnaast ben ik ook nog de verdediging van mijn eindproject aan het voorbereiden dus op sommige momenten draai ik even door ;) Misschien kan ik vanavond even rustig komen reageren als manlief thuis is maar ook hij is doodop, mede omdat hij nu 3 weken alleen is op zijn werk. We lijken wel en stel bejaarden ;):p Oke, moet nu echt naar Damian. Sorry voor mijn ego stukje!
     
  20. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ regenboogje: jeetje, dat is een groot litteken zeg! Geneest het goed? Heeft hij er eigenlijk last van denk je?
    Hij ziet er trouwens al groot uit :)

    @ knijn: nee ik heb er een hekel aan om de TV de hele dag aan te laten staan. Ik snap echt niet dat sommige mensen dat doen eerlijk gezegd. :) Zou in het geval van Tobe ook niet verstandig zijn, want die vindt de TV geweldig. Die zou alleen maar naar het ding staren geloof ik. ;)
    Ik vond het ook wel een verrassing, wanneer dat gevoel zou komen. Ik dacht van tevoren wel al dat ik het bij 2 zou laten, maar je weet het maar nooit wat je gevoel doet. ;)

    @ elena: sterkte, klinkt zwaar allemaal. ;) Succes met de laatste loodjes van je studie!
     

Share This Page