leuk je filmpje!!! en wat vaag dat je maar een half streepje kreeg, hihi. nu die opdroogt wel helemaal of nog steeds half? Maar dit zit wel goed hoor!! gefeliciteerd!!
Hoi Dames, Ik zit al een tijdje mee te lezen, maar nu heb ik echt jullie hulp nodig. Mijn cyclus van afgelopen maand was 26 dagen. Nu ben ik al vanaf afgelopen zondag aan het testen ( 7 dagen ). Ik zit inmiddels op dag 15 van mijn cyclus, en heb mijn ei nog niet op kunnen sporen. Zou ik gewoon nog even door moeten gaan met testen? Ik heb ook nog testen gedaan met dipsticks, maar die heb ik niet bewaard. Bekijk bijlage 165687
Pompeloesje, heel mooi! *jaloers* wou dat het mijn testje was. Proficiat! Meer bevestiging heb je niet nodig, ook niet met die halve streep. Princess, ik zie een streep! Ik hoop dat die snel veel donkerder zal worden. Proficiat!
ja,ben wel blij met deze test. Zit 4 dagen of 2 dagen na NOD. jou tijd komt zeker en vast! misschien al over een paar dagen! test je maandag nog met kv?
Pompeloesje, bloedtest maandag - resultaat tussen half drie en half vijf. Ik hoop echt wel niet meer. Heb jij menstruatiegevoel? Ik voel dus totaal niks.
Nu, ik heb me weer niet kunnen inhouden. Ik had hier nog Prelude testjes van de apotheek liggen met een gevoeligheid van 25 mIU/L en er staat op dat je die vanaf 2 dagen voor je NOD, dus 15 dagen na ovulatie kan gebruiken (begrijp ik niks van). Vanmorgen dan die testjezelf test gedaan die je 4 dagen voor je NOD kunt doen en die zo teleurstellend was. Ik had toch niet veel gedronken dus ik deed de test rond 14 uur (afgelezen na 3 minuten):
Hoi dames ik heb gisteren mijn rijtje ovutesten hier gepost. Ik heb helaas nog reactie op mijn vraag gehad of er een positieve test bij zit. Hij staat op pagina 153. Zouden jullie toch eens kunnen kijken? Alvast bedankt!
@Ikke123456: Dacht dat die het donkerst was, aan de rand zelfs donkerder dan de C-streep... maar heb ook vernomen dat de KV-testen niet zo duidelijk zijn. En verder kun je ook best een korte piek hebben, dan mis je ´m.