Hoi allemaal, Ik zal me even voorstellen. Ik ben MissJuf, 30 jaar en woon met mijn partner en dochtertje van 2 jaar in de buurt van Eindhoven. Ik heb afgelopen week 2 testen gedaan en ja hoor ik ben zwanger! Ik ben 6 maart uitgerekend. Bij mijn eerste zwangerschap merkte ik weinig van het zwanger zijn, de week dat ik ongesteld moest worden wel pijnlijke borsten en bij ongeveer 2 maanden t/m 4 maanden erg moe. Nu merk ik eigenlijk nog niets, maar het is nog erg pril natuurlijk. Mijn borsten waren veel minder pijnlijk en verder niets. Ik heb wel de hele tijd een ongestelheidspijn, dat had ik de vorige zwangerschap niet. Nu weet ik dat tijdens een zwangerschap je baarmoedermond gesloten is door een slijmprop. Heb ik toen zelf gevoeld en toen voelde ik dat deze inderdaad gesloten was. Dat is nu niet het geval, ik vind het zo vreemd. Maak me toch wel een beetje zorgen.... Herkent iemand dit? Is het misschien zo dat bij een 2e de baarmoedermond niet gesloten is? Dat is toch altijd ivm infecties?
In Spanje komt mijn naam vaker voor dan hier in Nederland. Het jaar dat ik geboren ben zijn er geloof ik maar 2 andere meisje zo genoemd @Tara, zal je ff een PB sturen.
@ Mammadoe Zou je mij ook een PB kunnen sturen met je naam? Ben erg geinteresseerd aangezien we jaren in Spanje gewoond hebben en waarschijnlijk ooit wel terug gaan.
Zo meiden, wat is er weer lekker veel geschreven! Ik zal me ook maar even voorstellen... Ik ben 26, mijn vriend is 30 en we wonen in Flevoland. Mijn vriend heeft een zoontje uit een vorige relatie die om t weekend bij ons is. Ik ben nu zwanger van ons 1e kindje. Nou, vandaag gelukkig een lekker vol dagje gehad. Eerst ff de stad in geweest, toen een verjaardag gehad en daarna hier in de stad nog even naar een leuk festival geweest (alleen helaas mn wijntje moeten laten staan, haha) nu nog ff samen op de bank en dan lekker naar bed. Ben wel gesloopt na zo'n drukke dag maar nu is t wel sneller maandag, de echodag! Oh ik vind t zo eng! Ik voel me absoluut hartstikke zwanger, en met een hcg van 2371 moet t haast wel goed zitten, maar toch... Ben zo bang dat t vruchtzakje leeg is of toch bbz is. Maar wat ik heb gehoord is dat bij een bbz je hcg juist een stuk lager is. Nou goed, we zullen t zien. Ik moet er gewoon rustig onder blijven en er vertrouwen in houden! Slaap lekker allemaal en tot morgen!
ik ben trouwens 23 en vriend 31 en wonen in Gelderland. Was ik vergeten haha. Ik kan weer eens niet slapen....ppfff
Lijst 2012 mama's 1 maart EmvSenR - 3e kindje 2 maart deesjedees - 1e kindje Sasjuh83 - 1e Lette - 1e kindje Happymom - 2e kindje mr1638 - 1e kindje 3 maart roompje annemieke - 1e kindje bloempjuh23 - 4 maart koetjekuuk - 2e kindje (BAM) Tara86 2e kindje Lau85 - 1e kindje Hanna Mom -2e kindje MupKUH - 2e kindje Natas76 - 1ste kindje 5 maart Foxy74 - 1e kindje 6 maart Anna27 - 2e kindje Cherryon-2e kindje Lola83 - 1e kindje 7 maart Kallie - 1ste kindje Roos - 1ste kindje Rens - 1ste kindje 8 maart Eva1983 - 2e kindje Theeleutje - 1ste kindje hekate - 3e kindje 9 maart berenbotje - 3e kindje Naatje218 - 2de kindje 10 maart Pompeloesje - 2e kindje Jael - 2e kindje 11 maart 12 maart lautjuh85 - 2e kindje Sadas - 1e kindje 13 maart Sjorsjette ~ 1e kindje Missy88 - 1e kindje 14 maart Minnie1979 Dianevk - 2e kindje 15 maart 16 maart 17 maart 18 maart 19 maart 20 maart 21 maart 22 maart 23 maart 24 maart 25 maart 26 maart 27 maart 28 maart 29 maart 30 maart 31 maart Totaal 30 zwangere meiden en 3 sterretjes (Aloha, Y30 en Meandor) Afsprakenlijst JULI 8 juli Sasjuh83 - afspraak MvM 13 juli Foxy74 1e echo en VK 14 juli Sasjuh83 1e echo Gyn 15 juli deesjedees 1e echo MupKUH 1e echo en Gyn 17 juli Kallie intake VK 18 juli Rens 1e afspraak en 1e echo gyn Pompeloesje 1e echo Happymom- 1e echo 19 juli Lau85 1e echo Anna27 1e echo berenbotje - 1e echo gyn 20 juli Deesjedees - VK Eva1983 - VK 21 juli Cherryon 1e echo 22 juli Naatje218 - 1ste echo 25 juli Lette - 1e echo Gyn Happymom - verloskundige Natas76 - VK Sjorsjette 1e echo gyn Lola83 - eerste afspraak gyn 26 juli Tara86 1e echo lautjuh85 - intake vk 28 juli koetjekuuk 1e echo Gyn 29 juli Eva1983 - 1e echo AUGUSTUS 1 augustus Cherryon intake VK Sadas - intake VK 2 augustus Tara86 intake VK Lau85 vk Roos 1e echo 5 augustus Pompeloesje - echo 16 augustus Hanna Mom 1e echo en VK Alle nieuwe meiden, je mag jezelf op de lijst erbij zetten!!! Jullie zijn met zoveel meiden, dat ik het niet bij kon houden
Alle nieuwe meiden gefeliciteerd!!! Hier even kort voorstellen, had ik nog niet gedaan...dus bij deze: Ik ben 32 jaar, mijn partner is 34 en we zijn dit jaar 6 jaar getrouwd. We hebben 2 kinderen, de oudste wordt bijna 4 en de jongste is 1,5. We hopen op een derde wondertje in maart!!! Ik werk drie dagen bij een gemeente in het zuiden van het land. De rest laat ik even in het midden, voor het geval er bekende meelezen...
Heb alles een beetje bijgelezen...maar weet al niet meer wat iedereen heeft geschreven...sorry. Ik ga mijn bedje maar eens opzoeken, ben zo ontzettend moe...welterusten allemaal!
whahahahaha ik moet er erg om lachen dat mensen hiero al moe zijn van het lezen.. Ik wil zelf ook veel meer typen hier.. maar tegen de tijd dat ik klaar ben met lezen is er alweer een andere plicht die roept of er komt iets anders tussendoor.. ik ben 32 mijn vriend bijna 29.. ik heb 1 zoon uit een vorige relatie (nou ja relatie) (door de pil heen zwanger geraakt) Mijn vriend en ik wonen niet samen.. wel geprobeert maar dit ging niet goed.. nu zijn we aan het latten.. heel bewust gekozen voor een 3e kindje.. We hebben samen een dochtertje die nu 10 maanden is.. Onze kids zijn schatten.. en heeeeeel ondeugend Doe de opvoeding grotendeels alleen is soms wel pittig maar ben het gelukkig gewend.. Zie er wel tegenop om jullie dit te vertellen want ja.. ik heb niet het leven dat jullie hebben en ben beetje bang voor jullie oordeel om eerlijk te zijn. Ben nu heel gelukkig met mijn leventje en wie weet gaan we ooit weer samen wonen.. maar dat zal de toekomst ons leren. Waar ik ook tegenop zie is de reactie van mijn ouders... denk dat ik ze het maar niet ga zeggen.. ze reageerden bij de vorige 2 ook nogal koeltjes of negatief.. ach ben beetje het zwarte schaap in de familie en doe niet snel wat goed.. whahahaha ben ik ook 32.. en moet over een enorme drempel heen om het mijn ouders te vertellen.. Ik wil toech altijd goedkeuring van hun hebben en voelde me de vorige 2 keren echt depri en verdrietig nadat ze het wisten.. maar echt praten kan ik ook niet met ze.. dus het is lastig allemaal.. ach ze zien vanzelf dat ik dik word
@ Hekate; Ik vind het heel erg goed dat je het gewoon opschrijft en ik vind het knap van je!! En wij mogen niet oordelen over iemand zijn keuzes en leven vind ik!! Ik vind het goed dat jullie nog wel bij elkaar zijn en latten. Zo hebben je kinderen toch hun vader en jij je vriend. En heel erg leuk een 3e kindje, gefeliciteerd!! Ik zal me ook even voorstellen, ik ben Naatje (is niet me echte naam) en ik ben 27 jaar, woon samen met mijn vriend van 32 en onze dochter van bijna 3 jaar. Dit is dus ons 2e kindje.. Ik begin me steeds meer zwanger te voelen. Mijn borsten doen steeds meer pijn/gevoelig en zijn heel erg gezwollen, ze passen niet meer in mijn normale bh's. De misselijkheid wordt iets meer, ik kan niet zoveel eten en soms moet ik me er toe zetten om wat te eten.. Vrijdag mag ik starten met mvm, dan ben ik alweer op de helft van het 1e trimester. xx Naatje
@Salapio, Samsam Van harte gefeliciteerd en welkom. @Foxy74 en Minnie1979. Heel erg fijn te lezen dat het bloed gestopt is!! Lekker joh...... Anne85. Ook hier niet veel kwaaltjes. Sneller moe zijn, heel gevoelige borsten en al een buikje. Ik vind het stiekum wel lekker en hoop dat het zo mag blijven. Een vriendin van mij heeft twee kids en heeft tijdens haar zwangerschappen nooit klachten gehad! Niets!! @Hekate. Lieve meid!! Hier geen oordeel!! Jullie moeten doen wat goed voelt. En als er veel liefde tussen jullie is op deze manier dan voelen de kids dat toch ook!! Als jullie samen wonen en het werkt niet en er dus ellende is dat toch veel erger. Dat mensen het niet "normaal" vinden dat is toch lekker hun probleem!! Wel heel jammer dat je er niet over kunt praten met je ouders. Misschien als ze eens ECHT naar je zouden luisteren dat ze het wel begrijpen. Een vriendin van mij heeft ook al jaren een lat relatie en hebben ook een kindje samen. En gaan sowieso niet samen wonen. @Naatje. Lekker vroeg wakker zeg!!!!!!! ) Ik zal me ook even voorstellen. Ik ben Natasja. Ben 34 jaar. Mijn vriend is 42. Hij heeft een dochter van 7 jaar uit zijn vorige relatie. Zij is om het weekend bij ons. Wij zijn twee en een half jaar samen. Wonen door omstandigheden nog niet samen maar is wel de bedoeling. Krijgen nu ons 1ste kindje. Woon in Flevoland.
@alle nieuwe meiden: gefeliciteerd @voorstellen: ik ben pompeloesje(27),bijna 3.5 jaar samen met mijn manentje(32). We wonen al twee jaar samen in België en hebben een dochter van 13 maanden
hoi wilde even reageren ik ben een single mama van mijn zoontje van ruim 2,5 jaar oud (ex bij 6 mnd zwangerschap weggegaan toen) ondanks te hebben geprobeerd contact met ex te houden omwille van zoontje en omgang is dit niet gelukt (heel verhaal maar houd het maar op onverantwoordelijkheid, leugens en bewust maanden wegblijven van hem). afijn daarna schuldsanering aan moeten vragen (waren geldprblemen die ex niet hielp op te lossen en dus verder uit de hand liepen) daar zit ik nu in en dat gaat nu prima. en na een heftig eerste jaar met alles op de rails krijgen, emoties etc nu weer stabiel en rust. nu tijdje terug dus bewust gekozen om via donor opnieuw zwanger te raken. dus kennisgemaakt met donor, en uiteindelijk via ZI (hij doneert in potje en ik breng zijn zwemmertjes via spuitje in) zwanger geraakt. Dit dus als BAM nu aangezien de kinderwens erg groot bleef, ik alles berekend had en haalbaar is, en ik de ware gewoon nog niet heb gevonden maar vanwege leeftijd zoontje ook niet wil blijven wachten en me alleen prima red ook. dus ach... er zijn steeds meer die het anders doen dan het standaaard plaatje. en tuurlijk zullen daar mensen soms raar tegenover staan. uiteindelijk is belangrijk of je kind gelukkig is en je het kind voldoende kunt bieden (en dat is dus niet overmatig) en je er zelf achter staat. mijn ouders en zusjes hebben wel positief gereageerd. persoonlijk zou ik het wel zeggen. niet zeggen staat nog vreemder. Je kan stellen iets als: wellicht snappen jullie onze / mijn keuze niet maar ik wil aangeven dat ik zwanger ben en ik hoop dat jullie net als ik hiervan kunnen en willen genieten. succes ermee iig
ik begin volgens mij wat last van de kwaaltjes te krijgen vanmorgen bij opstaan even behoorlijk misselijk. Nu grotendeels wel weer weggetrokken na een klein beetje toch te hebben gegeten. al kan het ook van vermoediheid zijn die misselijkheid, beetje slechte nacht gehad
@Koetjekuuk. Wat een verhaal en wat ben je sterk!! Goed hoor!! Ik herken een deel van jouw verhaal wel. Ben er ook mee bezig geweest voordat ik mijn vriend tegen kwam. Ook gezien mijn leeftijd. Ik was toen 31. Had ook alles al nagekeken m.b.t. bam moeder en had al iemand die graag wilde doneren! Ben hem toen toch tegengekomen en ja je gaat toch eerst kijken of het wel goed zit voordat je aan een beebje begint. En voor zover je dat allemaal kan weten natuurlijk want garantie heb je nooit maar ik heb nu echt een lieve en leuke vriend. En we zijn naast geliefden ook echt goede vrienden van elkaar! Heel belangrijk in mijn ogen.
@hekate, van mij ook geen oordeel hoor!! Jullie moeten doen waar jullie je zelf het beste bij voelen. Als samenwonen niet gaat dan hebben jullie op deze manier toch een mooie weg gevonden waar jullie gelukkig mee zijn. En dat jullie gelukkig zijnen pikken de kindjes ook weer op en dat is toch ook erg belangrijk! Voorstellen: ik ben diane, 28 jaar. Mijn man is 31 jaar en we zijn dit jaar 13 jaar samen. Daarvan zijn we 3 jaar getrouwd. Dit wordt ons tweede kindje. We hebben al een hele lieve zoon uit oktober 2009. We wonen in zuid holland. Ik werk drie dagen als research analist in een groot ziekenhuis.
Goedemorgen, Iedereen doet het anders en mensen hebben altijd wel wat te zeuren. Wij zijn niet getrouwd en dit vind onze omgeving ook niet ideaal waarschijnlijk. Maar uiteindelijk is het ons leven en moeten wij de keuzes maken en gelukkig worden. Vannacht had ik zoooo veel buikpijn! Dacht dat ik een mk zou krijgen! Ik dacht even bij mezelf, waar ben ik aan begonnen want deed echt zeer. Uiteindelijk was het diarree (lekker fris verhaal zo op de lege maag, sorry...) Hebben jullie hier ook last van of had het gewoon te maken met het Chinees eten van 2 dagen terug?? Fijne zondag allemaal!
@Hekate en Koetjeluuk, ik vind jullie heel dappere meiden, juist omdat jullie voor dit leven kiezen dat niet volgens het plaatje is, nou daar moet je gewoon lak aan hebben wat een ander daar van vindt, want onthoud goed ook al doe je alles volgens het boekje, mensen hebben altijd wat te zeuren, kies voor jezelf meiden en laat een ander maar denken Mammadoe, hier ook een raar ontlastingspatroon haha, zal wel komen doordat onze darmen aan de kant worden geduwd
@ Hekate: Ik wil ook even kwijt dat je je nooit moet schamen voor jouw leven! Hier mag je gewoon eerlijk zijn! Zou mooie bak zijn als we hier alleen mee mochten praten als we getrouwd zouden zijn en het "prefecte"leven zouden hebben.. Want dat is natuurlijk bij niemand! Als jij gelukkig bent dan is het helemaal goed! Ook ik denk dat je het beste wel tegen je ouders kunt zeggen maar kies het moment uit dat je er klaar voor bent.. @ Mamadoe: Ik herken het hoor! Heb het ook al 2 keer gehad.. Dan zat ik op de wc en was ook bang dat het foute boel was.. Herken het ook nog wel van mn eerste zwangerschap.. Het zal wel aan je hormonen liggen die de darmen wat sneller van slag brengen denk ik.. En trouwens wat is iedereen hier nieuwsgierig naar je naam hahahah... Ik zal me ook maar voorstellen.. Ben Happymom2010, bijna 24, ben 9enhalf jaar samen met mn mannetje waarvan anderhalf jaar getrouwd.. We hebben samen een zoontje van net 1jaar en ben in verwachting ons tweede wondertje..