Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 3

Discussie in 'Miskraam' gestart door Dreamz3, 4 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal13

    chantal13 Lid

    13 feb 2011
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi dames,

    kan een van julie dat van dr sutter naar mij toe mailen haar email adres?
    tja nederland doet vrij weinig betreft met miskramen enn dan dood leuk zeggen kom over 8 maanden maar terug ppffff
    gr chantal
     
  2. Flavour

    Flavour Niet meer actief

  3. chantal13

    chantal13 Lid

    13 feb 2011
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    dank jewel suus35
    ik ga haar zekers mailen
     
  4. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Dank je wel, ik schrijf het op mijn lijstje. Ik wil ook gewoon dat ze een hysteroscopie en/of laparoscopie uitvoeren. Die pijn tijdens de HSG was niet normaal, dus ergens zit er iets niet goed. Deze cyclus heb ik denk ik totaal 4 dagen geen buikpijn gehad. Het zijn dan wel geen helse pijnen, maar van die zeurende krampen die alle kanten op uitstralen... ;)
    Klinkt ook raar, maar ik temp sinds enige tijd vaginaal, maar na mijn eisprong voelt dit ook ontzettend gevoelig. Lijkt me niet dat dat mijn baarmoedermond is, want die zit nog een stukje dieper en die meter gaat er maar een klein stukje in. :)

    We wachten 28 juli nog even af en dan gaan we ons bezinnen op Gent idd. Zal logistiek nog lachen worden met onze allebei (meer dan) fulltime banen, maar als dat helpt dan zijn we natuurlijk super blij!

    Testen ze in NL ook wel antistoffen tegen sperma of zitten ze je dan glazig aan te kijken? En kon dat nou wel of niet in verband gebracht worden met miskramen? En hebben de andere dames die hier antistoffen tegen hebben ook klachten zelf of merk je hier niets van?
     
  5. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    @Aloha: ik haalde de chromosomen en de stollingsonderzoeken door elkaar qua snelheid...sorry :)
     
  6. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    @Suus: heb dat boek nog niet gelezen. Zal even kijken of ik hem kan bestellen nu, maar ws doe ik dat even na onze vakantie.

    Ik heb overigens dit gevonden in een post van Angelica ooit (ik qoute je even meis):
    Ik ben voor second opinion naar Gent geweest en daar kwamen ze erachter dat ik anti spermalichamen heb. Mijn lichaam dood vreemde eiwitten. In Ned zeggen ze dat dit nog niet onderzocht is en niet een mk kan veroorzaken, maar in Belgie en andere landen wel. Ik heb waarschijnlijk een wondje in mijn baarmoeder gehad en er is sperma in mijn bloed gekomen en voila je krijgt dit. Ik gebruik nu prednison en ik krijg bloedtransfusie om mijn immuum te resetten. Dit is in Belgie.

    Dus miskramen kunnen wel degelijk veroorzaakt worden door dit probleem, alleen in NL geloven ze daar weer de ballen van...waarom zitten we toch in het verkeerde land?! :x:(
     
  7. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Klopt Mykelti, dat veroorzaakt miskramen, maar in Nederland geldt het als onbewezen. Maar dat is maar één vd immuunoorzaken, er zijn er vele.

    Gent is wel een beetje gedoe, maar als je alleen onderzoek en medicatie krijgt, dan is het zeer tijdelijk. Als je eenmaal meds krijgt, gaat alles verder per mail.

    Wanneer ga je op vakantie?
     
  8. Suus wat een geweldig cadeau!!! Super leuk! Was ie lekker?
     
  9. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ok, we zouden het er zeer zeker voor over hebben!

    We gaan woensdagmiddag al richting Brussel, daar overnachten en dan 's morgens de eerste trein naar Londen. En dan maandag de laatste trein weer terug. Heerlijk!
    Dan in september nog een weekje met mijn familie hier in drenthe en een weekje als de kat uitgerekend is (mits ze nog een keer krols wordt dit seizoen).

    Lijkt me wel wat, de vruchtbaarheid van een kat... ;):D

    Idd lief cadeau wat ze gestuurd hebben. Hoe gaat het nu verder met je?
     
  10. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Jaaaa, lief hè! Ik wist niet wat me overkwam. En hij was heerlijk.

    Suus
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Heerlijk vooruitzicht, Mykelti! Vast heel veel plezier.

    Qua zknhs, stel grenzen voor jezelf. Als je niet serieus wordt genomen en je voelt je slecht behandeld, trek dan je conclusies. Het kost tijd en het frustreert, het levert niks op dus. Maar zo te horen ben je er ook wel zo'n beetje klaar mee.

    Met mij gaat het wel goed. Spannende weken nog dit. Raar idee dat ik over 4 weken moeder wordt. Zo onwerkelijk allemaal. Merk dat ik het doemverhaal vd kinderarts nog niet helemaal achter me heb kunnen laten, helaas. Ik wil me focussen op positiviteit, maar dat lukt soms niet zo goed. Nog een reden om veel rust te nemen, want van weinig slaap word ik piekerig.

    Suus
     
  12. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ja, echt heerlijk! Mijn man kan niet zoveel vrij nemen, omdat hij op projectbasis werkt nu, dus met alle ziekenhuisbezoeken erbij (moet 19 juli ook nog naar de dermatoloog voor spataderen en om te kijken of ik lipoedeem heb) dus dan is hij weer een dag kwijt. Was dus allang al blij dat hij 5 daagjes met mij weg kon. :)

    Idd zijn we het goed zat. Hopelijk helpt het pleidooi van de psych om actie en kunnen we heldere afspraken maken. We willen gewoon actie, want ik word er niet jonger op. Als we nou 25 waren geweest, ala...

    Kan me voorstellen dat je gaat piekeren als je weinig slaap krijgt, maar denk ook wel als je niets om handen hebt? Kun je je gedachten een beetje verzetten? Enne, 4 weken :$ da's snel! :)
     
  13. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Zelfs al was je 25, hoe lang kun je mensen blijven afwijzen en met een kluitje in het riet sturen? Ik heb er geen goed woord voor over.

    De dagen vliegen om nu ik thuis ben, dus overdag pieker ik niet te veel. De spoken komen vaak 's avonds.

    Suus
     
  14. snelly

    snelly Fanatiek lid

    10 aug 2010
    1.854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Hier ben ik:)

    Moest vrijdag toch nog naar het zh de buikpijn werd erger, en de bloedwaardes waren niet goed.

    Bij de ehbo weer bloedprikken en urine inleveren (was nog niet gechecked) had ook koorts in 38,7. ER is geen echo gemaakt omdat het niet echt op een blinde darm leek want de pijn zat overal.
    Het is dus waarschijnlijk een verwaarloosde urineweg infectie/nierbekkenontsteking geweest nu heb ik ab en de buikpijn is zo goed als weg denk achteraf dat ik er al maanden mee heb gelopen waarschijnlijk door de curretage.

    Gaat nu weer goed dames gelukkig niks ernstig.
     
  15. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Gelukkig gaat het weer beter! Maakte me zorgen over je.
     
  16. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Jemig Snelly, dan kom je nog mooi weg. Nierbekkenontsteking is best link toch? Beterschap!

    Suus
     
  17. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @snelly: Wat fijn dat het mee viel, en je je al beter voelt!!
     
  18. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Suus een hele leuke taart ontzettend lief van de meiden.


    Hieronder een aantal links naar anti sperma. Mijn mk arts vertelde mij dat ze geloofd dat er iets mis is met mijn immuum, maar anti spermalichamen kunnen geen mk veroorzaken
    Definition: Anti Sperm Antibodies
    Article: Anti Sperm Antibodies
    Medscape: Medscape Access

    ik heb een zalig weekend met mijn man achter de rug. Ook al was het druk qua verjaardagen en bezoekjes oh en het klussen in huis natuurlijk.
    Alles is weer als vanouds voordat we zwanger probeerde te raken. Mijn man is nu weer de oude. Is zo fijn.
     
  19. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Angelica, heel fijn om te horen!
     
  20. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Angelica, wat goed dat jullie dat gevoel weer hebben! :)
    Dat moet heel fijn voelen.

    Na een jaar werkloos thuis te zitten, ben ik eindelijk uitgenodigd voor een sollicititatiegesprek. Voor een functie die ik echt zie zitten.

    Gister zat ik de horoscopen in de Privé bij mijn moeder te lezen :) Staat daar dat als er zich een baan kans aandient, ik daar serieus mee om moet gaan. Geen gemakzucht en geen gebrek aan zelfvertrouwen toelaten, maar doen! Ik ben niet het zweverige type, maar dat vond ik erg treffend (de drempel naar een baan is door faalangst, ten onrechte! ;), hoog geworden voor me). Gaat net de telefoon en word ik uitgenodigd voor een gesprek. Geeft me toch een vaag, maar blij gevoel. Het doet me gewoon echt goed :)
    Zouden er nu toch betere tijden aanbreken?
     

Deel Deze Pagina