A. moet de komende 2 weken heeeeel veel uren maken, maar ach.. daar staan altijd weer vrije dagen tegenover Leuk, eerste keer zwemmen! Houdt Sam een beetje van water?
Wij willen binnenkort naar Plopsaland aangezien Zoë helemaal gek is van Bumba, Plop etc. Welk park is dan het leukste?
flutter plopsaland de panne is het grootste en leukste park. Ga niet naar de indoor in hasselt of in coevorden want dat is veel te ver rijden voor wat je er voor hebt. Wij hebben wel een hele leuke dag gehad maar volgende keer gaan we naar de panne! coevorden is erg klein en het is best duur (17 euro pp, zoë betaalt ook een tientje geloof ik, 6 euro parkeergeld...) en dat vond ik het niet waard.
flutter sarah van finn is seeeraaah he... moest ik ook erg aan wennen hihi... sam vind in bad/douchen wel erg lekker dus ben benieuwd morgen!
@Deb: Thnx! Is voor ons wel 2,5 uur rijden, dus denk dat we er een overnachting en dagje strand aan vast plakken . Ja maar je schrijft het hetzelfde, gaat om het idee Veel plezier met zwemmen dalijk!
Zoë wil géén luier aan, nu hebben we afgesproken dat ze zonder luier mag als ze op het potje gaat plassen/poepen. Ik ben benieuwd, ze wil allebei niet... Geen luier en niet op het potje/de wc. Dat wordt dweilen vandaag
Het potje heeft ze weg gezet en een luier wil ze niet aan. Op de wc met verkleiner wil ze wel zitten, maar niet plassen *zucht* Wat moet ik hier nu mee??
@ Debby: Leuk samen zwemmen vinden de meeste kinderen wel leuk. @ Flutter: Ben ook benieuwd naar de naam. Lastig dan Zoë beide niet wil misschien belonen met stickers of zo. Wij zijn naar Plopsa Coevorden geweest, want dat is vlabij mijn ouders, maar ik vond het ook klein en voor Danian was er toen weinig waar hij in mocht nu zou dat al anders zijn. @ Marloes: Fijn zeg dat je nog wat extra uren kraamzorg hebt gehad nu weer langzaam zelf beginnen. Wij zijn nu in Emmen bij mijn ouders. Gisteravond feest van mijn oom en tante gehad met eten erbij was gezellig en Danian lag er om 20.15 uur in toen wilde hij ook zelf naar bed. Merlijn gaat straks naar een vriend van hem tot een uurtje of 16.00 uur en dan komt hij weer hier heen en dan gaan we barbequen en dan naar huis. Merlijn moet nog 1 week werken en dan heeft hij dik 3 weken vakantie. Ik moet deze week en volgende week de maandag en de vrijdag nog werken en dan heb ik 2 weken vrij. Danian is volgende week ook al thuis van de opvang kan Merlijn een keer op hem letten We gaan niet op vakantie maar gewoon dagjes weg en mijn ouders gaan ook nog verhuizen.
ik ga deze week naar plopsaland de panne! zit vanaf vanaaf bij mijn moeder, en vanaf daar is t maar uurtje rijden.
Wij zijn toen ik zwanger van Thom naar Plopsa in Hasselt geweest en ja, het is maar klein, maar daardoor wel heel goed te doen voor die kleine kindjes. Sam was toen nog geen 2. Een hele dag vullen is misschien iets te veel gevraagd daar... Plopsa de Panne zal idd wel het leukste zijn, zeker als het mooi weer is!
Oow leuk er zit er dus ook een in Hasselt, daar ben ik bevallen dus als we nog eens bij de schoonouders zijn.. Ik ken alleen maar hockey Sarah's die ongeveer 10 jaar zijn, vind ik ook niet wat voor Flutter. Maar ik begrijp dat Flutter ons nu allemaal een pb gaat sturen met de naam
Ja over deze naam twijfelden we ook, ik weet niet welke jij in gedachte had. Maar je mag hem best weten als je nieuwsgierig bent hoor, pb maar . Ik wilde sowieso letters bestellen bij je!
Ik vind dat zindelijk worden echt een beetje lastig... Zoë wilde vanochtend geen luier aan, maar ze zei ook al gelijk dat ze niet op het potje en ook niet op de wc wil. Na 3,5 uur in d'r blote kont te hebben gelopen zei ze dat ze auw in de buik had. Ze wilde niet op het potje of de wc, dus toen heb ik d'r toch maar (onder protest) een luier aan gedaan. Die was gelijk vol. Zolang ophouden tot je er buikpijn van krijgt lijkt me ook niet de bedoeling. Iemand een idee hoe ik dit het beste kan aanpakken? Ze geeft zelf aan dat ze geen luier aan wil, maar wil ook niet op het potje of de wc en houdt vervolgens zolang op dat ze er buikpijn van krijgt (wel knap trouwens, dat ze al zolang kan ophouden..)
Lastig Flutter... ik liet Sam tijdens een mooie zomerse week gewoon zo buiten lopen en het potje stond ook buiten... soms er in, soms er naast... maar dat zal Zoë misschien ook niet willen, omdat ze zo netjes is om het al op te houden.
flutter lijkt mij ook errug lastig. Dan maar onder protest een luier aan denk ik... snieke is jouw mannetje nu eigelijk belgische van nationaliteit?
hier ook een kleine draak die totaal niet toe is zindelijk worden! al krijg ik het ide dat zoe er wel aan toe is maar niet wilt... yustin laat gewoon alles lopen waar hij bijstaat.... en gaat dan doodleuk verder met spelen... het boeid hem helemaal niets en dat terwijl lindsey al met 22 maanden helemaal zindelijk was:x mjah... hij heeft blijkbaar zijn eigenwil.... al is dat wel erg moeilijk soms hoor .....
Hier ook nog geen succes, als ik hem zonder luier laat dan plast ie wel gewoon, en zegt ie oh-oow als het gebeurt is, en poepen houdt ie op tot hij weer een luier aankrijgt. Deb ze hebben allebei beide nationaliteiten, en moeten kiezen als ze 18 zijn.
met zindelijk zijn ben ik nog niet zo bezig. Emma wel een beetje maar niet heel erg. Ze roept soms ineens "mama poepen!!!"en dan moet ik weer helemaal die luier uitdoen en doet ze toch niks. Ze geeft wel goed aan als ze heeft gepoept. Ach, het komt vanzelf denk ik maar.
Hier ook nog eentje die er echt nog niet aan toe is. Hij geeft het ook nog niet goed aan. Ach, komt vanzelf . Dus sorry Flutter, geen tips...