@Mirell: het heeft er niet mee te maken of ik mezelf niks duurders gun, toevallig zitten de shirtjes van h&m mij altijd heel goed en fijn. En ik draag veel effen/zwart, h&m heeft daar altijd genoeg van... Ik heb ook wel hemdjes van steps, en vestjes van steps, maar heel vaak staan gewoon simpele blousjes en shirtjes mij mooier dan die aparte modellen die 'de mode nu' is. Rokken en broeken daarintegen van h&m staan mij dus totaal niet, daarvoor past steps en didi dus weer beter bij mij.
ik vind dit jasje zó geweldig voor mijn meisje! Hebben, hebben, hebben maar ben bang dat er een echtelijke ruzie komt als ik 'm bestel.. Doeskin Wool Crested Blazer - Jackets & Coats Girls 1½-6½ Years - Ralph Lauren UK
tesske sorry vind het jasje echt helemaal niks aan. En ik snap eigelijk ook niet wat er zo bijzonder aan is dat ie 279 pond kost.
Hier staat de winterbrochure online, vind het zelf ook duur hoor. Koop alleen als het afgeprijsd is! Blijft meestal wel een hoop over hoor in de uitverkoop als je goed zoekt op internet. Eigenlijk moet je niet kijken, is zo leuk. Pom Pom BV
Pointelle Cashmere Dress - Dresses Girls 2-6x - RalphLauren.com te gek...maar die prijs? Ik ben toch niet gek ofzo?????
ik wil bestellen bij ralp lauren vs. Als iemand iets mee wil bestellen kan dat. Ik heb wat pb rondgestuurd. Niet iedereen omdat ik op een bepaald moment de kluts kwijt was. Pb me even als je denk leuk! Zal dan de spelregels uitleggen
Oh help ik heb gekeken wat gaaaaaaaaafffff!!! Ik mag wel gauw een geldboom gaan planten, echt helemaal mijn smaak, veel, niet alles, maar veel wel, die jas van de eerste pagina, die tuniek met witte rok en vestje ergens achterin, die grijze jurk, die blauwe jurk met rood ruche, die rok zwart met roze ruche, ohhhhh zucht!!!!
leuk hoor lynn! slc vind je dat jurkje echt te gek? Ik vind hem wel aardig voor erbij maar niet simpel ofzo... ik vind ralph lauren niet echt mijn ding...
tnx meiden!! Oh en ik zie ook nog dat ze de laarsjes dragen die ik zo graag wilde maar niet meer kan vinden in danique haar maat
lynn ik vind ook veel mooi. Die jurk die ook op jouw site stond bijvoorbeeld en een paar rokjes. Ik heb geen idee van de prijzen. Maar er zal toch ook wel sale zijn straks van pom pom? Koop ik het eind december wel.
ja sorry vind hem mooi. Zie nu dat het casmir ofzo iets is. Wat een onzin zeg. Zou hem leuk vinden als hij een stuk ceaper was. Zou hier perfect bij mijn meisje passen.