Blijkbaar sta je bekend als een goede pendelaar. Je hebt er ook wel redelijk veel goed gehad he. Hopen dat ik daarbij hoor.!!!! heb je ook wel eens voor jezelf of familiekring of iets dergelijks gependeld?? Had je die ook goed?
Hoi! Ik had je vanochtend vroeg een pb-tje gestuurd, maar die heb je wellicht niet ontvangen? Ik lees het wel!
ik heb alles beantwoord,meschien is er iets mis gegaan. hou even in de gaten wanneer ik weer pendel en stuur me dan een pb
Ja kan ik goed begrijpen. Ik vind het zeer spijtig voor je! Hopelijk klaart alles snel op. Voel je je voor de rest goed in je vel?
hoi gimena, Ik wilde laten weten dat je pendel niet is uitgekomen, heb namelijk een paar dagen geleden al positief getest, wellicht het geslacht wel maar dat duurt nog even voor we het weten!
Ik lees dat ik gister te laat was met het insturen van een Pendel verzoek... Jammer!! Ik ga het in de gaten houden en hoop volgende keer op tijd te zijn
update 154 goed 99 fout. (nogmaals even een herhaling) * ik pendel alleen voor vasten leden!!(een maandje lid zijn) * ik pendel alleen omtrent zwanger worden enz (dus geen relatie) * ik pendel alleen in de tijden die ik aan geef. * in het WEEKEIND pendel ik NIET Val je niet in deze Lijstje stuur ik via je pb een link mee- waar je me als nog je vraag kan stellen. maar deze keuzen is natuurlijk aan je zelf.