De rollatorgirls

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Liesben, 16 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. River nl

    River nl Fanatiek lid

    3 jul 2011
    1.482
    0
    0
    Noord Holland
    Ik heb nu nog ongeveer 1 keer in de 6 weken 3 dagen achter elkaar hoofdpijn. Ik slikte veel, ging de deur niet uit zonder minimaal 3 pijnstillers in mijn tas en had dagelijks nog een bètablokker om de top van de aanvallen te halen. 2 jaar geleden alles in de vuilnisbak gegooid maar dat werkte niet. Dus heeft mijn man zich vorig jaar laten steriliseren aangezien we dan dus definitief geen gezinnetje zouden worden, 3 maanden later een groot wonder, de aanvallen bleven steeds langer weg.
     
  2. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Oh bah wat akelig! Ik ben geen hoofdpijnklant. Maar na de zwangerschap kreeg ik steeds vaker last van hoofdpijn, dat duurt dan enkele dagen en dan kan ik vrij weinig moet ik zeggen: ja, met een ibuprofen 400 kwam ik wel een eind. Maar als je dan een drukke peuter om je heen hebt rennen is het alsof je kop uit elkaar knalt!
    Clusterhoofdpijn noemde de ha het, zonder aantoonbare oorzaak, heel vervelend!

    Heb jij weleens acupunctuur geprobeerd? En heb je weleens naar je voeding gekeken of het daardoor komt?
     
  3. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Goeiemorgen oma's! :D
    Ik heb mijn rollator maar in mijn buurt neergezet want ik zal hem wel nodig hebben.De dokter had gisteren slecht nieuws.Waarschijnlijk heb ik een Hernia wat mijn pijn en verminderd gevoel in mijn rechterbeen kan verklaren.Alleen de uitvalsverschijnselen heb ik dan weer niet. Ik heb dikke pijnstillers gekregen en ik moet wachten op een oproep van een MRI-kliniek in Amersfoort waar ik hopelijk binnen 2 weken terecht kan.Voor de rest mag ik erg weinig doen om de zenuwen niet verder te overprikkelen.Al met al afwachten dus.
    Tot die tijd blijf ik jullie dan maar vervelen! :D
    Hoe is het verder met jullie??
    Fijn dat het zo gezellig was bij je zus Natas!
    Lies die kramp is inderdaad waardeloos!Die Magnesiumtip klopt idd wel,misschien het proberen waard??
    Lotus jeetje wat een gedoe zeg met die prikjes.Dat je dochter er zo heftig op reageert!!Ik heb er eigenlijk nooit zo bij stilgestaan dat dat ook nog mogelijk is.Wel knap dat je die beslissing dan toch neemt om er nog 1 te geven.
    Zogelukkig: ik kan je nu een hand geven wat betreft die zwakke rug.
    Het maakt het leven een stuk lastiger moet ik zeggen.Ik vind het wel knap dat je nu geen pijnstillers meer neemt hoor! Ik moet er nu nog even niet aan denken......
     
  4. evelien69

    evelien69 VIP lid

    16 sep 2007
    5.531
    3
    38
    verzorgende
    belinda ai een hernia.... das niet zo onschuldig als ischeas.... sterkte meis... een dikke knuf! en val ons hier maar lastig gezellig!

    Hoofdpijn.... heb ik gelukkig maar heel soms last van.... lijkt me heel naar als je dat zzo vaak hebt.... een collega van mij heeft elke dag hoofdpijn.... is al tig keer onderzocht ze kunnen de oplossing niet vinden.....

    wat een heerlijk weer is het vandaag... nog even van genieten want we krijgen 2 weken slecht weer zag ik bij buienradar.... balen!
     
  5. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Een hernia? Gatverdegatver zeg!

    Ja, de rug... 't zal nooit goed worden. Heb nu weer meer last want zoon zit even in een plakperiode en wil dan veel gedragen worden. Is toch 14,5 kilo. Kan het soms wel uitschreeuwen, maar dat helpt maar even.;)
     
  6. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Ik heb voor degene die geïnteresseerd zijn een nieuwe buikfoto geplaatst. Alleen zichtbaar voor vriendjes, dus als je het niet kan zien even een verzoekje sturen :)
    Buik lijkt wat hoger te gaan zitten? Nog geen striae gevonden, ben benieuwd wanneer de eerste zichtbaar wordt :)

    He jakkes belinda, een hernia. Ik hoop dat je snel voor de MRI kan. Zo belachelijk dat je daar zo lang op moet wachten soms...
     
  7. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    @ Lies....mag ik je vriendje worden dan?? dan kan ik ook ff kijken! :D
     
  8. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Dan moet je even het verzoekje accepteren belinda ;)
     
  9. shadowstep

    shadowstep Bekend lid

    6 jul 2011
    671
    0
    0
    Goedenmorgen dames,

    @liesben: nog even en je 'springt' niet zo makkelijk meer hoor :D. Waarom neem je geen magnesium? Helpt goed tegen krampen.

    @River: dat lijkt me heftig zeg. Fijn natuurlijk dat het nu minder is maar ik heb ooit eens migraine gezien bij een oud-collega. Daar zag je haar ogen gewoon wegdraaien. En ik vind gewone hoofdpijn al erg.

    @belinda: Heftig. Hernia. :( Ik ben er wel eens bang voor maar ik weet dat als mijn bilspier los is mijn rechterbeen ook geenp roblemen geeft. Daarnaast heb ik niet dagelijks zoveel last. Sterkte!


    @zogelukkig: heb jij ook last met lang staan dan? Daar heb ik vooral het probleem zitten. Kan gewoon mountainbiken of zwemmen. Maar als ik lang moet staan dan schreeuwt mijn rug het uit :S.

    Zo, weer bijgelezen. Heel veel sterkte en een dikke knuf voor de rug- en hoofdpijnmeisjes.

    Hier op zich redelijk geslapen maar vannacht werd ik wakker en voelde ik van alles down under. Ongesteldheid heeft zich eindelijk aangekondigd. Heftiger blijkbaar dan anders want ik zat onder. Gelukkig nog net niets op bed gedrupt. Toilet, tampon, weer gaan tukken. In ieder geval weten we nu wel waar we aan toe zijn en dat vind ik toch wel een fijne gedachte.

    Mijn mannetje moet vandaag een deelexamen voor zijn inburgering doen. Waardeloze cursus. Als iemand ooit nog tegen mij zegt dat niet-Nederlanders de taal niet spreken verwijs ik ze meteen door naar de overheid. We hebben al 100x aangegeven dat hij focus wil op taal. En ja dat zouden ze doen. Maar niets ervan. Enige taal die hij krijgt is de bijles die ik een keer per week aan hem en een turkse man geef.
    Nee daar vinden ze het belangrijk waar de nederlander zijn was ophangt :S.

    Laatst had hij een examenvraag: er is file, hoe komt dit?
    a er is een vliegtuig neergestort
    b er is een flat ingestort
    c het is koninginnedag.

    Het zal wel aan mij liggen maar wat is daar het nut nou van? Zolang ie maar weet dat ie rustig moet rijden. Ook van die antwoorden alsof ze dagelijks voorkomen :S.

    Naja, we zien wel weer :D.
     
  10. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Net gedaan Lies! ;)
     
  11. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    aan alle pijnlijke heupen hernia's en hoofdpijnen....veel sterkte!!

    lotus,kan mij voorstellen dat je bang geworden bent;) na die spuit pfffff het is nogal wat zeg;)

    shadow hahaha ja leuk he die inburgeringscursus:D gelukkig heeft mijn man die al 10 jaar geleden gemaakt:( er was ook altijd zo een liedje die ze kregen:(:( het begon zo...GA JE MEE NAAR AMSTERDAM....JAAAA WAT LEUK JAAA WAT LEUK:(:(:(:( godsamme heb het weer in mijn hoofd zitten nu hahahaha belachelijk gewoon hehehe.
    ja en een file onstaat natuurlijk omdat er een vliegtuig is neergestort gnagna
    ben echt blij dat mijn man alles achter de rug heeft en nu gewoon een nl is;) nouja op papier dan he:p:p
    wacht maar straks op de toets moeten ze het hele wilhelmus kennen:D:D veel succes ermee:)
     
  12. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    liesje heb even gespiekt! wat heb je een mooie buik zeg;) je moet echt meedoen aan de buik van de maand;)
     
  13. shadowstep

    shadowstep Bekend lid

    6 jul 2011
    671
    0
    0
    Het ergste is, mijn vent hoeft helemaal niet verplicht mee te doen aan de cursus. Hij doet het vrijwillig omdat ie de taal wil leren :D. Maar goed, hij moet het nu dan ook maar afmaken. Arme ziel haha.
     
  14. shadowstep

    shadowstep Bekend lid

    6 jul 2011
    671
    0
    0
    Zo. Heb het UWV een mailtje gestuurd. Zoals jullie weten wil ik heel graag de ICT in (al sla ik overigens geen andere banen af hoor maar dit is wel mijn einddoel) en er staan in de vacaturekranten zovaak ict-jobs.

    Gevraagd of hij mij niet bij zo'n bedrijf binnen kan krijgen in een werk/leerconstructie. Ik weet het antwoord al wel, maar ach, proberen kan geen kwaad.
     
  15. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Yeah right ;)
    Maar bedankt voor het compliment!
     
  16. shadowstep

    shadowstep Bekend lid

    6 jul 2011
    671
    0
    0
    Hoe is het eigenlijk met ons buikpijn mannetje? Heb daar niets meer van gehoord en kan niet meer vinden wiens kindje dat nou was :(
     
  17. River nl

    River nl Fanatiek lid

    3 jul 2011
    1.482
    0
    0
    Noord Holland
    Ik heb zo'n beetje alles geprobeerd, medisch homeopatisch spiritueel, verzin het en ik probeerde het. Oorzaak waarmee het begonnen is weten we niet, maar het is nooit meer weggegaan omdat het medijnafhankelijke hoofdpijn was geworden. Medicijnen de deur uit, en hoofdpijn ging er achteraan. En met bijna alle dagen hoofdpijn moesten wij er niet aan denken om dan ook nog eens een kindje in huis te hebben. Voor mij niet vol te houden maar voor het kindje ook niet leuk. Je humeur heeft er toch vaak ook wel wat onder te lijden.
     
  18. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Zo, net nog wat verfwerk gedaan, planken afgemaakt. Misschien morgen witten. Lief wel even duidelijk gemaakt dat hij het weekend de ventsterbank moet doen. Liesje krijgt het op dr heupen en wil het verfwerk klaar hebben. Over twee weken ga ik met schoonmoeder stof uitzoeken voor wieg, hemel en evt gordijnen. Verder wil ik nu gewoon leuke dingen gaan doen. Spulletjes kopen, inrichten. Dat werk. Plus dat ik merk dat die "mooie" buik gewoon in de weg gaat zitten met klussen.
     
  19. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Waarom schrijf je 'mooi' tussen aanhalingstekens Lies? Je buik is toch mooi?

    Heftig Belinda, een hernia! :(

    Shadow, wat een idiote vraag en nog idiotere antwoorden zeg :$


    Ik heb vandaag m'n ogen laten opmeten...... confronterend! Het klopt dat ik de lettertjes nog wazig blijf vinden met een Hema leesbrilletje in +1 want ik blijk +2 te hebben. Hmmpprrrrffff.
    Gelukkig ook goed nieuws : Quinten is vandaag weer een paar uurtjes wezen wennen op het KDV en heeft voor het eerst daar geslapen, yeah!
     
  20. w0nder

    w0nder Niet meer actief

    Liesben, je hebt idd een hele mooie buik :):) je mag er trots op zijn hoor!!
    Ik heb normaal (als ik niet zwanger ben) een heel diepe navel, die als ik zwanger ben steeds naar buiten komt, je ziet het zelfs door strakke jurkjes of truitjes ;)
     

Deel Deze Pagina