Als ik zo lees denk ik dat je eigenlijk tot de conclusie kan komen dat in een aantal gevallen je met de berekening van ts alleen het krap hebt door eigen gemaakte keuzes. Maar dat het niet per definitie is dat als je in NL het krap hebt het door je eigen keuzes komt.. En het blijkbaar ook heel erg afhangt van de regio waar je woont. Dat laatste had ik overigens niet verwacht! Toch wel een verhelderend topic!
Wat weet jij er nou van wat wij krijgen voor toeslag! Kan jij in me beurs kijken? dacht het niet.....wij hebben geen huur maar een koophuis dus huurtoeslag krijg ik niet, alleen een beetje zorg en kgb meer is het niet. En ik ben echt niet ondankbaar hoor, als er een is die blij met alles is dan ben ik het wel! Waarom 3 kinderen? Omdat we eerst allebei werkten dus waarom dan niet? Tijdens de zwangerschap van me kleine meid werkte ik tot ik moest stoppen van de VK dus wij hebben de keuze gemaakt toen wij beide werkten! En wie ben jij om mij te zeggen waneer ik een kind mag krijgen of niet? Me kinderen hebben niks te klagen hoor het maakt hun niet of ze iets nieuws of 2ehands hebben ze zijn blij met alles!
k geloof niet dat het de bedoeling van ts was om iemand persoonlijkaan te gaan vallen.. en de opmerking over kinderen krijgen vind ik ook een beetje ver gaan.. Niemand bepaald voor iemand hoeveel kinderen die gene wil..
Ik stel alleen een vraag hoor, lees nog maar eens terug. En als je kinderen niets te klagen hebben, dan is het toch allemaal niet zo'n ramp? Je zei overigens dat je het kgb niets vindt voorstellen, maar dat lijkt me dus onzin. Je zei dat je man het minimum verdient en in dat geval krijg je zeker 150 euro per maand kgb. Dat is naar mijn inziens niet niets.
Als ik heel eerlijk mag zijn vind ik dit ook erg ondankbaar overkomen. Daarbij, toeslagen zijn niet in het leven geroepen om er leuke dingen mee te doen. En misschien wel erg kort door de bocht hoor maar wel mijn persoonlijke mening: werk is vrijwel altijd te vinden. Misschien niet wat je graag zou willen of waarvoor je opgeleid bent maar als je dat ff uit de brand zou helpen..waarom niet? Maar goed, dat moet ieder voor zich bepalen natuurlijk.
Schijnbaar mag je geen kinderen hebben als je niet veel geld hebt. Belachelijk! als je je kind, onderdak, eten, bedje en veel liefde kan geven zie ik het probleem niet! En klagen doe ik echt niet. Dan maar met minder leven zolang wij gelukkig en gezond zijn hoor je mij niet klagen want dat vind ik veel belangrijker dan al het geld!
Ik kies er anders wel bewust voor om het bij 2 kinderen te laten, onder andere vanwege de kosten die nog een kind met zich meebrengt. Dat lijkt me niet meer dan normaal, dat je die afweging maakt. Maar ik heb het idee dat sommige mensen (en daar bedoel ik niemand in het bijzonder mee!!) kosten wat kost nog een kind willen, ongeacht de financiele consequenties.
Was het ook niet nee. Ik vind de discussie van wel of geen kinderen krijgen niet per se ver gaan(vind het wel een hele interessante namelijk) maar niet voor dit topic haha. @Jongmoedertje, wanneer de situatie nu is zoals het is door keuzes waar jullie beide achter stonden/staan, dan is het prima toch? Maar dan vind ik dat je ook niet mag klagen(waarmee ik dus niet zeg dat je dat nu doet).
Dit ben ik absoluut niet met je eens. DIt is nl echt per regio heel erg verschillend. Het is vandaag de dag echt niet zo dat de banen voor het oprapen liggen hoor
Het is ook geen ramp. ik zeg alleen maar dat je het financieel ook niet makkelijk kan hebben wat niet door eigen schuld komt. mijn kinderen hoor je niet klagen dus k klaag ook niet. tuurlijk is het fijner als je het wat ruimer hebt maar dat hebben we niet. Dus doen we het met wat we hebben..... k zal eens zien wat wij voor kgb krijgen.
Ik vind dit wel een hele brutale vraag hoor .. maar goed Gelukkig heten we niet allemaal 'Yukl' ! OT :Wij verdienen samen net te veel om allerlei toeslagen te krijgen .. zo te lezen kunnen we maar beter uit elkaar gaan en een uitkering aanvragen! Dan houden we tenminste iets meer over (zo ongeveer) en zijn we ook als gezin elke dag lekker samen ... Overigens bedoel ik dit niet als aanval naar de uitkeringsgerechtigden! Ik ben blij dat we in een land leven waar niemand aan zijn lot wordt overgelaten! Ach, het is zo als het is .. waarom je er in hemelsnaam druk over gaan maken?
Ik denk niet dat het te maken heeft met alleen maar eigen keuzes maar ook met pech/geluk Als je ontslagen word kies je daar niet voor zeg maar Nu moet ik wel zeggen, ik heb de reacties niet gelezen maar ik wil vooral even het volgende zeggen Als ik die 1800zoveel zou krijgen, zij ik echt niet zoveel overhouden! Even snel gerekend uit mijn hoofd zijn onze vaste lasten (en dan alleen hypotheek, zorgverzekeringen, gaswaterlicht, lening enzo) al zo'n 1500! En daar komen de boodschappen nog bij en alle kleine verzekeringen etc Ik zou het niet redden/makkelijker hebben Heb ik namelijk nu ook zeker nu en onze inkomsten zijn ongeveer die 1800zoveel
Hier ligt het helaas niet voor het oprapen. En het maakt me ook echt niet uit waar ik kom te werken. ik ben gister voor het eerst op gesprek geweest (sollicitatie) alles ging goed, tot ie naar kinderen vroeg en ik zei dat ik er 3 had. Toen werd het gesprek meteen minder en was ook snel over. Ik krijg vaak niks te horen op sollicitatiebrieven, of ik krijg te horen dat me niveau te laag is en ik dus niet geschikt ben of dat ik te oud ben (en dan ben je nog maar 25 jaar)......