Shop-a-holic topic deel 4

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Lynn77, Jun 27, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    Aug 23, 2010
    4,266
    2
    38
    NULL
    NULL
    Ik heb alleen de tuniek gekocht in dezelfde maat!! Het rokje overweeg ik nog of wacht ik even mee tot de sale start. Heb nml al erg veel kleding!!! Ik koop bengh en bomba vaak bij de webshop van koflo.nl
     
  2. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    Aug 23, 2010
    4,266
    2
    38
    NULL
    NULL
    Ik heb het rokje vandaag al binnen gekregen..
    Dit is het rokje.. Ik zou er geen 60 euro voor betalen, maar voor 20 euro vind ik hem wel leuk.. Leuk vest erop!!

    View attachment 166598
     
  3. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63
    hallo dames; weet iemand hier toevallig hoe de merk airforce valt voor jongens?
     
  4. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    belize geen idee, ik heb alleen een airforce jasje voor emma en die vind ik aan de kleine kant. Dat is een 92 maar vind hem meer als 86 vallen. Geen idee of het voor jongens ook zo is.
     
  5. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    tesske ik vind het gewoon onzin om nu iets te kopen voor de volle prijs (bijvoorbeeld 70 euro ofzo) dan kan ze in november aan en in december is het dan al uitverkoop. 9 van de 10 keer heeft ze alle winterdingen tegen die tijd dan net aangehad.
    Ik ben niet bang dat het uitverkocht is hoor. Dat heb ik nog nooit gehad. Ik koop dan gewoon in de eerste ronde sale wat ik echt wil hebben tegen 30%. Dan kost een jurk van 70 euro nog maar 49 euro en heb ik er nog gewoon de hele winter plezier van.
    Kijk ik wacht niet tot januari met kopen want dan is de helft al uitverkocht idd... maar ik zou het gewoon zuur vinden als ik nu iets koop voor de volle prijs, het een keertje aandoe en dan een paar weekjes later is het al voor 20 euro minder.
    Ik koop eigelijk nooit iets voor de volle prijs... ben echt een koopjesjager haha. O behalve persival dan. Maar dat is echt al goedkoop van zichzelf (ik had laatst een discussie met een vrouw op een rommelmarkt, die vond persival een duur merk :p)
     
  6. belize

    belize VIP lid

    Feb 25, 2009
    11,105
    203
    63
    bedankt debby!zou ni heel anders zijn dan jongens.
     
  7. woezeltje1

    woezeltje1 Fanatiek lid

    Jan 17, 2011
    2,031
    0
    36
    Vandaag bakkaboe winter gespot in de winkel...
    Warme kleuren staat wel leuk bij me dochter die heeft honing kleur..(haarkleur)
    dus dat staat der wel lief..
    Alleen is ze er bijna uitgegroeid.Jammer jammer.
     
  8. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    woezeltje waar woon jij?
    (ik bedoel eigelijk bij welke winkel koop jij bakkaboe? bij brouwers mode toevallig?)
    bakkaboe is emma ook zo goed als uit. De longsleeves en de leggings past ze nog net maar daar gaat ze geen hele winter mee doen.
    Misschien dat ik toch wat haal voor in het begin want de longsleeves en leggings van persival zijn direct 92/98...
     
  9. geke

    geke Fanatiek lid

    May 10, 2006
    3,155
    0
    0
    Nieuw abbo, was ineens weg.
    O, warme kleuren klinkt goed! Ga na de vakantie wel eens kijken hier. Maar ga pas weer wat kopen als kb oktober er is :) oeioeioei dat duurt ff! Maar ondertussen nog verjaardag, kan altijd nog kleertjes voor dr vragen :))
     
  10. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    Aug 23, 2010
    4,266
    2
    38
    NULL
    NULL
    @ lynn, ik heb nog gekeken voor de schoenen. Maar de schoen waren weg... Alleen nog maat 24. Het mooie is dat ze vorige week 69 euro waren en nu weer 99 euro kosten, dat vind ik echt belachelijk met schoenen uit een collectie ervoor.

    Ik heb de schoenen nog in maat 22.. Maar wrsch zullen ze in de nieuwe collectie ook vast weer leuke laarzen hebben.
     
  11. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    geke ik vraag echt nooit kleertjes en ik vind het ook niet zo geslaagd als mensen met kleertjes aankomen. Mijn schoonmoeder had daar een handje van om dan een berg kleertjes bij de zeeman te kopen en dan ook nog in de aanbieding dus de restanten van de zeeman ofzo en dan aan ons te geven. Of een shirtje maat 104 terwijl ze maat 80 had want dat kon ze nu al als jurkje gebruiken :S...
    Het gaat mijn schoonmoeder niet om mooi maar om goedkoop...
    hebben haar een keer subtiel duidelijk gemaakt dat ik liever zelf de kleertjes voor de kinderen koop...
     
  12. Ise

    Ise VIP lid

    Oct 28, 2007
    5,163
    436
    83
    heb hier ook al wat bakkaboe gespot (bij brouwers), kleuren rood/antraciet/roze...
     
  13. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ise echt waar... welke brouwers??? en is het al veel of niet?
    is het het waard om 30 km heen en weer te rijden of zou je nog even wachten?
     
  14. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    Feb 2, 2008
    4,378
    0
    0

    Ik moet morgen bij de winkels zijn zal even voor je gluren, hier zit een jola!!
     
  15. Hoi! Vanmiddag met dat rotweer eens de najaar/winter spullen tevoorschijn gehaald die ik de afgelopen tijd verzameld had. Oeps!! Ik heb denk ik niets meer nodig. :) Zie foto.

    **gaat zich nu in een hoekje zitten schamen**
     
  16. Tesske

    Tesske VIP lid

    Mar 24, 2009
    6,799
    0
    0
    Ik heb mijn tante net een berichtje gestuurd met de vraag wanneer de nieuwe collectie van persival in de winkel komt.
    Zij is filiaal leider van een bakkaboe en persival verkooppunt.
     
  17. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    Dec 29, 2007
    10,546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @Miekje: dankje voor het kijken!
    Nou ik wacht nog even af dan, maar mocht nodig, weet ik je te vinden!

    @Bloempje: mooie kast vol hoor!
     
  18. Ik wist niet dat ik nog zooveel had liggen. Vooral heel veel broeken. Die heb ik voorlopig echt niet nodig.
     
  19. futuremama

    futuremama Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    2,507
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    lekkerkerk
    Hey Lynn,

    Ik zag het jottum vestje te koop staan toch niet wat je wilde? Ik hoop dat het van mij morgen binnen is dan zal k er snel een foto van maken!
     

Share This Page