Juli 2011 mama's deel 7!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Rono, 12 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    Voor jullie is het misschien niet zo leuk maar voor zwangere is dit ideaal. ;)
    Zeker voor diegene die thuis willen bevallen dan is het ook niet zo warm op de slaapkamer.
     
  2. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    en t mooie is alle tips die jullie mij nu geven heb ik allang geprobeerd want ik ben kraamverzorgster en in de praktijk werkt t perfect en bij me eigen kind niet zucht
     
  3. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    angie dat zul je altijd zien dat zulke dingen wel bij een ander kind werkt en dan net bij je eigen kind niet.
    als het krampjes zijn is er volgens mij vrij weinig aan te doen. Hoe jammer het ook is.
     
  4. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Het is jammer dat je op zulke momenten geen gebruiksaanwijzing hebt voor je kind hihi:p.
     
  5. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    moet ook nog bevallen hoor :) en t liefst thuis;) maar mag van mij overdag wel iets minder druilerig/regen zodat mijn dreumus lekker buiten zich uit kan leven :)
     
  6. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Hier heeft het kleine meiske net de fles alweer op. Zat 2,5 uur tussen, ze laat steeds vaker minder tijd tussen haar flessen zitten. Kleine hongerlap dat het is hihi:p. Ik ga haar maar weer lekker op bed leggen!
     
  7. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    angie: in de kraamweek zijn kindjes vaak nog zo rustig dat die dingen meteen helpen. Het echte zorgen voor begint pas als de kraamzorg weg is. Je kunt een babyhangmat in de box proberen. Dit helpt heel goed tegen overstrekken. Voor krampjes hebben ze bij de natuurwinkel een goedje wat ervoor zorgt dat de darmpjes sneller 'rijpen'. Werkt veel beter als infacol en cinababy.

    Heb je een badstoeltje voor haar? zo ja kan het helpen om een goed warm badje te maken, haar op het badstoeltje en in bad haar buikje te masseren en met haar beentjes te fietsen.

    Verder houdt het helaas toch een beetje op. Soms kun je niet altijd iets tegen het huilen doen behalve haar dicht bij je houden zodat ze zich toch geborgen voelt. Kleine baby's huilen veel..
     
  8. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    Dat is het vooral.. hier een dreumes diee constant op de schuifpui zit te meppen en DIE! zit te roepen. Dat is het nadeel van onze lage poort.. Hij kijkt zo op de speeltuin:(
     
  9. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Prima:) Zal mn telefoon iets meer in de buurt houden ;)
     
  10. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    #270 Frummel, 14 jul 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 14 jul 2011
    ABC Dophilus heet dat goedje angie! Het werkt niet na 1 x dus niet direct denken van het doet niets. Het heeft even tijd nodig om zijn werk te kunnen doen. Heeft ongeveer 1 a 3 weken nodig. Maar dat is beter als tot 3 maanden met krampjes zitten
     
  11. paso

    paso Fanatiek lid

    20 nov 2010
    1.115
    0
    0
    NULL
    NULL
    Angie; ach wat sneu voor je kleine meisje. Zo klein en dan zo ontroostbaar. Knuffel voor jullie samen!

    Het weer; las het te warm is dan zeuren we, en als het regent ook :D maar kan iemand het laten ophouden met dat verschrikkelijke gewaai? M'n hond waait nog net niet van zijn pootjes af.

    Lindaatje; waar blijf je nu met babynieuws gisteravond heb je zelf aangekondigd dat jij de volgende was ;) ik geloof alleen dat iemand je voor is geweest :p

    Miracle PROFICIAT met de geboorte van zoontje RYAN !!
     
  12. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    kon het niet laten:p
     
  13. Rono

    Rono Niet meer actief

    Het weer: I'm loving it! Ik ben ook echt een herfst mens haha!

    Hier al vanaf dat ik opsta last van mn rug en menstru pijn. Echt vervelend. Beetje een drukkend gevoel van onder.
     
  14. paso

    paso Fanatiek lid

    20 nov 2010
    1.115
    0
    0
    NULL
    NULL
    Krijg je die er niet bij dan...;) een gebruiksaanwijzing om een kindje te maken is wel verkrijgbaar :D
     
  15. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    o jee rono:D is dit het begin?:p
     
  16. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    spannend, wie weet t begin :)
     
  17. Rono

    Rono Niet meer actief

    hahah frummel wat een foto :D

    Leuk pakje heeft jace aan! das het eerste pakje voor onze uk. Moet ie er wel ff uitkomen want het is maat 44 wat we hebben gekocht haha
     
  18. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    nopes, zoek soms nog steeds naar die van XL, misschien word ie meegeleverd bij dit nieuwe wondertje :p
     
  19. Rono

    Rono Niet meer actief

    Ik hoop dat t het begin is. Maar ik ga nergens meer van uit. Bij Noëlle was de eerste kramp die ik kreeg gelijk weeen. Maar heb er nu al zoveel gehad dat ik er niet meer intrap totdat ik persdrang voel haha
     
  20. paso

    paso Fanatiek lid

    20 nov 2010
    1.115
    0
    0
    NULL
    NULL
    Och wat een heerlijke foto's weer van Jace en Fabienne! Ik wil ook!!!!
    Wachten duurt lang ;)

    Aaah Rono; gaat er bij jou ook wat gebeuren? Spannend...
     

Deel Deze Pagina