Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 3

Discussion in 'Miskraam' started by Dreamz3, Jun 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ja dat zou ik doen, als je ovu testen het aangeeft dan wel
    je ei springt zondag ongeveer dus morgenavond is goed
     
  2. Nee ik zou m VANmiddag zetten. Jij zou morgenavond doen?
     
  3. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    Aug 15, 2010
    1,743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lobi, heeft je arts je geen duidelijke instructie gegeven voor het injecteren van de pregnyl?

    Angelica, ik begrijp dat je jarig bent vandaag. Van harte gefeliciteerd!
     
  4. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ik zou morgenavond gaan klussen

    als je je spuit vanmiddag zet kun je morgenavond klussen en zondag zou ik ook doen en maandag ook hahahaha of morgen en maandag klussen
     
  5. Ohw nou snap ik wat je bedoelt. Ik zet de spuit vanmiddag, denk uurtje of 4,5. En vanavond komt mn man langs. Morgenavond moet ik kijken of t gaat lukken, maar zou natuurlijk wel t beste zijn. En dan zondag en maandag ook nog. Mn man weet niet wat m overkomt haha! Alhoewel zelfs:$ hij af en toe klus moe wordt
     
  6. Meleka niet duidelijk genoeg blijkbaar...
     
  7. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Lobi als je vanmiddag om 16 uur prikt dan is het zondag ochtend 7 uur dat hij springt dan ga ik van 40 uur uit

    Zaterdagavond of zondagochtend heel vroeg is het beste
     
  8. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Dus toch! Ik dacht al.. ;)

    Joh, spannend bezoek op zaterdagavond.. moet lukken.. net als vroeger.. ;):D
     
  9. Haha ja mijn man ziet t vaak ook als moeten. T voordeel is dat er vrijwel niks voor nodig is om m zover te krijgen. T shirt omhoog is voldoende haha

    Mmmm net als vroeger.... Weet niet of ik terug wil naar die tijd hoor. Maar ja wat moet dat moet he;)
     
  10. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Wat vervelend voor je dat het bij jou zo onduidelijk is of je er wat aan overgehouden hebt! Maar ik begrijp dat dat nu snel duidelijk zal worden.
    M.b.t. de schouderpijn, ik had het gelezen op internet, maar wel bedankt voor de tip.
    Ben vreselijk gespannen voor straks, ben echt geen held op medisch gebied. En afwachten vind ik al helemaal niets, maar zit niets anders op...
     
  11. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Nee ik ook niet, maar omdat je bij je moeder zit en hij even 'langskomt'..;) weet je moeder hoe de vork in de steel zit komende dagen?
     
  12. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @Snelly: Ongi gevoel hoeft nog niets te zeggen he, maar zal voor je duimen!
     
  13. Ja en de man van mn moeder ook. Hoe genant:):):)
    Maar ze snappen t wel. Gelukkig hebben we een eigen bovenverdieping hier.
     
  14. Moet nu gaan meiden. Iedereen fijne dag!!!;)
     
  15. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Y30, ben jij inmiddels wat wijzer geworden van de gyn? Wat een gedoe allemaal.. alsof een mk alleen al niet vervelend genoeg is.. :(
     
  16. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Ik weet het kan ook posi aflopen. Heb het nog steeds en nog geen bloed afwachten maar:D
     
  17. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Goed, wij dus knap gespannen naar de GYN, ze wilde al meteen de echo er in stoppen, maar heb eerst gevraagd waar ze aan dacht (mentale voorbereiding). Ze gaf aan dat ze dacht dat er rest weefsel zou zitten of een BBZ.

    Enkele momenten later (de echostaaf was net geariveerd) zei ze, ik zie een ringetje en dat zat er maandag niet!!! Manlief begon meteen te glimlachen, bij mij begon een spervuur aan vragen. Hoezo ringetje, kan dat ook van afgestorven weefsel komen, of mola. GYN heel overtuigd ik ben zwanger en het is heel pril (ze dacht 5 weken). Of we de laatste tijd nog sex hadden gehad, nou nee dus.
    Het komt er kort gezegd op neer dat wij het niet snappen en zij het niet snapt. Maandag was er niets te zien, terwijl dit dus nog van het klussen in juni moet komen, en er enorme bloedingen zijn geweest met stolsels. Dat ze maandag had gezegd dat het BM vlies al weer dun was, wilde ze nu niet meer toegeven, maar vooruit maar.
    Hoe dan ook GEEN BBZ en GEEN MOLA, maar ZWANGER:$:)!!
    Ik ben erg opgelucht over het feit dat er niets naars is, en manlief is heel blij over de zwangerschap, dat laatste lukt mij nog niet helemaal, ben erg voorzichtig. Bovendien kunnen mijn emoties de gebeurtenissen amper bij benen.
    We hebben wel een lolletje gemaakt met de GYN, bij het plannen van de (7wk??)echo ik zei : sta ik hier met mijn pyama in mijn handtas, voor het geval ik geopereerd moest worden...ze kon er wel smakelijk om lachen.
     
  18. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Wow! Wat een verrassende wending!!
    Hoewel het supergoed nieuws is kan ik me voorstellen dat je zelf even niet zo goed weet wat je nou voelt en moet vinden...!
    Maar dat het een bbz of een mola is is dus helemaal uitgesloten?!
    Top! Dan stijgt je hcg iig erg mooi...
    Ik ga je -voorzichtig- feliciteren meis!!

    Maar, je bloeding was er een compleet met stolsels en kramp?
    Hoe vreemd kan het zijn zeg.. :$

    Ik hoop dat je over 2 weken een mooi hartje ziet kloppen en dat je er dan zelf ook helemaal van overtuigd bent/raakt...
    liefs
     
  19. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    4,056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Volgens de GYN is er sowieso geen MOLA en geen BBZ, het enige wat nog kan zijn is dat het vruchtje niet goed is (denkende aan de bloeding) maar dat weten we pas over 2 weken.

    M.b.t. mijn bloeding: Ik heb vanaf zondag ochtend t/m dinsdag middag steeds gevloeid van lichtbruin oplopend naar rood/bruin en steeds meer. Dinsdagavond (5/7) de grote bloeding gehad, met veel stolsel en een hele grote stolsel waarvan ik dacht: "dat zal het vruchtje zijn". Woensdag was vergelijkbaar met 3e dag ongesteldheid en daarna liep het af zoals een ongesteldheid, wel 2 dagen langer bruine navloeing. Eigenlijk pas sinds gister helemaal geen afscheiding meer.

    Zoals ik al zei kan ik het niet volgen, m.n. niet dat ik nu minimaal 3 weken na bevruchting zou zitten (uitgaande van klussen half juni), en er maandag niets te zien was, en nu wel??
    Maar goed, ik klaag natuurlijk niet!!!! Het is alleen een hele omschakeling, ik ben nogal een nuchter typ en had de hoop na maandag echt opgegeven en de GYN ook. Voelt echt een beetje als een wonder!
     
  20. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    Y30 wow zeg! Je hoort zoiets wel vaker echt heel apart! Maar ik hoop en duim van harte dat dit zwangerschap goed zit en blijft goed gaan! Maar ook terecht dat jij nog heel voorzichtig ben! ZOu ik ook zijn!
     

Share This Page