JANUARI 2011 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door peps, 7 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Zo ik ben er weer, weekje gekampeerd met uk en vriend in de tent. Zal even wat schade proberen in te halen!

    Lauwie: Ja misschien wil ik wel wat te veel met bijvoeding. Hij vindt het super leuk om mee te eten, stopt het ook trots in zijn mondje maar erg veel gaat er niet naar binnen. Ook niet trouwens als ik het gewoon op een lepeltje geef. Het beste werkt om het zelf vast te houden en hem er vanaf te laten sabbelen. Kersen heb ik door midden gesneden, pit eruit en dan voor gehouden. Hij tuft eht velletje terug als het toch in zijn mondje kom maar sabbelt het vlees er wel uit. Hij vond ze heerlijk iig! Inmiddels is het rijtje wat hij geproeft heeft weer wat uitgebreid, zie onderschrift.

    Maartje wat fijn dat het goed gaat met R. Worteltjes zijn hier ook erg in smaak om mee te spelen haha.

    Eyes klinkt lekker je schoonmoeder.. FIJn zo’n bemoeial!

    OW ik duim voor je IUI!!! Super leuk de eerste babypogingen weer! En wat heeft jullie S toch een waanzinnige ogen en een prachige bos haar!

    Naomi wat een schatje! Is Isabel!! Ik vond de eerste foto ook het leukste. Wat gaaf dat ze zo goed ontwikkeld! Ik heb echt geen idee wat normaal is of niet haha. Misschien toch maar eens in verdiepen (of niet, ben eigenlijk van het slag dat geloofd dat kindjes zich op hun eigen tempo ontwikkelen).

    Moosey wat heb je toch een lekkere kerel, en GROOT inderdaad!!! Ben benieuwd maar denk niet dat mijn uk ook maar een beetje in de buurt komt volgende week op het CB ;)

    Appie zo blijk maar weer: moederintinct is heel sterk. Hopelijk is het huilen snel voorbij nu en kan het écht grote genieten beginnen! Ik hoop dat je snel alles op een rijtje hebt voor jezelf en dat we je dan hier gewoon weer lekker terug zien!

    Sweet hier geef ik rijstwafels als tussendoortje. Heb die van de natuurwinkel: extra dun en zoutloos uiteraard. Oogjes maak ik schoon met hamillethee en een watje, dat ontsmet. Maar waarschijnlijk doe je dat zelf ookal. Ik dahct dat de HA hele goede druppeltjes had voor ontstoken ogen? Hier de luxe van bv maar goed dat is niet zo makkelijk voor handen natuurlijk ;) Wel lastig dat de HA je niet serieus neemt zeg. En wat super sneu dat J zo ziek is, hopelijk gaat het snel beter meis!

    Baco welkom!

    Miracle wat fijn dat je operatie achter de rug is. Hopelijk verloopt et herstel vorospoeding en kun je snel weer lekker met Gwen spelen!

    Humpie wat een leuke foto en wat zit hij al trots! Leuk is dat he haha, uk is hier ook zo blij als hij zit :)

    Yoghurt: Wat geven jullie dat al vroeg zeg. Nou goed hier alleen nog een fruit- rijstewafel- en groentemoment voorlopig. Eerst maar even wachten tot dat wat meer naar binnen gaat haha.Ik begin ook pas met 7 maanden aan brood.

    CB: Wij dinsdag weer. Ben benieuwd. Hij heeft wel kunstjes om te laten zien wat hij rolt en tijgert (achteruit) de hele kamer door. Wat moet ik nou met een box, daar wil hij echt niet in haha.

    Huilen: Hier troosten we als hij huilt. Soms valt hij huilend in slaap, ik ga altijd even kijken maar hij ligt dan plat op bed, oogjes dicht te huilen. Dan laat ik hem liggen, anders pak ik hem op. Hij heeft ook al een paar nachten bij ons n bed geslapen, dicht tegen me aan. Ik voel me nog niet genept door hem dus grenzen stellen (als in: lang laten huilen) vind ik (nog?) niet nodig. Als hij me roept dan kom ik gewoon voor een check en een knuffel ;)

    Speen: Hier heeft uk eigenlijk geen behoefte aan een speen. Hij heeft nooit met speen geslapen en momenteel blieft hij hem ook echt niet. Ik doe af en toe een poging omdat ik het enige alternatief ben ;)

    Voeding: Heb gisteren eens gekeken wat voor potjes we allemaal in huis hebben. Heb een heel arsenaal gekregen in de babydozen en de eerste verlopen in septemberal. Ben benieuwd of ik die nog ga geven voor die tijd haha.Lees dat veel van jullie ook pyamapapje geven. Ik heb het gevoel dat daar zoveel suiker in zit en dat het zo zoet is, hoe zien jullie dat? Ik heb uk nu een keer bv met biobim fijne granen gegeven (rijstebloem en boekwijt) en dat vond hij ook heerlijk (ik niet, wat een geitenwollensokken smaak haha). Heb alle pyamapapjes die ik heb gekregevn weggegeven aan de buurvrouw om die reden. Maar ben wel erg benieuwd naar jullie gedachtes/ervaringen daarover. Vind het wel lastig hoor, voeding van een uk. Is toch helemaal jouw verantwoordelijkheid he, wat er binnenkomt. Ben blij dat ik en forum heb om te spiegelen :D
     
  2. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    @Maartje: Fijn dat het met R. de goede kant op gaat. Hoe gaat het met jou?

    @Baco: Welkom!

    @Marise: Hoe lang heb je vakantie? Zes weken?

    @Miracle: Heel veel beterschap!

    @Muppet: Hoe is het gegaan met het aanmeten van de helm?

    @Humpie: Jorrin kan inderdaad goed zitten zeg!
    En wat een mooierd! Echt zo´n lekkere knuffel!

    @Juudje: Hoeveel uur wil je gaan werken?

    @OW: Had via Hyves al gereageerd op de foto's maar dan nog maar een keer hier: Die ogen!!!! Dat haar!!!!

    @Lauwie: Ik zal eens kijken voor zo´n playnest. Want ik merk wel dat Diede steeds sterker in zijn rug wordt maar hij kan zijn lange lijf nog lang niet rechthouden!

    @Sweet: Hoe voelt J. zich?

    @Juju: Hopelijk heb je niet in NL hoeven te kamperen ;)?!
    Ik heb ook potjes die ik heb gekregen en binnenkort over de datum gaan. Misschien dat ik ze op vakantie ga gebruiken. Klinkt raar maar als ik ze thuis zou gebruiken dan krijg ik een soort schuldgevoel.
    De pyamapapjes heb ik ook weggegeven omdat er inderdaad veel suiker in zit en helemaal niet zo goed is als op de verpakking wordt beweerd.
    Ik heb Diede ook nog geen diksap gegeven. Ik zie daar het nut nu nog niet van in omdat hij toch niet weet wat hij mist!
    Heb inderdaad weleens wat melk aangedikt met rijstebloem maar daar werd hij alleen maar nog hongeriger van haha!

    De speen heeft Diede echt nog nodig om in slaap te vallen of om gekalmeerd te worden. Maar zodra het kan, willen we ´m afbouwen.

    Als hij huilt dan ga ik wel kijken (wat ik had voorgenomen toen ik zwanger was om niet te doen) maar ik haal hem niet er uit, alleen als hij overstuur is maar dat is pas 1x voorgekomen. Eigenlijk valt hij altijd snel in slaap.
    Gisteren lag ik met hem in het grote bed en hij en ik vielen bijna in slaap maar ik durfde hem niet te laten liggen!!
    Ik kan dan echt niet slapen hihi!

    Hier trouwens nog geen tussendoortjes. Vier keer de fles, rond 13:00 een fruithap en rond 17:00 groentehap.
    Inderdaad vanaf maand 7 brood en dan ook een aardappelen en vlees proberen.

    Wat cool dat hij al tijgert!!
    Ik probeer Diede steeds uit te dagen om te kruipen maar hij ligt dan op zijn buik te trappelen haha!
     
  3. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    O ja: Ik herinner mij dat Naomi ook iets zei over verslikken bij de Rapley methode want verslikken jullie kindjes zich niet?
    Ik had laatst dat er bij de bloemkool een klein stukje zat dat niet gepureerd was en toen verslikte Diede zich meteen.
    Of komt dat omdat hij was ingesteld op gepureerd eten?!
    En wanneer ik hem een stuk in zijn hand geef, hij wel weet dat hij het niet klakkeloos moet doorslikken?!
     
  4. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    zo meiden wat een reacties van jullie zeg hihi.

    hier gaat het verslikken ondertussen stukken beter, ze begint meer te kauwen (ook op haar tong haha). een broodkorstje is eerst sabbelen en dan stukjes eraf bijten en dat gaat nu eigenlijk altijd wel goed al blijf ik het eng vinden hoor!

    verder hier bezig met afvallen en ben vanaf zaterdag al 2,2 kilo kwijt :D
     
  5. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    gepureerd voedsel zuigen ze naar binnen, en dan is een stukje snel verslikken. De meeste kindjes vinden potjes met stukjes ook maar ingewikkeld en verslikken zich daar om die reden ook snel in. Hier geen verslikken, soms kokhalsen maar hij pakt het altijd weer terug om nog eens te proberen haha. Eigenlijk loopt dat heel goed, het kokhalsen is ook een soort mechanisme om te voorkomen dat ze stikken.
    Ik had ook begrepen wat jij schrijft over de pyamapapjes. Nou goed het zal geen kwaad kunnen natuurlijk. Hier ook nog geen diksap hoor, eerst eens oefenen met water drinken ;)
     
  6. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    @Naomi: Super! Doe je een dieet of let je om met wat je eet?
    Ga zo door!

    @Juju: Ik dacht al dat het zoiets was. Bedankt voor de uitleg!

    Dat over die pyjamapapjes is bij Radar (of Kassa) geweest. Op de verpakking zetten ze kreten als: ''Lekker doorslapen'' enz. dus ik snap dat bv ouders met kindjes die niet doorslapen er gevoelig voor zijn.
    En inderdaad, het is niet zo dat het kwaad kan maar kleine kindjes hebben het gewoon niet nodig.
     
  7. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    In de fietskar :D:
     
  8. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @moosey: haha leuke foto!!

    nee ik volg geen dieet:p we hebben alles wat ongezond is uit huis verbannen en we maken elke week een lijstje met wat we die week gaan eten. alles met zoveel mogelijk groenten (wat ik lust dan) en door mn werk ben ik nogal veel in beweging dus dat scheelt ook hihi.
     
  9. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
  10. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    @Naomi: Knap hoor!
    Ik moet ook weer gaan beginnen maar het lukt niet :(!

    @Juju: Wauw! Ook al echt op z'n knietjes!! Lief :)
    Oké, ik ga Diede dit weekend trainen en drillen :D!
     
  11. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @moosey: dan doen we het toch samen ;)
    we kunnen elkaar hier en op hyves goed steunen!

    ik heb nog behoorlijk wat kilos te gaan dus ik ben nog wel ff bezig haha.

    en weet je zoals ik het nu doe werkt het echt heel goed.
    ik heb gewoon niets meer in huis wat ik even snel kan pakken hahah.

    @juju: wauw wat knap!! kruipt hij ook al echt of niet?
     
  12. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Nee de startpositie heeft hij door (hij doet dit de hele dag door haha) maar voortbewegen (achteruit dan) doet hij buikschuivend.
     
  13. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    @Naomi: Ik ben zelf al 3x 25 kilo afgevallen (en weer aangekomen ;)) dus ik weet hoe het werkt.
    Maar bij mij zit het wat dieper dan alleen maar gezond gaan eten heb ik gemerkt.
    Ik heb af en toe echt van die vreetbuien.
    Maar goed, daarvoor ga ik binnenkort een gesprek aan met een psycholoog die gespecialiseerd is eetstoornissen.
    Ben benieuwd!
     
  14. Tese

    Tese Niet meer actief

    Nou mag ik me dan ook even voor het afvalclubje aanmelden? Ik ben vorige week maandag begonnen met 102,7 en wil naar de 65, een lange weg te gaan dus! Ik doe het met weight watchers. Heb eindelijk geaccepteerd dat ik het moet doen door mijn leefstijl om te gooien. En hiermee kan ik dat beter dan dat ik calorien moet tellen.
     
  15. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @muppet: jij hebt inderdaad ook nog een lange weg te gaan net als ik hihi.
    ik zou heel graag op mn streefgewicht zitten als ik weer zwanger wordt (kan ik daarna weer opnieuw beginnen haha)
     
  16. Tese

    Tese Niet meer actief

    Ja bij mij scheelt het dat ik klaar ben met kinderen krijgen haha dus dan hoef ik niet nog een keer daarna! Ik hoop alleen dat ik het volhou, want ik heb net als moos vreetbuien (chips, chocola, mac!)

    Gisteren Tess een helm laten aanmeten. Ging goed en was de hele tijd vrolijk. Ze krijgt een open helm dus daar ben ik blij mee, ziet er ook wat leuker uit.
     
  17. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Ik geef het S soms als hij zijn normale melk echt niet wil.
    Frustrerend hoor als je bijna nog niet aan 500 ml komt:(
     
  18. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Hier ook nog 4,5 kg te gaan tot het startgewicht.
    Wil ook afvallen maar nu ff niet zo'n goed idee.
    Misschien nog meer gezondere dingen eten;)
     
  19. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Juju wauw wat goed zeg!!!
    Hier raakt s nog steeds gefrustreerd als hij op zijn buik moet haha
     
  20. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    haha nou hij ging er opeens vandoor, weinig aan gestimuleerd. Maar komt ook omdat hij een echte buiker is: hij wil op zijn buik slapen, spelen én zwemmen ;)
    OW kan me voorstellen dat het lastig is als je kindje niet genoeg eet hoor. Hij moet toch wat binnen krijgen he!

    Afvallen: tja zit hier al weer maanden op mijn startgewicht dus daar kan ik dan weer niet over meepraten :)
     

Deel Deze Pagina